Zavrieť

Porady

poterbujem radu......

dobry den

mam chatu v jednej zahradkarskej osade a rad by som tam otvoril bufet-čapoval pivo,kofolu a pripadne robil male občerstvenie (hranolky........ ) .je tam však problem že tam nieje elektrina.k dispozicii mam miestnu zahradkarsku chatu ktoru môzem vyuzivat.chcel by som vediet ake povolenia budem potrebovat a ako to vyriesit z wc.nechcem to nahlasit ako pohostinstvo ale neviem ako co to nahlasit....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ako chceš robiť hranolky a používať pokladňu, ked nemáš elektrinu ?
    Ako chceš umývať riad, a dodržiavať ost. hygienu?

    Aj ked to nechceš nahlásiť ako pohostinstvo kde sa čapuje, myslíš, že ťa nik "nenatrie" na hygienu ?

    Predstavuješ si to moc jednoducho.
    Popozeraj príspevky v Porade a zadávaj do vyhľadávača slová, ktoré potrebuješ. Nájdeš veľa múdrych rád a poučení
    riad by som nemusel umyvat-plastove taniere.proste len take rychle obcerstvenie a capovane pivo do kelimkou

    rouen je offline (nepripojený) rouen

    rouen
    a to pivo budes capovat teple nechladene ? a hranolky robit na plynovom varici ? a pokladnicu mat na bateriu ? a.... porozmyslaj nad tym este

    emik je offline (nepripojený) emik

    emik
    no mozno by to chcelo nejaky pojazdny van so solarnym panelom na streche a mozes chladit napoje . Pokial ide o obcerstvenie, tak trochu kreativity, co tak nieco zdravsie, nejaky ten salat, bagegy, sendvice, pripadne gril

    hm zacinam byt hladna

    poterbujem radu......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.