Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Raňajky/tousty/ som robila na 3x. Hádajte rozčúlilo,alebo potešilo ma to.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Otázka znie: Robila si to 3 x kvôli veľkému dopytu, alebo z iného dôvodu?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Potešilo, ...máš pre koho urobiť raňajky a s kým ich skonzumovať, takže to je vždy radosť a znamená pohodičku. Mňa zas mrzí a veľmi ako si dokážu ľudia ublížiť len preto, že nemajú na jednu a tú istú vec rovnaký názor. Sme tu všetci "len na pôžičku" úrok pôžičky si svojim konaním stanovujeme sami. Je smutné, keď niekto nevidí, že svojim konaním môže spôsobiť inému veľkú duševnú bolesť. Hlavne, že sa vyjadril jemu vlastným spôsobom, použitím slov, ktoré ho pozitívne alebo negatívne reprezentuje. Je to bohužiaľ trend, ktorý je základom úspechu? Neviem,... myslím, že život mi dal a dáva šancu prežívať, sledovať tieto praktiky a úprimne, je to hrozné ako si človek človeka absolútne neváži a dehonestuje ho preto, že sa cíti na to povolaný. Hmmmmmmm, je to vyjadrenia toho, čo ma teraz práve veľmi mrzí. Síce o tom téma nehovorí, je tam len rozčúlenie /zato mi stojí skutočne len niečo čo má aj význam, ... potešenia je akosi menej a menej.../ hlavne, že sme zdraví a máme navzájom k sebe úctu, ktorá patrí každému aj oponentovi aj konkurentovi aj blízkemu rovnako. To sa ľahko niekto považuje za nekompetentného, kompetentného... jasné V.I.P. ... to je teda dôvod na poukazovanie. Prajem si, aj ostatným príchod, /opustenie/ na tieto stránky len s príjemným pocitom bez pocitu krivdy len pre slovné nedorozumenie.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.05.07 at 11:56
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Liptáčik Pozri príspevok
Otázka znie: Robila si to 3 x kvôli veľkému dopytu, alebo z iného dôvodu?
Vieš vstávali na etapy. a nahnevaná som bola na seba,že som raňajkovala s každým.

Za trest mi teraz varia obed.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňa dnes ráno rozčúlila bezohľadnosť vodičov na kruhovom objazde v Nitre. V meste na hlavnej prístupovej ulici do mesta sa robí rekonštrukcia a je to tam na kočku.
Ráno som sa ledva dostala do centra do práce. Nejde tak ani o tej čas, ale o to, že som väčšinou išla štýlom brzda-plyn lebo páni na o trošku drahších autách ako mám ja, sa tvárili ako majstri sveta a ignorovali všetko, čo je okolo. Cestu, ktorú inak absolvujem na dve červené, som teraz prešla cca za 10 minút.
To už nehovorím o tom, že je zmenená asi dva mesiace aj organizácia dopravy na spomínanom kruhovom objazde, čo ale niektoré indivíduá vôbec netankuje.

A ešte na vyváženie:
potešilo ma, že dnes svieti slniečko a vyzerá to na pekný deň.
A ešte aj to ma potešilo, že zajtra je sviatok a sme domaaaaaaaaaaaaaa....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pretože som až dnes som sa dostala na túto stránku, chcem sa s vami podeliť čo ma potešilo včera. Bola som na ministretku Porady s dobrými , milými a zlatými človiečikmi, ktorí ma veľmi potešili aj napriek nepriaznivému počasiu mi bolo príjemne. Ďakujem: Janíčko /manuál/ s manželkou Alenkou, Libuška /liba2/ a Peťo /bepo/.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa zas potešilo, že cesta do práce inak 15 minútová (pondelky aj 30) bola dnes zvládnutá za 10 minút a to som nikde neprekročila povolenú rýchlosť...
Naproti AlaNR ja som mala takmer prázdne cesty a nikde som nemusela čakať.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  zz6%20(24).gif
Zobrazení: 33402
Veľkosť:  9.4 KBČo mňa potešilo? Krásne slniečko a to, že som sa vôbec zobudila.
Naposledy upravil Fany : 07.05.07 at 09:41
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Gabi03 Pozri príspevok
Mňa zas potešilo, že cesta do práce inak 15 minútová (pondelky aj 30) bola dnes zvládnutá za 10 minút a to som nikde neprekročila povolenú rýchlosť...
Naproti AlaNR ja som mala takmer prázdne cesty a nikde som nemusela čakať.
Asi si išla z druhej strany , ja som celú cestu nadávala
0 0
aglv aglv

aglv je offline (nepripojený) aglv

A mňa teší že je zajtra voľný deň a budem si mocť aspoň hodinku dlhšie pospať
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

AlaNR Pozri príspevok
Asi si išla z druhej strany , ja som celú cestu nadávala
Áno, dokonca cez Hrnčiarovce a nemala som ani jednu svetelnú krizovatku.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Mňa štve že už tretí týždeň sa ma drží nejaká viróza, kašeľ a nádcha. Už sa to trochu minulý týždeň lepšilo a v sobotu ráno som sa zobudila zase s teplotou. Takže už tretí deň sa "vyvalujem v posteli" a zrážam teplotu
Ešte že víkend nebol slnečný
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Orim Pozri príspevok
Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ.
Myslím, že bude onedlho "Veľká naša lampáreň"
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dnes ma potešilo to hrozné teplo.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Práve som odišla zo záhrady lebo ma naštval priateľ , ktorý ma poučal ako sa majú okopávať zemiaky . Stále ma takto poúča , neviem či preto že je Ing. poľnohospodár. V záhrade sa realizuje len jazykom....
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jež Pozri príspevok
Práve som odišla zo záhrady lebo ma naštval priateľ , ktorý ma poučal ako sa majú okopávať zemiaky . Stále ma takto poúča , neviem či preto že je Ing. poľnohospodár. V záhrade sa realizuje len jazykom....
No to asi ešte nevieš, že muži vo všeobecnosti ovládajú všetky odvetvia a čím sú starší stále viac a viac
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
evina Pozri príspevok
No to asi ešte nevieš, že muži vo všeobecnosti ovládajú všetky odvetvia a čím sú starší stále viac a viac
Hej ... a ženy aby im vetvičkami ovievali počas dlhých sparných dní tváričky
0 0
Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Dnes som mala pekný zážitok, ktorý ma naozaj potešil. Bola som na oslavách v Kultúrnom dome Deň matiek. Vystupoval aj môj vnúčik tak som to samozrejme nemohla vynechať. Deti boli zlaté a veľmi šikovné. Čo ma najviac potešilo bolo to, že to bolo také Europske. Recitovalo sa po slovensky, maďarsky, poľsky, tance ruské , francuzke, poľské dokonca romske kde malé rómky predviedli vynikajúci výkon.
Mala som z toho dobrý pocit dúfam, že už tieto deti nebudú robiť rozdiely
medzi ľudmi podľa toho kto má akú národnosť alebo farbu pleti a budú hodnotiť ľudí len podľa toho aký je to človek.
Cila
1 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Cilka.... ako vždy príjemné čítanie.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Mňa dnes nazlostil silný vietor, ktorý mi pozhadzoval kvetinky Ak bude aj zajtra fúkať, tak uvidí! Ja mu dám! Toto mi robiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať