steinar99
01.05.09,18:47
dobry den

mam chatu v jednej zahradkarskej osade a rad by som tam otvoril bufet-čapoval pivo,kofolu a pripadne robil male občerstvenie (hranolky........ ) .je tam však problem že tam nieje elektrina.k dispozicii mam miestnu zahradkarsku chatu ktoru môzem vyuzivat.chcel by som vediet ake povolenia budem potrebovat a ako to vyriesit z wc.nechcem to nahlasit ako pohostinstvo ale neviem ako co to nahlasit....
arizona
01.05.09,18:41
Ako chceš robiť hranolky a používať pokladňu, ked nemáš elektrinu ?:confused:
Ako chceš umývať riad, a dodržiavať ost. hygienu?

Aj ked to nechceš nahlásiť ako pohostinstvo kde sa čapuje, myslíš, že ťa nik "nenatrie" na hygienu ?

Predstavuješ si to moc jednoducho. :D
Popozeraj príspevky v Porade a zadávaj do vyhľadávača slová, ktoré potrebuješ. Nájdeš veľa múdrych rád a poučení:)
steinar99
01.05.09,22:37
riad by som nemusel umyvat-plastove taniere.proste len take rychle obcerstvenie a capovane pivo do kelimkou
rouen
02.05.09,07:54
a to pivo budes capovat teple nechladene ? a hranolky robit na plynovom varici ? a pokladnicu mat na bateriu ? a.... porozmyslaj nad tym este :)
emik
07.05.09,21:26
no mozno by to chcelo nejaky pojazdny van so solarnym panelom na streche a mozes chladit napoje :). Pokial ide o obcerstvenie, tak trochu kreativity, co tak nieco zdravsie, nejaky ten salat, bagegy, sendvice, pripadne gril :)

hm zacinam byt hladna :)