Sabadka
06.05.09,18:46
V dnešnej uponáhľanej a stresuplnej dobe, málo kedy sa stane (česť výnimkám), že nás niekto za našu prácu alebo len tak za hocičo iné( krása, šikovnosť, dôvtip ....:---) pochváli. Dnes sme si v jednej témičke tak trochu pošpásovali a povychvaľovali sme sa navzájom. Pôsobilo to celkom relaxačne. Takže otváram toto okienko ak niekto z vás to cíti tak, že si zasluhuje za niečo pochvalu a nedostal to, tak nech sa sem zavesí a vychváli sa (prípadne niekoho z kolegov;););)).


Čo vy nato? Môže byť?
Lianka
06.05.09,16:58
Prave som ocenila mzdarku rencu a nedalo mi, aby som do poznamky nedoplnila: macherka na mzdy - ako vzdy ):). No povedzte, kedy renatka na nieco nevedela odpovedat...? :D:D:D

Vazim si cas a prispevky Vas vsetkych, som velmi rada,ze ste tu :).
danushka
06.05.09,16:59
Sabadka, tak v prvom rade chválim Teba, aby som nechválila samú seba a nevyzerala ako nejaký narcis:D.
Konečne sa môžem pochváliť aká som dobručká, šikovnučká, ako si to pekne o sebe myslím a čo tam po tých, čo si to nemyslia:D:D:D

Prideľujem Ti Sabadka aspoň takto jeden véééééélikánsky bod !!!

...a ostatným vysielam nekonečno pozitívnej energie k sebavylepšovaniu, k sebazdokonaleniu bez veľkej námahy:):):)

A ešte dodám k tej pochvale,
keď bol môj syn tuším siedmak na ZŠ, na hodine etiky dostali od pani učiteľky tému ,,Ako vychovávať svoje deti ..."
A môj syn napísal, že ak on raz bude otcom, svoje deti bude často chváliť, keď sa im niečo podarí. Na moju otázku, či si nemyslí, že svojim deťom častou chválou nezdravo zdvihne sebavedomie mi odpovedal, citujem :
,,Nie mami, čosi ! Vieš ako mne to robilo dobre ??? "

Takže milí poraďáci, návod ako niekomu urobiť dobre a zadarmo je chváliť, chváliť a chváliť !
Sabadka
06.05.09,17:06
Určite si spomínate na rozprávku o pyšnej princeznej, tam utekali za hranice kráľovstva aby si mohli zaspievať, tak mi si zabehneme sem na túto stránku sa pochváliť, buď samú seba, alebo oceniť niekoho zo širokého pléna, aby nebol na porade mrník a nik nedával ani náhodou tieto perfektné tabuľkymimotemyzlezaradil
mzdarka renca
06.05.09,17:14
Prave som ocenila mzdarku rencu a nedalo mi, aby som do poznamky nedoplnila: macherka na mzdy - ako vzdy ):). No povedzte, kedy renatka na nieco nevedela odpovedat...? :D:D:D

Vazim si cas a prispevky Vas vsetkych, som velmi rada,ze ste tu :).
Lianka, veľmi pekne ti ďakujem za tento tvoj pre mňa motivujúci príspevok a taktiež si vážim aj ja teba a tvoje rady na porade. Samozrejme, že si hlboko vážim aj ostatné poraďáčky a poraďákov.

Veľká škoda, že tu nie je červeňajúci sa smajlík, hneď by som ho sem hodila:).
mekelek
06.05.09,17:38
Čo vy nato? Môže byť?

Čo sú to za otázky? Samozrejme! Škoda, že ťa to nenapadlo skôr, alebo niekoho iného. Teda prvá moja pochvala patrí tebe.

P.S.
Uvidíš, onedlho tu bude viac príspevkov, ako v priemernej odbornej téme.:)
Sabadka
06.05.09,17:40
Čo sú to za otázky? Samozrejme! Škoda, že ťa to nenapadlo skôr, alebo niekoho iného. Teda prvá moja pochvala patrí tebe.

P.S.
Uvidíš, onedlho tu bude viac príspevkov, ako v priemernej odbornej téme.:)
Ďakujem za pochvalu, cením si ju a dobre padla takto na večer:)

Ale veď aj toto je odborná téma!

Odborná téma o odborníčkach a pre odborníčky!:D:D:D:D:D:D

Mám pravdu odborníčky????????
Stanislav 1975
06.05.09,17:49
Ja tu mám rád viacej ľudí, lebo vedia nezištne pomocť a poradiť, ale keby som mal napísať takých TOP 5 , tak teda takto- Chobot, mzdárka renča,alla66,veronikasad,slavica- a vposlednom čase viac ako predtým začínam sledovať aj nick menom lianka.
Ale tých ludí, čo sledujem ich príspevky je oveľa viac, či už misomiso, alebo bastian atd...
Všetkým patrí poďakovanie za pomoc...
drobeceva
07.05.09,04:38
Sabadka, so záujmom som si prečítala Tvoj príspevok. Aj tuším, z čoho sa "zrodil". Bolo to tým, že včera sme sa popri odpovediam dali "uniesť" a fakt to pôsobilo veľmi relaxačne.
Ja osobne som veľmi rada, že také niečo, ako PORADA existuje. Okrem množstva rád na moje dotazy som si tu našla mnoho kamarátiek. Som rada, ak môžem aj ja niekomu svojimi radami pomôcť. A skutočne obdivujem niektorých poraďákov, ktorí dokážu zodpovedať na takmer všetko, sú doslova odborníci. Vážim si ich rady. Vážim si každého jedného poraďáka. No za seba jedno veľké ďakujem vyjadrujem hlavne tým, ktorí mi v mojich začiatkoch pomohli - Tweety, Veronika6, endrju, mzdarkarenča, samozrejme Ty,veronikasad........ a takto by som tu mohla vyratúvať ďalej, ale to by mi trvalo veľmi dlho.
Takže za seba ĎAKUJEM všetkým dobrým poraďákom:---:---:---a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu
Sabadka
07.05.09,07:17
:mee::mee::mee::mee:Chcela som pridať bodík pre veroniku6 ale vraj som za posledných 24 hodín porozdeľovala až - až tak sa mi už nedalo, čo je veľmi smutné. Neviem prečo je to limitované:mee::mee::mee::mee::mee:

Ale neva - Veronika si šikovnučká šikulienka, šikovnikovatá:---:---:D:D:D


PS malý výber smajlíkov:mee::mee::mee::mee:
VERONIKA6
07.05.09,07:26
:mee::mee::mee::mee:Chcela som pridať bodík pre veroniku6 ale vraj som za posledných 24 hodín porozdeľovala až - až tak sa mi už nedalo, čo je veľmi smutné. Neviem prečo je to limitované:mee::mee::mee::mee::mee:

Ale neva - Veronika si šikovnučká šikulienka, šikovnikovatá:---:---:D:D:D


PS malý výber smajlíkov:mee::mee::mee::mee:
Sabadka, už ma toľko nechvál, lebo to v tej robote nevydržím. Bodíky musíš pridať vždy ďalším dvom, aby Ťa to pustilo zase ku mne. A okrem iného som závisláčka na porade. Ale si ma potešila a tak Ti posielam kytičku.
http://www.soskvetiny.cz/UserFiles/Image/DK%20111%20kytice%20frezie%20kulata.jpg
Sabadka
07.05.09,07:29
Sabadka, už ma toľko nechvál, lebo to v tej robote nevydržím. Bodíky musíš pridať vždy ďalším dvom, aby Ťa to pustilo zase ku mne. A okrem iného som závisláčka na porade. Ale si ma potešila a tak Ti posielam kytičku.
http://www.soskvetiny.cz/UserFiles/Image/DK%20111%20kytice%20frezie%20kulata.jpg
ememem vraj 24 hodín musím vydržať bez bodíkovania a až potom, nikomu mi nedovolí pridať bod.

Nevadí, aj zajtra je deň. Ďakujem za krásnu kyticu. perfektne ňovia:D:D:D
VERONIKA6
07.05.09,07:31
ememem vraj 24 hodín musím vydržať bez bodíkovania a až potom, nikomu mi nedovolí pridať bod.

Nevadí, aj zajtra je deň. Ďakujem za krásnu kyticu. perfektne ňovia:D:D:D
Ja bodíkujem a ešte mi také niečo nenapísalo:eek:
drobeceva
07.05.09,07:32
Ja bodíkujem a ešte mi také niečo nenapísalo:eek:
Sabi, ani mne.:---
Gabi03
07.05.09,07:35
Ja chválim (znovu) Richarda, že vymyslel takúto stránku určite aj s inými ľuďmi, ktorí sú však pre mňa neznámi. Napriek tomu chválim každého, kto stál pri zrode tejto stránky. :)
Stanislav 1975
07.05.09,07:40
Ja chválim (znovu) Richarda, že vymyslel takúto stránku určite aj s inými ľuďmi, ktorí sú však pre mňa neznámi. Napriek tomu chválim každého, kto stál pri zrode tejto stránky. :)
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-:D:D:D:D:D:D:D
drobeceva
07.05.09,07:43
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-:D:D:D:D:D:D:D
Stano, prosím Ťa, ak by ešte toto bolo dodané, tak to už by sme nič nestíhali. Vieš, ako sa ťažko lieči závislosť. Vidím, že tých závislákov je nás tu viac ako dosť.
Sabadka
07.05.09,07:44
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-:D:D:D:D:D:D:D
Stanko, stanko, ty sa nezdáš, veď aj teraz tu máš erotiky habedej, veď je.........š na prácu, prázdiš skvelú poradu:D:D:D:D:D:D


A takých nás je viac :)
VERONIKA6
07.05.09,07:44
:D:D
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-:D:D:D:D:D:D:D
Stanislav 1975
07.05.09,07:46
Stano, prosím Ťa, ak by ešte toto bolo dodané, tak to už by sme nič nestíhali. Vieš, ako sa ťažko lieči závislosť. Vidím, že tých závislákov je nás tu viac ako dosť.
Ja viem, máš pravdu;)-ale zasa musíš uznať, že som mal celkom rozumný návrh, :D:D:D:D
drobeceva
07.05.09,07:51
Ja viem, máš pravdu;)-ale zasa musíš uznať, že som mal celkom rozumný návrh, :D:D:D:D
No návrh nebol na zahodenie, možno sa toho niekto chytí:)
Kazu
07.05.09,08:17
Ja viem, máš pravdu;)-ale zasa musíš uznať, že som mal celkom rozumný návrh, :D:D:D:D


:D:D:D:D Stanko, musím ťa pochváliť aj ja. Návrh to bol, nie síce rozumný, ale bol. :D:D:D:D Ešte to tak, erotiku, potom by som musela aj ja svojho manžela odškatuľkovať lebo by som sa na Poradu nedostala. A za to by som ťa nechváááálila :---
evulik
07.05.09,08:27
Ahojky, dávam do pozornosti článok z dnešných HN denník: "hlavný demotivátor? - Neschopný šéf" ... len tak pre zábavu, posunutie vpred ho nastavte ako zrkadlo svojmu šéfovi (ak ste šéfom práve vy .. prečo nie aj sebe). Pekný deň želám.
Stanislav 1975
07.05.09,08:43
:D:D:D:D Stanko, musím ťa pochváliť aj ja. Návrh to bol, nie síce rozumný, ale bol. :D:D:D:D Ešte to tak, erotiku, potom by som musela aj ja svojho manžela odškatuľkovať lebo by som sa na Poradu nedostala. A za to by som ťa nechváááálila :---
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,:D:D:D
drobeceva
07.05.09,08:45
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,:D:D:D
Ej, Stanko, vidím, že Ty máš všetko perfektne premyslené:o:o:o
Sabadka
07.05.09,08:49
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,:D:D:D


Stanko, ja rada pochválim samú seba ale som aj dosť sebakritická, mám doma zrkadlo a viem že zozadu a hlavne oblečená :D:D:Dvyzerám jedinečne a perfektne, ale že by sem na verejnosť hodila svoje fotečky alebo videjko??????? ja mám rada tu tieto babenky a si ich aj vážim, tak prečo ich trestať a strašiť:D:D:D:D:D:D


Já a nakoniec, aby to nedopadlo tak, že draka budeme mať zadara, pod podmienkou, že tie fotky stiahneme:) :) :)
pepsikova
07.05.09,09:09
..teda ja tu vidím erotiky až habadej..niektoré názvy príspevkov sú také do...néééé, popritom sám príspevok je celkom zaujímavý..stačí..
..a chválim každého tu za pomoc a pozitívne myslenie a to všetko úplne zadara..veru tak..
pepsikova
07.05.09,09:12
Stanko, ja rada pochválim samú seba ale som aj dosť sebakritická, mám doma zrkadlo a viem že zozadu a hlavne oblečená :D:D:Dvyzerám jedinečne a perfektne, ale že by sem na verejnosť hodila svoje fotečky alebo videjko??????? ja mám rada tu tieto babenky a si ich aj vážim, tak prečo ich trestať a strašiť:D:D:D:D:D:D..

..úplný súhlas..
..no ak by predsa niekto chcel vidieť môj an face, tak prosím..pepsikova má na xchat.cz (profily) fotku..kuk tam..
Sabadka
07.05.09,09:16
..

..úplný súhlas..
..no ak by predsa niekto chcel vidieť môj an face, tak prosím..pepsikova má na xchat.cz (profily) fotku..kuk tam..
... čo by sme chodili hore, dole a ešte cz, dokonca zahraničie nemám páááááááás. Pricapuškaj si tú fotku sem.:)
piggos
07.05.09,09:18
Ja Vás zas všetkých chválim za to,..ako tu jeden druhého krásne chválite..:D:D:D .tak tak tak treba si zdvihnúť sebavedomie..:) len tak ďalej...;)
pepsikova
07.05.09,09:58
..no a len aby tá pochvala nedopadla ako v tejto básničke, ktorú som dnes dostala od mojej milej miminky...


Song o včeličke

Makám, veď som včelička,
točí sa mi hlavička.
Makám, predsa nie som trúd,
už ma bolí každý úd.
Z práce mám už vidiny,
nadčasov mám hodiny.
A zo zeme každý chrobák
otvára si na mňa zobák.
Dumám: Chvíľku zastavím,
azda sa mi uľaví.
Sadnem na kraj ružičky,
preložím si nožičky.
Zrazu trúdi: Včelička!
Máli sa ti prácička?
Pridáme ! A pre zmenu
znížime ti odmenu!
Včielky musia makať všetky,
opeľovať stromy, kvietky.
Úlohy vždy stanoví
TOP-manažment úľový.
Panebože, to je krása,
druhý kvadrant zelená sa !
No v treťom je červená.
Čo to pre nás znamená?
Máme, včielky, po chlebe!
Hlavný trúd nás doj... .
Elena Navrátilová
07.05.09,10:04
Stanko, ja rada pochválim samú seba ale som aj dosť sebakritická, mám doma zrkadlo a viem že zozadu a hlavne oblečená :D:D:Dvyzerám jedinečne a perfektne, ale že by sem na verejnosť hodila svoje fotečky alebo videjko??????? ja mám rada tu tieto babenky a si ich aj vážim, tak prečo ich trestať a strašiť:D:D:D:D:D:D


Já a nakoniec, aby to nedopadlo tak, že draka budeme mať zadara, pod podmienkou, že tie fotky stiahneme:) :) :)

:D:D:D:D:D:D
Sabadka
07.05.09,10:05
..no a len aby tá pochvala nedopadla ako v tejto básničke, ktorú som dnes dostala od mojej milej miminky...


Song o včeličke

Makám, veď som včelička,
točí sa mi hlavička.
Makám, predsa nie som trúd,
už ma bolí každý úd.
Z práce mám už vidiny,
nadčasov mám hodiny.
A zo zeme každý chrobák
otvára si na mňa zobák.
Dumám: Chvíľku zastavím,
azda sa mi uľaví.
Sadnem na kraj ružičky,
preložím si nožičky.
Zrazu trúdi: Včelička!
Máli sa ti prácička?
Pridáme ! A pre zmenu
znížime ti odmenu!
Včielky musia makať všetky,
opeľovať stromy, kvietky.
Úlohy vždy stanoví
TOP-manažment úľový.
Panebože, to je krása,
druhý kvadrant zelená sa !
No v treťom je červená.
Čo to pre nás znamená?
Máme, včielky, po chlebe!
Hlavný trúd nás doj... .
....chválim tvoju maminku, tá básnička je stobodová!
Elena Navrátilová
07.05.09,10:07
....chválim tvoju maminku, tá básnička je stobodová!

Miminka nie maminka... :D:D:D:D:D
mzdarka renca
07.05.09,10:13
Ja by som chcela pochváliť dievčatá z môjho "fachu", Sabadku, drobeceva, Veroniku6, že sa vedia perfektne dopĺňať v odborných témach ohľadom miezd a personalistiky:).
To, že sú šikulky netreba hovoriť, stačí si pozrieť ich odpovede v témach. Chcem aj bonznúť na ne, že sú nielen múdre, ale aj krásne, dobré a milé:---.
Sabadka
07.05.09,10:15
Miminka nie maminka... :D:D:D:D:D
..správne miminka, ....

ja len zisťujem, či sa pozorne čítajú tie príspevky:D:D:D:D:D


Ale vidím, že Vás musím pochváliť, pozornému oku nič neujde, však elenka?


No čo už keď sme dokonalé!!!!!!:---:---:---
Lenka1979
07.05.09,10:17
Ja by som chcela pochváliť dievčatá z môjho "fachu", Sabadku, drobeceva, Veroniku6, že sa vedia perfektne dopĺňať v odborných témach ohľadom miezd a personalistiky:).
To, že sú šikulky netreba hovoriť, stačí si pozrieť ich odpovede v témach. Chcem aj bonznúť na ne, že sú nielen múdre, ale aj krásne, dobré a milé:---.

... renči, nepochybne k nim patríš aj Ty... ;););)
Sabadka
07.05.09,10:17
Ja by som chcela pochváliť dievčatá z môjho "fachu", Sabadku, drobeceva, Veroniku6, že sa vedia perfektne dopĺňať v odborných témach ohľadom miezd a personalistiky:).
To, že sú šikulky netreba hovoriť, stačí si pozrieť ich odpovede v témach. Chcem aj bonznúť na ne, že sú nielen múdre, ale aj krásne, dobré a milé:---.
súhlasím, súhlasím, súhlasím v mene všetkých menovaných aj nemenovaných:) V jednoduchosti je krása a my sme jednoducho dokonalé:D:D:D:D
Kazu
07.05.09,10:18
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,:D:D:D

Myslíš ako nejaké poznávacie znamenie? Žeby "kufor" ? :rolleyes: Tak také ja už roky ťahám so sebou a ubezpečujem ťa, že s ním som neprehliadnuteľná :D:D:D:D Ale na videjko to ísť nemôže, taký veľký monitor nemáš :---:---:---:---
mzdarka renca
07.05.09,10:20
Nedá mi nepochváliť Elenku Navrátilovú, ktorá mi do dnešného dňa veľmi pomohla, a to nie len ohľadom inštalácie jedného programu.

Pomáha mi hlavne duševne a preto ti Elenka ďakujem, že si:):):).
Kazu
07.05.09,10:21
Vravíte, že pochvala motivuje? :--- No tak ma pochválte, nech už odtiaľto konečne vypadnem a dorobím tú tabuľku :D:D:D:D:D:D
mzdarka renca
07.05.09,10:25
Vravíte, že pochvala motivuje? :--- No tak ma pochválte, nech už odtiaľto konečne vypadnem a dorobím tú tabuľku :D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D síce sme na seba ešte na porade nenarazili, ale viem od dievčat, že si úžasná, šikovná, dobrá, krásna, .........:)
Kazu
07.05.09,10:29
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Toto som potrebovala, takto učičíkať svoje ego :D:D:D
rodina1
07.05.09,10:30
Chcela by som aj ja poďakovať všetkým poraďákom za ich rady, ktoré mi v mnohom pomohli:o Pohybujem sa medzi JU, DPH, mzdami i personalistikou a vždy, keď som prosila o radu, nikdy sa nestalo, že by mi niekto z vás neodpovedal a nepomohol.:) Takže aj takto vám všetkým dávam bodíky :):):) Ďakujem, že ste tu a ste fajn.:D
Elena Navrátilová
07.05.09,10:30
Vravíte, že pochvala motivuje? :--- No tak ma pochválte, nech už odtiaľto konečne vypadnem a dorobím tú tabuľku :D:D:D:D:D:D

Zuzka, krásnu ba priam najkrajšiu tabuľku si myslela? :D:D:D:D:D Ako stvoriteľka tabuľky.
danushka
07.05.09,10:39
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Toto som potrebovala, takto učičíkať svoje ego :D:D:D
Zuzka, len sa teraz trošku pridrž stola, ja som sa tu včera večer sama pochválila a skoro som padla na zem od samej rozkoše, tak mi to dobre urobilo. A potom zrazu môjmu egu pritesno bolo všade, tak sa porozpínalo...

Máš to dúfam pod kontrolou:D:D:D

A vy ostatné dievčence, bacha!!!
Takéto úrazy slovenské poisťovne zatiaľ nepoznajú;)
mzdarka renca
07.05.09,10:43
... renči, nepochybne k nim patríš aj Ty... ;););)
Ďakujem Lenka;):);).

PS: aj ty si ten vzácny druh, šikovnica šikovná:)
drobeceva
07.05.09,10:46
... renči, nepochybne k nim patríš aj Ty... ;););)
O tom niet pochýb....:):):) a ešte kopec iných:):):), ktorí to s Poradou myslia vážne;););)
Lenka1979 aj Ty medzi nich patríš:):):)
Sabadka
07.05.09,10:46
Myslíš ako nejaké poznávacie znamenie? Žeby "kufor" ? :rolleyes: Tak také ja už roky ťahám so sebou a ubezpečujem ťa, že s ním som neprehliadnuteľná :D:D:D:D Ale na videjko to ísť nemôže, taký veľký monitor nemáš :---:---:---:---
Neboj, kúpime plazmu na celú stenu a tam sa takých kufrom zmestí háááááábadej :)
drobeceva
07.05.09,10:48
Neboj, kúpime plazmu na celú stenu a tam sa takých kufrom zmestí háááááábadej :)
Myslím,že všetci, čo sa tu zapájajú do odborných /aj mimo/ tém, si zaslúžia obdiv /aspoň za odvahu/
buchač
07.05.09,10:49
V dnešnej uponáhľanej a stresuplnej dobe, málo kedy sa stane (česť výnimkám), že nás niekto za našu prácu alebo len tak za hocičo iné( krása, šikovnosť, dôvtip ....:---) pochváli. Dnes sme si v jednej témičke tak trochu pošpásovali a povychvaľovali sme sa navzájom. Pôsobilo to celkom relaxačne. Takže otváram toto okienko ak niekto z vás to cíti tak, že si zasluhuje za niečo pochvalu a nedostal to, tak nech sa sem zavesí a vychváli sa (prípadne niekoho z kolegov;););)).


Čo vy nato? Môže byť?

Dobré chváliť nie je potrebné . ;)

Keď som bol malý, bol som namyslený... Ale teraz už nemám chybu. :D

No povedzte , zabijem sa , keď som raz už taký dokonalý ? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8225.gif
mzdarka renca
07.05.09,10:52
Dobré chváliť nie je potrebné . ;)

Keď som bol malý, bol som namyslený... Ale teraz už nemám chybu. :D

No povedzte , zabijem sa , keď som raz už taký dokonalý ? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8225.gif
Ak by si aj chcel, tak sa máš aj čím :D:D:D:D:D
Sabadka
07.05.09,10:54
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Toto som potrebovala, takto učičíkať svoje ego :D:D:D
Veď som ti aj s tým monitorom len radosť chcela spraviť, a pochváliť, veď a čo keď máme väčší kufor ako je norma, ale ako dlho si si ho musela pestovať?, Koľko námahy a financíí si musela vynaložiť? To nie je len tak prísť bezpracne k takému väčšiemu kufru.
drobeceva
07.05.09,10:56
V dnešnej uponáhľanej a stresuplnej dobe, málo kedy sa stane (česť výnimkám), že nás niekto za našu prácu alebo len tak za hocičo iné( krása, šikovnosť, dôvtip ....:---) pochváli. Dnes sme si v jednej témičke tak trochu pošpásovali a povychvaľovali sme sa navzájom. Pôsobilo to celkom relaxačne. Takže otváram toto okienko ak niekto z vás to cíti tak, že si zasluhuje za niečo pochvalu a nedostal to, tak nech sa sem zavesí a vychváli sa (prípadne niekoho z kolegov;););)).


Čo vy nato? Môže byť?
Sabi, predpokladala si včera, že Tebou včera zadaná téma bude mať taký ohlas?
Sabadka
07.05.09,11:00
Dobré chváliť nie je potrebné . ;)

Keď som bol malý, bol som namyslený... Ale teraz už nemám chybu. :D

No povedzte , zabijem sa , keď som raz už taký dokonalý ? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8225.gif


Tak to je svätá pravda, ale upozorniť na dobré sa hádam môže nie:D:D:D:D
mzdarka renca
07.05.09,11:06
Sabi, predpokladala si včera, že Tebou včera zadaná téma bude mať taký ohlas?
Evička, ja som bola o úspešnosti novozaloženej témy na milión % presvedčená:D:D:D
Sabadka
07.05.09,11:12
Sabi, predpokladala si včera, že Tebou včera zadaná téma bude mať taký ohlas?
Samozrejme Evička, bola som o tom 100% a ešte k tomu hlboko presvedčená, veď ináč by som to nerobila.:cool::cool::cool::cool::cool::cool:


PS: Evi sleduješ tento môj príspevok? Bože som skromnosť sama:D:D:D:D
ondrejvla
07.05.09,11:22
Tak tejto téme sa nedá neprideliť bod! Idem sa kuknúť do zrkadla, či by som sa niečim nepochválila ja...- ale veľký kufor mám ...:eek::D
mekelek
07.05.09,11:28
Ej, či sa to tu rozvírilo od včera!:)

Chcela som vymenovať všetkých poraďákov, ktorí mi svojimi radami pomohli, ale neviem, aký dlhý môže byť príspevok, či sa všetky "nick"-y zmestia a nechcem nikoho uraziť tým, že zabudnem napísať, tak radšej :

Vďaka všetkým! Všetci členovia Porady sú perfektní!
Teší ma, že patrím sem aj ja.:D:D:D

P.S. Ak nabudúce nebudem vedieť pridať niekomu bod - čo sa už aj stalo - nepošlem SS, ale budem písať sem, aby všetci videli...
mzdarka renca
07.05.09,12:05
Tak tejto téme sa nedá neprideliť bod! Idem sa kuknúť do zrkadla, či by som sa niečim nepochválila ja...- ale veľký kufor mám ...:eek::D
No, neviem posúdiť, či je to pravda, alebo nie to s tvojim kufrom, ale ak áno, tak ťa poteším s tým, že u nás (rozumej v Grinave, ale možné je aj to, že aj inde) sa hovorí, že veľká r.ť je základ dobrej rodiny.:D:D:D:D
Okrem tejto prednosti verím, že máš aj iné:)
Lianka
07.05.09,12:08
Mna v tej suvislosti napada, ktosi z mojho okolia hovorieval: Aj velka r.t vie ocarit. :D:D:D
Zita5
07.05.09,12:22
Babenky , ale ste sa rozbehli , už tu bola aj pochavala , erotika ...veľké kufre /riťky/ ....., som zvedavá, čo pridáte do večera ;):)
alla66
07.05.09,14:00
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-:D:D:D:D:D:D:D


Súhlasím, nič vulgárne, pretože poradu čítajú prevažne sedemnástky a mládež do ...dcať rokov / ...siat rokov:---:D

Všimla som si, že profil každého poraďáka si môžu prečítať všetci
" okoloidúci návštevníci"...poviete si....je to maličkosť, ale ak chce cudzí užívateľ zistiť profil zaregistrovaného člena Porady, bude mať motiváciu - kliknúť na ikonku - registrovať sa.
Určite sa počet registrovaných užívateľov zvýši....

PS : vychádzam na základe sledovania prihlásených a cudzích užívateľov...Momentálne účastní užívatelia (http://www.porada.sk/online.php): 459 (členovia: 80 ; hostia: 379)
alla66
07.05.09,14:14
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Kazu http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t111198-p5-pochvala-motivuje-a-hlavne-lichoti.html#post1037501)
Vravíte, že pochvala motivuje? :--- No tak ma pochválte, nech už odtiaľto konečne vypadnem a dorobím tú tabuľku :D:D:D:D:D:D



:D:D:D:D:D síce sme na seba ešte na porade nenarazili, ale viem od dievčat, že si úžasná, šikovná, dobrá, krásna, .........:)

Všimla som si:cool:... si vtipná a vždy správne zareaguješ:):cool: ...sršíš humorom :---:D:D
Stanislav 1975
07.05.09,14:35
Súhlasím, nič vulgárne, pretože poradu čítajú prevažne sedemnástky a mládež do ...dcať rokov / ...siat rokov:---:D

Všimla som si, že profil každého poraďáka si môžu prečítať všetci
" okoloidúci návštevníci"...poviete si....je to maličkosť, ale ak chce cudzí užívateľ zistiť profil zaregistrovaného člena Porady, bude mať motiváciu - kliknúť na ikonku - registrovať sa.
Určite sa počet registrovaných užívateľov zvýši....

PS : vychádzam na základe sledovania prihlásených a cudzích užívateľov...Momentálne účastní užívatelia (http://www.porada.sk/online.php): 459 (členovia: 80 ; hostia: 379)
Prečo sedemnástky? Tie sú ešte mladé, hlúpučke- nieje nad múdru, šikovnú, zachovalú 40- tničku.;):D:rolleyes:
calawen
07.05.09,16:49
Prečo sedemnástky? Tie sú ešte mladé, hlúpučke- nieje nad múdru, šikovnú, zachovalú 40- tničku.;):D:rolleyes:

Lebo všetky dámy na porade majú 17 alebo nejaký násobok... :)
drobeceva
07.05.09,16:55
Lebo všetky dámy na porade majú 17 alebo nejaký násobok... :)
varí to vadí????? veď aj my sme mali voľakedy l7-násť
alla66
07.05.09,17:03
Prečo sedemnástky? Tie sú ešte mladé, hlúpučke- nieje nad múdru, šikovnú, zachovalú 40- tničku.;):D:rolleyes:
Stanko : motivujú ťa zachovalé 40- tničky??? :eek::eek::D:D:D...
calawen
07.05.09,17:03
varí to vadí????? veď aj my sme mali voľakedy l7-násť

nie, nevadí...;) ani ja už nemám 17...:D
buchač
07.05.09,17:40
hardinek
Junior Member

Členom od: 04-05-09
Príspevky: 2
Súhlasil: 0x
Získal 0 súhlasov
v 0 príspevkoch
PoradaBody: 0

Máš to asi premyslené - začni Stanko

Ja si myslím, že obe ste akurát.

..teda ja tu vidím erotiky až habadej..
popritom sám je celkom zaujímavý..
Až na to IQ tykve

Skôr HURVÍNEK , len ešte ŠPEJBL chýba ......alebo Z...:---:---:---
Kazu
07.05.09,17:48
:D:D:D:D:D síce sme na seba ešte na porade nenarazili, ale viem od dievčat, že si úžasná, šikovná, dobrá, krásna, .........:)

Radšej si 3x popľuj, lebo cez Grinavu jazdím :D:D:D:D
Maruška54
07.05.09,18:35
Mna v tej suvislosti napada, ktosi z mojho okolia hovorieval: Aj velka r.t vie ocarit. :D:D:D
a ktosi odpovedal "Ako koho"
mzdarka renca
07.05.09,18:40
Radšej si 3x popľuj, lebo cez Grinavu jazdím :D:D:D:D
No, ja len odtiaľ pochádzam, ale už tam nebývam, bohužial:mee:. Ale potešilo by ma, ak by som tam bývala a ty by si išla okolo, hneď by si musela u mňa zaparkovať a dať si kávičku a koláčik:D:---:D:---
ondrejvla
07.05.09,18:56
No, neviem posúdiť, či je to pravda, alebo nie to s tvojim kufrom, ale ak áno, tak ťa poteším s tým, že u nás (rozumej v Grinave, ale možné je aj to, že aj inde) sa hovorí, že veľká r.ť je základ dobrej rodiny.:D:D:D:D
Okrem tejto prednosti verím, že máš aj iné:)

Mám - skúsenosti:rolleyes:...
ondrejvla
07.05.09,18:58
a ktosi odpovedal "Ako koho"

Súhlasím, aj ja by som tú moju vymenila. No ale povedzte, kvôli tomu meniť celý šatník?! Tak to v žiadnom prípade!:D:D:D
mzdarka renca
07.05.09,21:39
Stanko : motivujú ťa zachovalé 40- tničky??? :eek::eek::D:D:D...
A čo je na tom čudné, veď aj napríklad Monika Beňová má 41 a podľa môjho názoru je to fakt pekná a sexi žena.:);):);):---
mzdarka renca
07.05.09,22:36
Chcela by som pochváliť konkrétne dve super poraďáčky a to Rozalku a Zitku5. Veľmi pomohli svojimi profesionálnymi radami mojej najlepšej kamarátke, ktorá už bola na pokraji nervového zrútenia. Veľmi som jej chcela pomôcť, ale bohužial sa v danej problematike nevyznám a nerozumiem jej.
Takže nie, že sú len múdre, ale sú aj pekné, dobré, ochotné a hlavne sú ten ohrozený druh, šikovnice šikovné:);):);):)
alla66
07.05.09,22:39
Ja som za Ivetu http://img.topky.sk/185757.jpg/Iveta-Bartosova-Lets-dance-Lenka-Hatasova-bartosovaiveta-cz.jpgmá tiež 41 rokov, bohatú minulosť.... je viac sexy:)
mzdarka renca
07.05.09,22:53
Ja som za Ivetu http://img.topky.sk/185757.jpg/Iveta-Bartosova-Lets-dance-Lenka-Hatasova-bartosovaiveta-cz.jpgmá tiež 41 rokov, bohatú minulosť.... je viac sexy:)
Alenka, súhlasím s tebou, záleží aj od nášho vkusu:---.
Ja som za Monču:D
Elena Navrátilová
08.05.09,04:22
Nedá mi nepochváliť Elenku Navrátilovú, ktorá mi do dnešného dňa veľmi pomohla, a to nie len ohľadom inštalácie jedného programu.

Pomáha mi hlavne duševne a preto ti Elenka ďakujem, že si:):):).

Renka, ďakujem Ti veľmi pekne... :mee: ale ja mám aj Tebe za čo ďakovať. Je to dobrý pocit keď sa tešíš že sa dobre vykecáš, uvoľníš, zasmeješ. :D;):cool: A takých nás tu je našťastie viac a stále viac. :rolleyes: Virtuálne objatie všetkým, ktorí to "potrebujú" a vedia o čom tu vlastne točím. :rolleyes:;)
Elena Navrátilová
08.05.09,04:28
Chcela by som pochváliť konkrétne dve super poraďáčky a to Rozalku a Zitku5. Veľmi pomohli svojimi profesionálnymi radami mojej najlepšej kamarátke, ktorá už bola na pokraji nervového zrútenia. Veľmi som jej chcela pomôcť, ale bohužial sa v danej problematike nevyznám a nerozumiem jej.
Takže nie, že sú len múdre, ale sú aj pekné, dobré, ochotné a hlavne sú ten ohrozený druh, šikovnice šikovné:);):);):)

Renka, ale Ty sama patríš medzi ten ohrozený druh šikovnica šikovná. Ja sa pripájam k pochvale Zituľky aj Rozálky.... :cool:
alla66
08.05.09,09:13
Alenka, súhlasím s tebou, záleží aj od nášho vkusu:---.
Ja som za Monču:D
Renatka, daj si pozor na Fedora, mrkni ako sa ľúbia.http://img.topky.sk/zivot/89612.jpg/Fedor-Flasik-monika-flasikova-benova-.jpg:)
Nie je dôležité, ak sa tebe páči Monika a mne Iveta. Nie je to o kráse, predovšetkým ide o silu, ako dokážu bojovať s ťažkosťami a vedia sa postaviť na nohy. Držím palce týmto odvážnym ženám.:)
Stanislav 1975
08.05.09,09:17
No dobre baby, ste dobré všetky, len už sa neprechvalujte toľko- budete namyslené:cool:
Stanislav 1975
08.05.09,09:19
Renatka, daj si pozor na Fedora, mrkni ako sa ľúbia.http://img.topky.sk/zivot/89612.jpg/Fedor-Flasik-monika-flasikova-benova-.jpg:)
Nie je dôležité, ak sa tebe páči Monika a mne Iveta. Nie je to o kráse, predovšetkým ide o silu, ako dokážu bojovať s ťažkosťami a vedia sa postaviť na nohy. Držím palce týmto odvážnym ženám.:)
Renátke sa páči Iveta, Alle Monika, to už kam som prišiel do akého klubu???
Mne sa zasa páči Kobe Bryant...:D:D:D
Zitulda
08.05.09,09:28
Nedá mi nepochváliť Elenku Navrátilovú, ktorá mi do dnešného dňa veľmi pomohla, a to nie len ohľadom inštalácie jedného programu.

Pomáha mi hlavne duševne a preto ti Elenka ďakujem, že si:):):).
Rení pripájem sa k Tvojej pochvale, lebo Elenka aj pre mňa urobila nesmierne veľa dobrého..ba robí to aj do dnes. Je naozaj vzácna žena a človek.
Ďakujem za všetko Elenka.
Zitulda
08.05.09,09:33
A naozaj, keď som na tejto téme nedá mi a ani nemôžem opomenúť našu Mysisis-Mišku, a vysloviť moju úprimnú vďaku pri vyriešení môjho prešlapu.
Ešte raz ďakujem Miška
alla66
08.05.09,09:40
Renátke sa páči Iveta, Alle Monika, to už kam som prišiel do akého klubu???
Mne sa zasa páči Kobe Bryant...:D:D:D
Stanko...poplietol si nám družky:D:D:D
Renatka má Moniku...

PS: Stanislav1975 : Chválim tvoju aktívnu účasť medzi babským kolektívom...
Stanislav 1975
08.05.09,09:44
Stanko...poplietol si nám družky:D:D:D
Renatka má Moniku...
Aha, ale inak Monika nieje zrovna moj typ- ja som mal inak od puberty rád I. Bartošovú tiež-ešte ako spievala- léto, léto mý- a ešte Darinka bola mi srdcu blízka, ale ked ešte bola pubiška, teraz už je to nič moc...
Stanislav 1975
08.05.09,09:49
Stanko...poplietol si nám družky:D:D:D
Renatka má Moniku...

PS: Stanislav1975 : Chválim tvoju aktívnu účasť medzi babským kolektívom...
P.S.- OK, tak ja odcházim z tejto témy, :mee::mee::mee:
alla66
08.05.09,10:06
:eek:Zasa ma nechápeš.
Oceňujem tvoju účasť medzi dievčatami, ;)nebojíš sa žiadnej témy....:D:D:D
V oddychových témach ste len dvaja muži....:mee: Ty a buchač:)
Stanislav 1975
08.05.09,10:11
:eek:Zasa ma nechápeš.
Oceňujem tvoju účasť medzi dievčatami, ;)nebojíš sa žiadnej témy....:D:D:D
V oddychových témach ste len dvaja muži....:mee: Ty a buchač:)
Ale chápem, len som čakal ako zareaguješ, ;)- a zareagovala si ako som predpokladal-:---
A témy sa nebojím ozaj žiadnej, nebojím sa ničoho a nikoho okrem potkana:D:D:D
piggos
08.05.09,10:42
P.S.- OK, tak ja odcházim z tejto témy, :mee::mee::mee:

ale neodchádzaj kam by si chodil?..veď je to sexi....muž medzi ženami:;);)
Stanislav 1975
08.05.09,10:44
ale neodchádzaj kam by si chodil?..veď je to sexi....muž medzi ženami:;);)
;):):---:rolleyes:
drobeceva
08.05.09,11:50
Elenka, Renka ďakujem Vám za včerajšok, Vy viete za čo. Ste super kočky
Elena Navrátilová
08.05.09,16:05
Rení pripájem sa k Tvojej pochvale, lebo Elenka aj pre mňa urobila nesmierne veľa dobrého..ba robí to aj do dnes. Je naozaj vzácna žena a človek.
Ďakujem za všetko Elenka.

Zitka, ďakujem ... ale dobré sa dobrým opláca tak preto to tak cítiš. ;)
alla66
08.05.09,19:10
Ka Mil : si nový, budem rada ak sa predstavíš ..čítam tvoje príspevky...
jozka56
08.05.09,20:22
Ka Mil : si nový, budem rada ak sa predstavíš ..čítam tvoje príspevky...
nový????????:D
Stanislav 1975
08.05.09,20:25
nový????????:D
ja neviem, tiež mi to je čudné ale alla že vraj nepozná Ka Mila.- už som jej vysvetlil čo je vo veci...
alla66
08.05.09,20:28
Nemala som možnosť:eek:...reaguje len na Juraja...
Stanislav 1975
08.05.09,20:32
Nemala som možnosť:eek:...reaguje len na Juraja...
Kašli na KaMila, máš mňa...:---:);):cool:
jozka56
08.05.09,20:33
Nemala som možnosť:eek:...reaguje len na Juraja...
OK j:---
jozka56
08.05.09,20:33
Kašli na KaMila, máš mňa...:---:);):cool:
100 bodov:D
alla66
08.05.09,20:50
Kašli na KaMila, máš mňa...:---:);):cool:
teba poznám :D:D ....okrem toho si na zachovalé štyridsiatničky:mee:.....ja mám len sedemnásť:---:D
Stanislav 1975
08.05.09,20:52
teba poznám :D:D ....okrem toho si na zachovalé štyridsiatničky:mee:.....ja mám len sedemnásť:---:D
Jaaaj, o 17-tky nemám záujem,;););)
jozka56
08.05.09,21:06
Jaaaj, o 17-tky nemám záujem,;););)
Tak je problém:D:D:D:D:D:confused:j:---
alla66
08.05.09,21:16
Jaaaj, o 17-tky nemám záujem,;););)
Počkaj do päťdesiatky:---....zmeníš názor :cool:
mzdarka renca
09.05.09,20:20
Rada by som pochválila Stanka1975, ktorý je profesionál vo svojom obore a pomáha našej zlatej Zitke5.
Chcela som ho oceniť za neoceniteľné rady, ale v tej téme to nie je možné, čo je veľká škoda.

Vďaka Stanko:---
piggos
14.05.09,09:29
a čo že sa deje :confused:..táto téma pomaly upadá do zabudnutia....:rolleyes:jáj..asi sa vám po toľkých chválach zdvihlo sebavedomie však???..:D:D:D:D...
alla66
14.05.09,19:22
Chcem pochváliť donpeppone , za fantastické a poučné príspevky ...

V minulosti i dnes som ho chcela oceniť, ale v sekcii Zdravie - ortopedické

matrace, to nie je možné....:mee:

Za všetkých členov i "okoidúcich", ktorí sledujú jeho príspevky mu dávam

verejnú pochvalu.:):):) vďaka donpeppone
buchač
14.05.09,20:18
Nemala som možnosť:eek:...reaguje len na Juraja...

Možno je 4 % , ten ružovučkýýýýýýý...................:---:---:D:D
alla66
14.05.09,20:28
Neprovokuj, chcela som ťa pochváliť....:):D
willma
15.05.09,03:29
Hansa
15.05.09,04:37
Chválim Chobota.

Tento človek vie hádam všetko! :)
pepsikova
16.05.09,05:36
...samosachválim sama ja sa...a nevadí mi vôbec, že samochvála smrdí...dnes som urobila 37. lekciu z e-learningu na 87 bodov..to nie je nič, ide o to, že ma baví mať každý deň jednu lekciu a naučiť sa niečo z tej strašnej anglickej gramatiky..tak sa chválim...

..a vám prajem krásny deň...
Stanislav 1975
16.05.09,09:03
Chválim Chobota.

Tento človek vie hádam všetko! :)
Chobot je zvláštny člen porady, on ani nieje z porady hádam ale z inej planéty, kde všetci všetko vedia- Chobot is king...
Stanislav 1975
16.05.09,09:05
...samosachválim sama ja sa...a nevadí mi vôbec, že samochvála smrdí...dnes som urobila 37. lekciu z e-learningu na 87 bodov..to nie je nič, ide o to, že ma baví mať každý deň jednu lekciu a naučiť sa niečo z tej strašnej anglickej gramatiky..tak sa chválim...

..a vám prajem krásny deň...
Gratulujem tetuške pepsíkovej k tým 87 bodom z toho e-learningu...;)
pepsikova
16.05.09,09:10
Gratulujem tetuške pepsíkovej k tým 87 bodom z toho e-learningu...;)..

...ja ti dám ""tetuška""..mám len sedemnááááásť...))))))))))))))))))))))))
Stanislav 1975
16.05.09,09:14
..

...ja ti dám ""tetuška""..mám len sedemnááááásť...))))))))))))))))))))))))
Ako som zistil- 17- násť tu máte všetky...:---
veronikasad
16.05.09,09:25
Ako som zistil- 17- násť tu máte všetky...:---
Ty nevieš také ľahké - to sú všetky poraďáčky nad 50
Stanislav 1975
16.05.09,09:28
Ty nevieš také ľahké - to sú všetky poraďáčky nad 50
Nevadí, berem všetko od 15 do 57, :D:D:D
Zita5
16.05.09,09:30
Ty nevieš také ľahké - to sú všetky poraďáčky nad 50

Veronika , mali by sme to už upraviť . Ja už 4,5 roka na Porade mám 17.....už sa mi to nempáči :);)

Sedemnástkami sú aj 40-50 -tničky .:)
alla66
16.05.09,09:41
Nevadí, berem všetko od 15 do 57, :D:D:D

Jaaaj, o 17-tky nemám záujem,;););)

vieš, čo chceš?:D..protirečíš si:rolleyes:
Stanislav 1975
16.05.09,09:46
vieš, čo chceš?:D..protirečíš si:rolleyes:
Júúj,odhalila si ma,;););)
alla66
16.05.09,09:53
Tak tak...veľký brat Ťa vidí.....:)
Sabadka
18.05.09,11:29
Nevadí, berem všetko od 15 do 57, :D:D:D

.....zaradenie do používania podľa veku, výkonu a druhu činnosti....:D:D:D:D:D:D
ANNAP
19.05.09,11:08
chválim: Alenku ( Alušik ) a Majku ( Melnick) za ochotu pomôcť kedykoľvek a hlavne fundovane pomôcť .............
som rada že Vás mám, dievčatá
Jara
19.05.09,11:23
Teš sa Tweety :---, aj ty si zaslúžiš veľkú pochvalu, si super a snažíš sa poradiť každodenne a vždy odborne. Ja ťa veľmi chválim :---
Tweety
19.05.09,11:24
Teš sa Tweety :---, aj ty si zaslúžiš veľkú pochvalu, si super a snažíš sa poradiť každodenne a vždy odborne. Ja ťa veľmi chválim :---
Príspevok som zo skromnosti, alebo pre niečo iné, vymazala, ale sa teším, že môžem pomôcť:).
mzdarka renca
19.05.09,21:40
Príspevok som zo skromnosti, alebo pre niečo iné, vymazala, ale sa teším, že môžem pomôcť:).
Na tvojom mieste nie je skromnosť na mieste, si veľmi šikovná a fundovaná poraďáčka, známy to ohrozený druh "šikovnica šikovná". Verím, že ostatní poraďáci so mnou súhlasia:).
Melnick
20.05.09,10:52
chválim: Alenku ( Alušik ) a Majku ( Melnick) za ochotu pomôcť kedykoľvek a hlavne fundovane pomôcť .............
som rada že Vás mám, dievčatá
Anka, veď ja sa normálne :o (hanbím) ako škôlkárka a žmolím si tu sukničku. :):):D
a navyše tá pomoc je vzájomná, takže pochvala je aj pre Teba.
alušik
20.05.09,11:09
Majka ma akosi predbehla. ;)
Presne to som chcela napísať aj ja, že si pomáhame navzájom... Anka, veď vieš, že aj ja sa na Teba obrátim, keď niečo riešim a som rada, že mám komu zavolať. Takže pochvala patrí na oplátku aj Tebe.
Musím povedať, že som šťastná, že som vďaka tejto stránke získala také dobré kamarátky ako ste Vy všetky dievčatá, ktoré kedykoľvek a v akomkoľvek čase otravujem cez telefón (prípadne mailíkom) a Vy mi nikdy nepoviete nie... Hoci by to bolo o polnoci.
Takže naozaj veľká vďaka, že ste...
Hansa
09.10.09,07:52
... touto cestou chcem pochváliť mzdárku Renču - je to šikovnica šikovná. V jej príspevkoch som našla to, čo som potrebovala
/pridala som aj bodík/.
mzdarka renca
09.10.09,07:59
... touto cestou chcem pochváliť mzdárku Renču - je to šikovnica šikovná. V jej príspevkoch som našla to, čo som potrebovala
/pridala som aj bodík/.

Ježiši, ďakujem:), rada pomôžem, ak viem;)
hnedoočka
09.10.09,08:01
... touto cestou chcem pochváliť mzdárku Renču - je to šikovnica šikovná. V jej príspevkoch som našla to, čo som potrebovala
/pridala som aj bodík/.

keby len šikovná , ale i pekná!;)
Stanislav 1975
09.10.09,08:10
keby len šikovná , ale i pekná!;)

No toto som si o hnedoočke teda nemyslel...:D:D:D
Aké vyznanie...
Hansa
09.10.09,08:13
keby len šikovná , ale i pekná!;)

...sa hovorí, že keď sa dvaja majú radi, na pohlaví nezáleží:);)
/Bez urážky, prosím:)/
mzdarka renca
09.10.09,08:17
keby len šikovná , ale i pekná!;)

pekná opica:D:D:D, druh, gibon šantivý:D:---
Stanislav 1975
09.10.09,08:23
...sa hovorí, že keď sa dvaja majú radi, na pohlaví nezáleží:);)
/Bez urážky, prosím:)/

To je pravda, a v dnešnej dobe dvojnásobne a okrem toho je tam aj obrovská výhoda,že človek má vačší výber keď nemusí deliť ľudí na mužov a ženy...:D:D:D
Stanislav 1975
09.10.09,08:25
pekná opica:D:D:D, druh, gibon šantivý:D:---

http://sk.wikipedia.org/wiki/Gibonorod%C3%A9
mzdarka renca
09.10.09,08:30
http://sk.wikipedia.org/wiki/Gibonorod%C3%A9

Ty máš moju fotku?:eek::D:D
Sabadka
09.10.09,08:37
pekná opica:D:D:D, druh, gibon šantivý:D:---

Ale pozor občas oblizuje kľučky a pľuje po ľuďoch:D:D:D
Sabadka
09.10.09,08:40
http://sk.wikipedia.org/wiki/Gibonorod%C3%A9

Momentka jak zo života!:D A tie nohy, no krása, len na žiletky si zabudla segra. :eek:
mzdarka renca
09.10.09,08:41
Ale pozor občas oblizuje kľučky a pľuje po ľuďoch:D:D:D
:D:D:D
mzdarka renca
09.10.09,08:41
Momentka jak zo života!:D A tie nohy, no krása, len na žiletky si zabudla segra. :eek:

neboj, to je stará fotka, včera som si nohy oholila:D:D:D:D:D
Sabadka
09.10.09,08:44
neboj, to je stará fotka, včera som si nohy oholila:D:D:D:D:D

No veď preto! Dáma sa musí starať o seba aj v čase núdze.