Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pre malého je všetko bezpečné, len mňa chytá hrôza.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mami len pokojne
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Skús mu vysvetliť rozdiel medzi bazénikom a WC tým, že do bazénika sa nekaká...
Prepánajána, len aby si to nevysvetlil naopak - že začne...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Oliwa
už sa stalo, už aj bazén schytal. Len zrazu som počula, že ma volá, ja som si ani nevšimla, ešte že sa ozval, však načo by sa pýtal na záchod.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Lenka, z toho vyrastie, aj nasa vnucka to robila. Netreba robit paniku, to, co do bazena nepatri, opatrne vybrat a napustit cistu vodu
Deti su zaujate bazenom a ani na ine nepomyslia. No a ked to na ne pride - maju si nechat vyvalit bok, chudiatka?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pic.jpg  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Dáška
ja sa na tom smejem ešte aj dnes. Pohodička. Vybrala som, vyčistila, dala druhú vodu, ale zapotila som sa, lebo je to dosť namáhavé keď bazén bol na balkóne a málo miesta tam. Ťažko sa vylieva voda z neho, musíme do vaničky, zvykla som to nechať na muža, nech sa ja nenaťahujem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A co poliat rastlinky pod balkonom? Este by sa aj pohnojili.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
No neviem, zo štvrtého poschodia, a pod nami sused má takú striešku, raz manžel tak vylial, ale rýchlo mu došlo, že keď to išlo po tej strieške mohla voda aj niekoho zasiahnúť, nielen trávičku. Mne sa iba časť podarila, ale hneď som pozerala, či nikto tam nebol nablízku.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No tak to radsej nie, este by sa niekto mohol nahnevat a uz pozname tie konce.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lenkak Pozri príspevok
Oliwa
už sa stalo, už aj bazén schytal. Len zrazu som počula, že ma volá, ja som si ani nevšimla, ešte že sa ozval, však načo by sa pýtal na záchod.
Neviem aké technické vymoženosti sú dnes, ale keď bol malý môj syn, kúpila som mu taký "motivačný" nočník... Akonáhle sa v ňom ocitlo niečo teplé, začal hrať jemné melódie /ale nie tie rozhlasové.../ Naspodu bolo niečo ako baterka do hodiniek, ale o niečo väčšia, zrejme aj so "senzorom pohybu, resp. dotyku".
Fungovalo to, a aj malý na to "fungoval", ale len do chvíle, kým raz do toho nočníka /našťastie prázdneho/ v noci cestou na WC nestrčil nohu manžel...
A tá noha sa tam zasekla, lebo bola väčšia ako priemer nočníka - nechcela ísť ani dnu, ani von, muž mal naponáhlo, a ako tam tak tancoval, nočník to nevydržal a praskol - a odvtedy začal náš malý chodiť tiež na WC - ako veľký... /samozrejme mal detské "sedátko", aby sa nám tam neprepadol... / - ale koniec-koncov, tiež to bolo motivačné odúčanie od nočníka, lebo sme mu nabulikali, že je už veľký a taký, ako mal, už nevyrábajú...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
tak u nás len záchod so sedátkom, pre malého sedieť je trest. On ledva zje obed v stoličke, na nočníku som ho musela držať aby vydržal minútu, na záchode horko ťažko obsedí ale len s tým, že chytá všetko možno okolo, vyciká sa, a už sa hrabe preč. Ešte sa ale nechce pýtať, ale už sa učí, ale len na záchod.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
My tu máme asi Silvestra. Niekto asi veľmi oslavuje v krčme neďaleko od nás. Už tri razy doslova ohňojstrov. Aj polícia bola, ale darmo, znovu. Dva razy mi zobudili malého . Dúfam, že už strielať nebudú, už ma začínajú serk.ť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
No neviem, zo štvrtého poschodia, a pod nami sused má takú striešku, raz manžel tak vylial, ale rýchlo mu došlo, že keď to išlo po tej strieške mohla voda aj niekoho zasiahnúť, nielen trávičku. Mne sa iba časť podarila, ale hneď som pozerala, či nikto tam nebol nablízku.
My sme ako pubiši vyhadzovali z okna po ľuďoch prezervatívy naplnené vodou...a všetci žijú...

Inak, viete kolko sa do kondomu zmestí vody? neuveriteľne vela-treba si to skúsiť...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Môj syn to raz skúšal s kamarátom Maťkom na chalupe s pumpou.... pumpovali a pumpovali a mali z toho riadny balóóóónisko !!!!!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Môj syn to raz skúšal s kamarátom Maťkom na chalupe s pumpou.... pumpovali a pumpovali a mali z toho riadny balóóóónisko !!!!!!
Nabudúce, si ho odkladaj,tam kde ho syn nenájde...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak ty môžeš a dieťa už nie. Pekne.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
My sme ako pubiši vyhadzovali z okna po ľuďoch prezervatívy naplnené vodou...a všetci žijú...

Inak, viete kolko sa do kondomu zmestí vody? neuveriteľne vela-treba si to skúsiť...
to asi všetci pubiši, nebol si sám, spolužiaci zo ZŠ na to boli tiež experti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
My sme ako pubiši vyhadzovali z okna po ľuďoch prezervatívy naplnené vodou...a všetci žijú...

Inak, viete kolko sa do kondomu zmestí vody? neuveriteľne vela-treba si to skúsiť...
Veľa ....čo je to veľa ..????

Pokiaľ v rukách máš , nic moc ...tak do tých 5 - 6 litrov ...


...ale keď vo vani experimentuješ , tak to je o inom ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lenkak Pozri príspevok
My tu máme asi Silvestra. Niekto asi veľmi oslavuje v krčme neďaleko od nás. Už tri razy doslova ohňojstrov. Aj polícia bola, ale darmo, znovu. Dva razy mi zobudili malého . Dúfam, že už strielať nebudú, už ma začínajú serk.ť
Čo zmôže polícia?
Naša susedka pred nedávnom volala opakovane políciu, lebo má pravidelne dlho do noci rámus pod oknami z náprotivnej krčmy.
Majiteľ dostal pokutu 20€ a ešte sa jej vyškeril do tváre, vraj sa mu to oplatí aj každý deň...
Ona je z toho už chudera na nervy, každú chvíľu má pohotovosť.
Už len čakám, kedy si kúpi "flintu"...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať