Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
to je milé, kde to predávajú ?
v Lidli...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
wegamizzi, v sobotu sa chystám do Malacek(inak,ja som tam dosť dlho býval) a chcel som sa ťa opýtať, že či to je ešte voľná zona,alebo už treba do Malacek pas a nedajbože vízum...
aj ja poskytujem informácie...hlavne si zober pevnú obuv Malacky sú krížom krážom rozkopané
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
A ja som dnes bola vymeniť pneumatiky, a veľmi milo ma prekvapili v servise. Vymenili iba za 5 €!!! Že vraj preto, lebo sú na diskoch. a ešte mi aj uskladnili letné.
No nie sú milí... ?
Inde by som poriadne zacvakala.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Maruška54 Pozri príspevok
aj ja poskytujem informácie...hlavne si zober pevnú obuv Malacky sú krížom krážom rozkopané
Dík za info-takže vízum ešte netreba vybavovať? Lebo do Gajár už údajne treba...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
abel Pozri príspevok
Možno by nebolo od veci založiť si poraďácke modré z neba. Veď vytúžené nemusia byť len hmotné veci a je tu veľa duší, schopných neuveriteľných vecí. Ale obávam sa, že cca po troch príspevkoch by bolo z toho čierne z pekla.
Elenka možno ani nie, ktovie. Veru veľa ľudí všeličo potrebuje, zháňa, niekedy to nedostane, niekedy na to nemá. A je naozaj ako si to napísala, veľa duší, ktoré sú schopné neuveriteľných vecí. Vyskúšaj založiť takú tému, je to Tvoj nápad. Veď stále máme poistku, že ju moderátori uzamknú, keď sa bude uberať do pekla.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
cactus Pozri príspevok
A ja som dnes bola vymeniť pneumatiky, a veľmi milo ma prekvapili v servise. Vymenili iba za 5 €!!! Že vraj preto, lebo sú na diskoch. a ešte mi aj uskladnili letné.
No nie sú milí... ?
Inde by som poriadne zacvakala.
... no len či si ich tam na jar aj nájdeš?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mna dnes prijemne potesili na katastroferi... vybavila som vsetko potrebne v jednom okienku a od zaparkovania, vybavenia po odchod autom uplynulo max 10 min

horsie to uz bolo na danovom urade... akosik som nedomyslela. ze potrebujem potvrdenie pre dve banky, kolok som mala len na jedno a navyse som si neuvedomila, ze mi treba so sebou zobrat aj samotne tlacivo do banky... tak si to zopakujem este

inak vseobecne ma kazdodenne vytacaju nespravne blinkre na kruhovom objazde... ved ked idem po rovnej ceste a neodbocujem, tiez nedavam blinker do opacnej strany a zase ked odbocujem, tak dam blinker... ako davat blinkre na kruhacoch by mali davat povinne kazdy den v tv novinach ...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dík za info-takže vízum ešte netreba vybavovať? Lebo do Gajár už údajne treba...
Gajary to je predsa iné kafe
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Rozalka Pozri príspevok
... no len či si ich tam na jar aj nájdeš?
najlepší vtip tohto týždňa.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
andreaS Pozri príspevok
ved ked idem po rovnej ceste a neodbocujem, tiez nedavam blinker do opacnej strany a zase ked odbocujem, tak dam blinker... ako davat blinkre na kruhacoch by mali davat povinne kazdy den v tv novinach ...
No vidíš Andrejka a zato že vieš ako blinkať, si môžeš ešte aj nejakú "lichôtku" vypočuť ........a to len preto, že si .... !
Naposledy upravil Melnick : 14.10.09 at 18:39 Dôvod: ach, tie čiarky......mäkčene a podobné .....ani neviem čo!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

melnick: ani nevrav... ja zakazdym cakam, ze nadabim na dakeho magora... neviem ako v inych mestach, ale mam pocit, ze Zilina je sama extra krizovatka... mame tu velmi vela kruhovych objazdov (napr. pri obchodnom centre kde je carrefour su az tri za sebou) a velmi vela krizovatiek, kde hlavna ulica nejde rovno, ale ide obrazne povedane zlava-doprava a treba dat inak prednost...

ale tie kruhove ma vytacaju najviac... dennodenne idem minimalne 2x po kruhaci a zakazdym mam stastie na niekoho, kto mi bud neda prednost, ked som uz na kruhaci alebo da blinker tak, ze odbocuje prec z kruhacu ale ide si veselo dalej... a ked zatrubim tak som este ..... niekedy uvazujem nad pismenkovou tabulou do auta, kde napisem co si myslim
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja ešte len čakám, že sa dnes dočkám potešenia tak nejak okolo 22,30.
Slovensko, do toho!!!!!
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
wegamizzi, v sobotu sa chystám do Malacek(inak,ja som tam dosť dlho býval) a chcel som sa ťa opýtať, že či to je ešte voľná zona,alebo už treba do Malacek pas a nedajbože vízum...
Vies co, ja ti ani neviem, ale myslim si ze free zone funguje. Co ides kosit hriby?
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dík za info-takže vízum ešte netreba vybavovať? Lebo do Gajár už údajne treba...
Bacha, Gajary su " Dalas ", tam musis opatrne
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wegamizi Pozri príspevok
Vies co, ja ti ani neviem, ale myslim si ze free zone funguje. Co ides kosit hriby?
Ale neee,idem tam kuknúť kamarátov,to zasa dopadnem pod obraz boží...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cloe Pozri príspevok
Ja ešte len čakám, že sa dnes dočkám potešenia tak nejak okolo 22,30.
Slovensko, do toho!!!!!
Aj keby vyhrali,chlieb lacnejší nebude...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj keby vyhrali,chlieb lacnejší nebude...
Tak tak ako hovoríš,
a prečože nie si tam? V Polše? A nepovzbudzuješ? Hm... Či si nemal parťáka na futbal?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale neee,idem tam kuknúť kamarátov,to zasa dopadnem pod obraz boží...
Ja som v Ma býval,pri kine a mám taký smutný príbeh-ako malý chalani keď sme boli vonku tak sme chodili k takému staršiemu pánovi na vodu,vždy sme došli,že "ujo,dáte nam piť"?On bol taký milý, zlatý a nakoniec na to doplatil,lebo ho nakoniec zabili sekerkou...
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale neee,idem tam kuknúť kamarátov,to zasa dopadnem pod obraz boží...
Co tam bude take dobre? Zeby burciacik? Tak na zdravicko( nezabunite na masTny chleba s cibulou)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Tak tak ako hovoríš,
a prečože nie si tam? V Polše? A nepovzbudzuješ? Hm... Či si nemal parťáka na futbal?
Čo si-aby som ťa nechal samú bez ochrany tu na Porade?, však by mi za tebou serdco puklo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať