Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

korduľa Pozri príspevok
ja som dnes zostala v nemom uzaase, alebo som len taka naivna. syn bol na preventivnej prehliadke u zubarky a ta mu napisala na listok - datum kedy ho osetrie, ze je to maly kaz a sumu 20€, ja som bola stale naivne v tom, ze deti maju osetrenie zadarmo. volala som do ZP, ale povedali mi, ze pokial detskemu stomatologovi schvali cennik ukonov uzemny celok, tak plati, takze uz sa tesim ked aj dcera pojde , to sa asi nedoplatim, chcela som po nich nejaky zoznam detskych stomatologov, lebo svojho maju deti prideleneho v ramci skoly, ale taky zoznam nemaju, su tam len stomatologovia pre dospelych, takze vlastne ked som deti strasila, ze sa musia o zuby starat, lebo ked budu dospeli, tak si to budu platit, to nebola pravda. neviem, ci len mne sa to zda cudne, alebo to je uplne normalne?
A ešte sa stále rozlišujú stomatológovia pre deti a pre dospelých? Pýtam sa len preto, lebo môj syn chodí k mojej zubárke. Tá má aj deti aj dospelých. Takisto syn, majú na škole zubárku, ale chodia k nej aj dospelí.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Zubári sú kapitola sama o sebe, s drahým sme boli v rovnakom čase u zubára, každý máme svojho, on za amalgánovú plombu platil 16,60 € a ja za bielu plombu 6 €. Za amalgánovú platím okolo 4 €.
tak nech tvoj manžel tiež chodí ku tej zubárke čo ty..ak je to možné
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zabavila som sa, na sebe. Namiesto Pekáreň čítam Lekáreň....Aj som poradila, ale anjeliček-môj strážniček, mi poklopal po pleci, aby som si to prečítalaTak už som to aj vymazala... A taká dobrá rada to bola
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dav Pozri príspevok
Zabavila som sa, na sebe. Namiesto Pekáreň čítam Lekáreň....Aj som poradila, ale anjeliček-môj strážniček, mi poklopal po pleci, aby som si to prečítalaTak už som to aj vymazala... A taká dobrá rada to bola
Chcela si liečiť psíčkov pravda?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja to tu trošku zasmradím - dnes som si bola vyzdvihnúť plaketu za darovanie krvi- tú najvyššiu-heč
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Gratulujem a obdivujem ta.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
ja to tu trošku zasmradím - dnes som si bola vyzdvihnúť plaketu za darovanie krvi- tú najvyššiu-heč
Blahoželám, a obdivujem Ťa.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
ja to tu trošku zasmradím - dnes som si bola vyzdvihnúť plaketu za darovanie krvi- tú najvyššiu-heč
Gratulujem, profesionál - hasič, nesklame. Tiež som párkrát daroval, ale do najvyššej méty mám ďaleko.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma Pozri príspevok
ja to tu trošku zasmradím - dnes som si bola vyzdvihnúť plaketu za darovanie krvi- tú najvyššiu-heč
Ale táto samochvála veru nesmrdí. Naopak, vonia
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick Pozri príspevok
Ale táto samochvála veru nesmrdí. Naopak, vonia
A priamo človečinou.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďakujem všetkým za uznanie, kludne pokračujte vo chválospevoch - robí mi to moooooooc dobre
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ale už som na Slovensku dosiahla najviac čo sa dalo, načim sa presunúť za hranice toť k susedom tam za to aj čosi kvapne - teda darcov oceňujú aj inak ako slovkom ďakujeme, a ako som už niekde onoho dávnejšieho času niekde písmenkovala, v prípade potreby krvi pri operácii pre vlastné dieťa som si musela aj tak zohnať darcov .
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jeden z mojich najbližších sa dostal do styku s osobou, ktorá neskôr mala žltačku A. No jasné, že môj blízky to dostal tiež.
Celé jeho okolie je teraz vysavované, on v špitáli a ja zajtra na vyšetrenie a očkovanie.
To sú narodeniny!

PS
Ja som si myslela, že tzv. choroba špinavých rúk a kľučiek patrí do iných oblastí ... môj blízky sa "kúpe" 30x denne, výťah otvára knihami, časopismi a kľučky lakťami ... je to asi tým, že nemá známosti so žiadnymi bacilmi.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozalka Pozri príspevok
Jeden z mojich najbližších sa dostal do styku s osobou, ktorá neskôr mala žltačku A. No jasné, že môj blízky to dostal tiež.
Celé jeho okolie je teraz vysavované, on v špitáli a ja zajtra na vyšetrenie a očkovanie.
To sú narodeniny!

PS
Ja som si myslela, že tzv. choroba špinavých rúk a kľučiek patrí do iných oblastí ... môj blízky sa "kúpe" 30x denne, výťah otvára knihami, časopismi a kľučky lakťami ... je to asi tým, že nemá známosti so žiadnymi bacilmi.
Uff, to je teda krásny "darček".
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no nepoteší, je to radosť nad radosť, ale z druhej strany, všetci čo sú s postihnutým v blízkom kontakte, majú očkovanie a to dokonca zadarmo. Proti A sa očkuje za úhradu, len v odôvodnených prípadoch bezplatne- teda keď to nariadi hygienik.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
To je pravda, ale len polovičná. Očkovanie treba aspoä 2x po sebe, ale zdarma je len prvá dávka.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Rozalka Pozri príspevok
Jeden z mojich najbližších sa dostal do styku s osobou, ktorá neskôr mala žltačku A. No jasné, že môj blízky to dostal tiež.
Celé jeho okolie je teraz vysavované, on v špitáli a ja zajtra na vyšetrenie a očkovanie.
To sú narodeniny!

PS
Ja som si myslela, že tzv. choroba špinavých rúk a kľučiek patrí do iných oblastí ... môj blízky sa "kúpe" 30x denne, výťah otvára knihami, časopismi a kľučky lakťami ... je to asi tým, že nemá známosti so žiadnymi bacilmi.
Rozi, to sa mu stalo asi preto, že je taký čistotný.

Nedovolil bacilom prístup, jeho organizmus si nevytvoril dostatočné protilátky a preto teraz toto.

Tiež pred niekoľkými rokmi kolegyňa po 50.-tke dostala žltáčku. Na hygiene povedali , že v takom veku je to "vzácne".
Je veľmi čistotná, do práce chodí 30 rokov peši ....
Iné kolegyne, čo sa prepravuje MHD - linkou na ktorej sa vozí celá osada našich tmavších spoluobčanov, tie sú odolné, lebo majú vybudovanú obranyschopnosť, ktorá tej čistotnej kolegyni chýbala.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Rozalka Pozri príspevok
Celé jeho okolie je teraz vysavované, on v špitáli a ja zajtra na vyšetrenie a očkovanie.
To sú narodeniny!
Gratulujem k narodeninám.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Tak najskôr ma vytočili príspevky ohľadne pokút zo Soc. poisťovne. Keď som skončila prácu, išla som si cca okolo 19.30 popozerať kvetinky do záhradky a tu som zistila, že nám zmizlo drevené sedenie. Masívny stôl, 3 lavice, 2 stoličky. Tak teraz už len na zemi. To bol zase deň.
Naposledy upravil Janurka : 12.05.09 at 22:57
0 0
Teccia Teccia

Teccia je offline (nepripojený) Teccia

Pozname situacie ked sa treba premahat v aute v nitrianskej premavke...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať