AMMA
05.05.09,05:08
Nedopatrením ide o sumu 25 000€ (750 000 SKK)
Ďakujem.
AMMA
biaaa
05.05.09,07:21
OK posielam Vam cislo uctu kam to mozete poslat :---
Stefan2005
05.05.09,08:00
arizona
05.05.09,08:31
AMMa, ked zadáš otázku, pokračuj súvisle v pôvodnej téme. Takýmto spôsobom Tvoje príspevky nedávajú zmysel, nik nevie k čomu to patrí...:rolleyes::confused:
AMMA
05.05.09,08:36
ďakujem, stalo sa ... ako píšem nedopatrením a ospravedlňujem sa za to ...
AMMA
05.05.09,08:40
(pôvodný článok)
Dobrý deň,
plánujem založiť OZ a hľadám možnosti získania financií, investora, spoločníka, ktorý za určitých podmienok investuje financie do rekonštrukcie nehnuteľnosti (podkrovie), ktorú plánuje OZ využívať na svoje ciele. Týka sa to vidieckeho turizmu, školení, relaxu a tvorivých dielní ...
Plánujem 3 izby + príslušenstvo.
Stretla som sa s prípadom že za investíciu a vklad do rekonštrucie určitá firma vyúžíva dané priestory pre svoje potreby.
Zrekonštruovali sa tak RD - a využitie bolo pre sídlo banky. To v tomto prípade to nie je možné, dom je v prírode, na kopaniciach a je to určené nie na komerciu ale zameranie duchovno.
Neviem kde sa mám obrátiť, a kde začať so získavaním financií na rekonštrukciu cca 25 000€.
Ďakujem za radu a usmernenie.
AMMA
AMMA
05.05.09,08:46
Oprava pôvodného článku ...
Dobrý deň,
plánujem založiť OZ a hľadám možnosti získania financií, investora, spoločníka, ktorý za určitých podmienok investuje financie do rekonštrukcie nehnuteľnosti (podkrovie), ktorú plánuje OZ využívať na svoje ciele. Týka sa to vidieckeho turizmu, školení, relaxu a tvorivých dielní ...
Plánujem 3 izby + príslušenstvo.
Stretla som sa s prípadom že za investíciu a vklad do rekonštrucie určitá firma vyúžíva dané priestory pre svoje potreby.
Zrekonštruovali sa tak RD - a využitie bolo pre sídlo banky. To v tomto prípade to nie je možné, dom je v prírode, na kopaniciach a je to určené nie na komerciu ale zameranie duchovno.
Neviem kde sa mám obrátiť, a kde začať so získavaním financií na rekonštrukciu cca 25 000€.
Ďakujem za radu a usmernenie.
AMMA