Zavrieť

Porady

AMMA dnes

Ospravedlňujem sa, ale nedopatrením som udala zlú sumu,
ide o 25 000€ (cca 750 000 SKK)
ďakujem a prosím o radu.
AMMA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AMMA je offline (nepripojený) AMMA

    AMMA
    (pôvodný článok, teraz s opravenou sumou)
    Dobrý deň,
    plánujem založiť OZ a hľadám možnosti získania financií, investora, spoločníka, ktorý za určitých podmienok investuje financie do rekonštrukcie nehnuteľnosti (podkrovie), ktorú plánuje OZ využívať na svoje ciele. Týka sa to vidieckeho turizmu, školení, relaxu a tvorivých dielní ...
    Plánujem 3 izby + príslušenstvo.
    Stretla som sa s prípadom že za investíciu a vklad do rekonštrucie určitá firma vyúžíva dané priestory pre svoje potreby.
    Zrekonštruovali sa tak RD - a využitie bolo pre sídlo banky. To v tomto prípade to nie je možné, dom je v prírode, na kopaniciach a je to určené nie na komerciu ale zameranie duchovno.
    Neviem kde sa mám obrátiť, a kde začať so získavaním financií na rekonštrukciu cca 25 000 €.
    Ďakujem za radu a usmernenie.
    AMMA

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    AMMA Pozri príspevok
    (pôvodný článok, teraz s opravenou sumou)
    Dobrý deň,
    plánujem založiť OZ a hľadám možnosti získania financií, investora, spoločníka, ktorý za určitých podmienok investuje financie do rekonštrukcie nehnuteľnosti (podkrovie), ktorú plánuje OZ využívať na svoje ciele. Týka sa to vidieckeho turizmu, školení, relaxu a tvorivých dielní ...
    Plánujem 3 izby + príslušenstvo.
    Stretla som sa s prípadom že za investíciu a vklad do rekonštrucie určitá firma vyúžíva dané priestory pre svoje potreby.
    Zrekonštruovali sa tak RD - a využitie bolo pre sídlo banky. To v tomto prípade to nie je možné, dom je v prírode, na kopaniciach a je to určené nie na komerciu ale zameranie duchovno.
    Neviem kde sa mám obrátiť, a kde začať so získavaním financií na rekonštrukciu cca 25 000 €.
    Ďakujem za radu a usmernenie.
    AMMA
    Je jasné, že keď sa nájde investor, ktorý Ti dá 25 000,-bude požadovať aj skorú návratnosť svojej investície. Čiže je zameraný na komerciu. Skús hľadať sponzora, nie investora.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.