Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

idem hupkom do témy, od zajtra mám dovolenku hurá a navrch ma potešilo krásne zamrníkovanie, nebyť toho, že synátor spí, tak sa tu rehocem na plné kolo.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a ešte jedna vec ale to ma skôr nasrdilo- opätovne som podávala trestné oznámenie pre neplatenie výživného, ale tentokrát som okrem polície navštívila súčasne aj exekútora. " drahého" neplatiča som už v viackrát upozornila písomne aj na túto možnosť- ale holt, keď je niekto nepoučiteľný...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ráno skúšam otvoriť auto a nič, kľúčom to nejde. Prejdem na stranu spolujazdca a ani tam. Pozriem lepšie a ja sa pokúšam otvoriť cudzie auto!!!!Uf, ešteže nemalo alarm....
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Ráno skúšam otvoriť auto a nič, kľúčom to nejde. Prejdem na stranu spolujazdca a ani tam. Pozriem lepšie a ja sa pokúšam otvoriť cudzie auto!!!!Uf, ešteže nemalo alarm....
tomu sa hovorí smola a šťastie zároveň..
smola v tom že si nepoznáš vlastné auto..a šťastie v tom že to druhé auto nemalo alarm...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

piggos Pozri príspevok
tomu sa hovorí smola a šťastie zároveň..
smola v tom že si nepoznáš vlastné auto..a šťastie v tom že to druhé auto nemalo alarm...
Mala šťastie, ........ že ju neprichytil majiteľ
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

presťahovávam veci v kancelárii - robím si tu poriadok, ráno som došla a ovalil ma ten neuveriteľný bordel, čo tu mám. Tak som bezradne zasadla za poradu a chvíľku sa snažím tváriť, že je to OK - budem to tu upratovať týždeň .

Prečo človek, keď sa rozhodne všetko zreorganizovať, musí urobiť takýto svinčík?!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
piggos Pozri príspevok
tomu sa hovorí smola a šťastie zároveň..
smola v tom že si nepoznáš vlastné auto..a šťastie v tom že to druhé auto nemalo alarm...
som zvyknutá parkovať na tom mieste a stálo tam presne také isté, červená felicia, bez záhradky, rovnako od pelu.

Kazu Pozri príspevok
Mala šťastie, ........ že ju neprichytil majiteľ
Dúfam, že ma nikto nevidel A drahý mal zo mňa šou....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
piggos Pozri príspevok
tomu sa hovorí smola a šťastie zároveň..
smola v tom že si nepoznáš vlastné auto..a šťastie v tom že to druhé auto nemalo alarm...
tak toto sa stalo už aj mne...........
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Aj mne pred asi 25 rokmi. Išla som večer s kina a bavila som sa s priateľkou, došla som k môjmu trabantu odomkla, nasadli sme a nie a nie naštartovať. Zažla som svetlo a s hrôzou som zistila, že sedím v cudzom aute. Ešteže nesedel kľúč aj do zapalovania lebo by som s ním prišla aj domov.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ludmila12 Pozri príspevok
Aj mne pred asi 25 rokmi. Išla som večer s kina a bavila som sa s priateľkou, došla som k môjmu trabantu odomkla, nasadli sme a nie a nie naštartovať. Zažla som svetlo a s hrôzou som zistila, že sedím v cudzom aute. Ešteže nesedel kľúč aj do zapalovania lebo by som s ním prišla aj domov.
Ja som to tu už aj pred časom písala, že mňa ale prichytil majiteľ auta, ked som si doň sadla. A bola to škodovka, presne rovnaká farba. V šoku sme ani nevyskúšali, či by sa dalo aj naštartovať mojim kľúčom.
A aj príbeh o návšteve mojej kamarátky, ktorá nechala kľúče v aute. Ubezpečila som ju, že to viem otvoriť ihlicou. Ked odchádzala bola už tma a ja otváram auto a v tom môj sused, že čo to robím. Jej auto pakrovalo o kúsok ďalej.
Sused sa na rozdiel odo mňa smial a vravel: ... a že kto tie autá vykráda. Keď sa začali dovážať zahraničné značky a pracovala som v jednom zahran. servise, neodpustil si raz poznámku: Suseda už to nie je ono čo, na tieto autá je už ihlica
zbytočná.
Naposledy upravil ALDA : 06.05.09 at 10:12
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

ZuzanaP, nám to tiež stálo, ale s tým rozdielom, že manžel auto aj otvoril, sadol ale prístrojová doska sa mu nepáčila-bola polepená všelijakými nálepkami. Výstupil, zatvoril auto a o štyri miesta stálo naše. To bolo keď ešte alarmy veľmi neboly.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ludmila12 Pozri príspevok
Aj mne pred asi 25 rokmi. Išla som večer s kina a bavila som sa s priateľkou, došla som k môjmu trabantu odomkla, nasadli sme a nie a nie naštartovať. Zažla som svetlo a s hrôzou som zistila, že sedím v cudzom aute. Ešteže nesedel kľúč aj do zapalovania lebo by som s ním prišla aj domov.
ÁÁÁ , tak to si bola Ty, čo si mi pred 25 rokmi vzala Trabanta.
Nechceš mi ho vrátiť? Bude na šrotovné.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Práve som si zdvihla tlak pri čítaní inzerátu : " Vedenie účtovníctva za bezkonkurenčné ceny " - nič viac, iba tlf číslo ....
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
cactus Pozri príspevok
tak toto sa stalo už aj mne...........
.....gratulujem.....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja stálem dúfam, že ma nikto nevidel....
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Mne sa stala jedna príhoda pred pár rokmi. Prišli sme s mužíčkom pred panelák, zaparkovali a diaľkovým sme zamkli auto, ale ako sme zamkli naše tak vedľajšie sme otvorili. Tak sme skúsili znova a takto sme párkrát zamkli-odomkli, až vykukol sused z vedľajšieho vchodu, že čo mu stvárame s autom. Tak sme mu to vysvetlili a nakoniec, až keď my sme si zamkli naše, mohol si aj on zamknúť svoje, jemu to na naše auto nefungovalo...., ale naštvaný bol dosť. Odvtedy sme radšej parkovali ďalej od jeho auta.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Johanka Pozri príspevok
Práve som si zdvihla tlak pri čítaní inzerátu : " Vedenie účtovníctva za bezkonkurenčné ceny " - nič viac, iba tlf číslo ....
zverejni ho... "tiež účtovníka" prejde aj chuť "tiežúčtovať" keď mu začneme vyvolávať... mám pár firiem, ktoré by som mu hodila a ušetrila čas a zarobila
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Ja stálem dúfam, že ma nikto nevidel....
no možno ťa fakt nikto nevidel, ale teraz to už vedia všetci ..na porade
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať