Zavrieť

Porady

Poradte PROSIM-e-shop

Dobry den.Chcem sa opytat par veci ohladne e-shopu.Planujeme si otvorit internetvoy obchod len zaujima ma ci potrebujem pri prevadzke aj registračnú pokladnu-toto je jedna z hlavnych veci.Dalej by som chcel ci potrebujem mat aj pokladnicnu knihu a ci sa robia mesacne uzvierky nejake alebo sa toto vobec pri e-shope nerobi iba sa uskladnuju faktury...A este ako je to s reklamaciou tovaru..Ako sa reklamuje tovar?zakaznik mi vrati tovar a ja mu poslem dake potvrdenie alebo ako??Prosim vas pekne o radu a ak sa da odpoved na vsetky otazky..ahojte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    pokladňu nepotrebuješ ak nebudeš predávať aj osobne. Pri zásielke pošleš zákazníkovi faktúru.
    Fakturu mozes poslat aj e-mailom a az ked poziada tak mu ju poslel postou.
    co sa tyka reklamacie netusim

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    filip001 Pozri príspevok
    A este ako je to s reklamaciou tovaru..Ako sa reklamuje tovar?zakaznik mi vrati tovar a ja mu poslem dake potvrdenie alebo ako??Prosim vas pekne o radu a ak sa da odpoved na vsetky otazky..ahojte
    ty si musíš vystaviť dobropis - fakturu s minusom. Lebo pri predaji vystaviš fakturu, ale ked ti kupujúci tovar vráti, tak musíš mať vyriešené aj toto. A na základe tohto dobropisu (alebo na záaklade nejakej vasej vzajomnej dohody) mu vrátiš peniaze. A či mu ju už pošleš, alebo nie, to je trochu vec dohody. Ale minimalne mailom by som ju asi zaslala.

    ohladne registračky si už odpoved dostal

    Poradte PROSIM-e-shop

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.