filip001
06.05.09,17:47
Dobry den.Chcem sa opytat par veci ohladne e-shopu.Planujeme si otvorit internetvoy obchod len zaujima ma ci potrebujem pri prevadzke aj registračnú pokladnu-toto je jedna z hlavnych veci.Dalej by som chcel ci potrebujem mat aj pokladnicnu knihu a ci sa robia mesacne uzvierky nejake alebo sa toto vobec pri e-shope nerobi iba sa uskladnuju faktury...A este ako je to s reklamaciou tovaru..Ako sa reklamuje tovar?zakaznik mi vrati tovar a ja mu poslem dake potvrdenie alebo ako??Prosim vas pekne o radu a ak sa da odpoved na vsetky otazky..ahojte
dragan.michal
06.05.09,16:27
pokladňu nepotrebuješ ak nebudeš predávať aj osobne. Pri zásielke pošleš zákazníkovi faktúru.
Fakturu mozes poslat aj e-mailom a az ked poziada tak mu ju poslel postou.
co sa tyka reklamacie netusim
Dáša_
06.05.09,19:10
A este ako je to s reklamaciou tovaru..Ako sa reklamuje tovar?zakaznik mi vrati tovar a ja mu poslem dake potvrdenie alebo ako??Prosim vas pekne o radu a ak sa da odpoved na vsetky otazky..ahojte

ty si musíš vystaviť dobropis - fakturu s minusom. Lebo pri predaji vystaviš fakturu, ale ked ti kupujúci tovar vráti, tak musíš mať vyriešené aj toto. A na základe tohto dobropisu (alebo na záaklade nejakej vasej vzajomnej dohody) mu vrátiš peniaze. A či mu ju už pošleš, alebo nie, to je trochu vec dohody. Ale minimalne mailom by som ju asi zaslala.

ohladne registračky si už odpoved dostal