Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

calawen Pozri príspevok
chcela som napísať, že následne tú kefu pchá sebe do úst...
nenašla som tu taký smajlík....


Možno mu to voňalo ??? Po osviežovči samozrejme....citrón, jablko, ihličie.....
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Betina2 Pozri príspevok
nenašla som tu taký smajlík, ale iste chápete.
podobne vyzerám aj ja, keď to zbadám a okamžite ho od toho dávam ďalej, ešteže sa to stalo iba raz, keď som bola v kúpeľni, odvtedy zatváram dvere (občas tam omylom zavriem psa)...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Kočky kym do zachoda nepchaju vase zubne kefky tak je dobre
Naposledy upravil nika.sum : 02.09.10 at 14:13
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Monika Kováčová Pozri príspevok
toto ja nezvládam.... je mi otupno, ráno plač a hysterický záchvat...
dve z mojich troch milovaných detí trpko znášajú svoj údel: prvý deň v škôlke... zajtra ich tam isto nedostanem!
zošaliem z toho pocitu : moje sirôtky! opustené!
treba vydrzat, ja som sa obavala minuly rok, ale nastastie Matko to zvladal uplne super. Jediny krat vrestal uz ku koncu sk.roka, neviem co mu sadlo na nos. Teraz sa mu po prazdninach tiez nechce ist, ale deti mu chybaju. Ja som ho naucila(neviem ci to je spravne ale pomohlo to), ze ked pridem mu prinesiem nejaku mlsnotu, kt. lubi napr. ma rad kinder mliecny rez alebo pinqui , aj tak by som mu to doma dala, tak sa vzdy tesil a rano si to objednaval a tak sa aj odreagoval pri rozlucke.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

lenkak Pozri príspevok
Marcelka, celý tato. Aj vzhľadovo, aj povahovo. Vieš koľko krát som povedala, že keby som ho v brušku nemala, tak neviem že je môj. A v pôrodnici ho ani vymeniť nemohli, predo mnou na obed porodila jedna žena dvojičky a večer len ja. Potom boli pôrody až na druhý deň.
Tak mám doma dvoch chlapov, anjelikov s rožkami, aký ocko, taký syn. .
Anjelikov s rožkami, ale určite s dobrým srdiečkom.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nika.sum Pozri príspevok
Kočky kym do zachoda nepchaju vase zubne kefky tak je dobre
kefky nie, ale osviežovač áno, ten som vyberala niekoľkokrát
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
MarcelkaT Pozri príspevok
Anjelikov s rožkami, ale určite s dobrým srdiečkom.
tak áno,
poslednú dobu chodí za mňou malý, pusinky mi dáva, objíma, dnes ma okolo nôh stískal, dokonca sa mi ušla pusa od neho na zadok a ja si takéto chvíle vychutnávam, veľmi rýchlo zabudnem, že bola obliata dlážka, vyhádzaná skrinka či posteľ a pod.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kefky nie, ale osviežovač áno, ten som vyberala niekoľkokrát
No a čo, zavádza novoty, wecko z vôňou Brice. To ešte u tejto firmy asi nevymysleli .
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Každé ráno si pozriem, čo nové u susedov, ale na toto som fakt zírala
http://talent.blesk.cz/clanek/celebr...la-porotu.html
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No. co uz, ludia sme vselijaki. Ja tieto relacie, resp. sem-tam komentare z nich pozeram len v internet.novinach. Na televizne sledovanie nemam zaludok.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ľudkovia - ste sa zbláznili, či čo? Dnes som zistila, že ste mi "pricapli" už vyše 400 zábavných bodov!!! Tak to som Vám tu akože pre srandu? A ja som si myslela, že snáď budem aspoň trošku užitočná...
A to som sa tu začala aktívnejšie mrviť len od mája, aj to len "vďaka" mojej zlomenine...
Ale aj tak Vám všetkým ďakujem - za každý jeden bodík! Potešil... Rovnako ako čas strávený s Vami.
Naposledy upravil Oliwa : 03.09.10 at 19:41
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Oliwa:
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

nika.sum Pozri príspevok
Kočky kym do zachoda nepchaju vase zubne kefky tak je dobre
kočky kým za vami neprídu, že im spadol pohár do záchoda, lebo sa chceli napiť vodičky.... tak je to dobre.....mne sa stalo, keď boli starší syn menší, že som šla dať do videa kazetu a nešla mi tam mrknem sa a tam vo vnútri samé také malé autíčka - syn si urobil garáž
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Ľudkovia - ste sa zbláznili, či čo? Dnes som zistila, že ste mi "pricapli" už vyše 400 zábavných bodov!!! Tak to som Vám tu akože pre srandu? A to som si myslela, že snáď budem aspoň trošku užitočná...
A to som sa tu začala aktívnejšie mrviť len od mája, aj to len "vďaka" mojej zlomenine...
Ale aj tak Vám všetkým ďakujem - za každý jeden bodík! Potešil... Rovnako ako čas strávený s Vami.
..

..len dúfam, že nebudeš potrebovať ďaľšiu zlomeninu na to, aby si tu zostala nafurt..
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Hihihi - to viete ako dedkovia varujú vnučky?

Tak to jednému dali babka s mamou varovať cca 3-ročného drobca a odišli na nákupy. Malá sa pekne hrala s malými riadikmi čo jej dedo kúpil na Vianoce a dedo si tiež spravil pohodu: preložil nohu cez nohu, noviny, pivečko:

-"dedo, ces cajík?" - ponúkala mu vnučka mu vodičku z malej šáločky
-"jááááj, aký chutnučký si uvarila, ty moja malá šikovná kucháročka!!!" - chválil dedo vnučku a zasa sa spokojne sklonil k novinám.
A takto to išlo až kým sa babka s mamou nevrátili z nákupov: glg piva, šáločka vodičky od vnučky, glg piva, šáločka vodičky .....
Keď sa vrátili ženy z nákupov dedo sa im pochválil ako sa pekne spolu hrajkali, ako malá varila čajíček a bola veľmi, veľmi dobručká ......

-"počuj dedo a napadlo ťa, že jediné miesto kde malá dočiahne na vodu je naše ....... WC ?????? - rehnili sa babka a mama malej kucháročky.

Chachacháááá !!!
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

For Pepsi: to teda silno dúfam aj ja, moja...

For Hubatá: To by snáď bolo aj na novú tému - "Varovanie detí aneb príhody dedkov s tým spojené".

Napr. moja kolegyňa mala syna, ktorého "v čase veľkej núdze" prišiel varovať dedko. Keďže chlapča bolo smädné, a samé sa ešte nedokázalo obslúžiť, keď si pýtalo piť - nalial mu dedko zo sirupu... Keď sa mama vrátila z roboty, malý reklamoval, že je veľmi smädný... Dedko nechápal, že prečo, veď mu dával piť, no nechcel - a kolegyňa tiež - však mu ráno ukázala, čo mu má dať. Len mu nestihla pripomenúť, že ten sirup treba rozriediť vodou... Skúšali ste zahasiť smäť neriedeným pomarančovým sunquickom???
Naposledy upravil Oliwa : 03.09.10 at 20:00
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
Hihihi - to viete ako dedkovia varujú vnučky?

Tak to jednému dali babka s mamou varovať cca 3-ročného drobca a odišli na nákupy. Malá sa pekne hrala s malými riadikmi čo jej dedo kúpil na Vianoce a dedo si tiež spravil pohodu: preložil nohu cez nohu, noviny, pivečko:

-"dedo, ces cajík?" - ponúkala mu vnučka mu vodičku z malej šáločky
-"jááááj, aký chutnučký si uvarila, ty moja malá šikovná kucháročka!!!" - chválil dedo vnučku a zasa sa spokojne sklonil k novinám.
A takto to išlo až kým sa babka s mamou nevrátili z nákupov: glg piva, šáločka vodičky od vnučky, glg piva, šáločka vodičky .....
Keď sa vrátili ženy z nákupov dedo sa im pochválil ako sa pekne spolu hrajkali, ako malá varila čajíček a bola veľmi, veľmi dobručká ......

-"počuj dedo a napadlo ťa, že jediné miesto kde malá dočiahne na vodu je naše ....... WC ?????? - rehnili sa babka a mama malej kucháročky.

Chachacháááá !!!
A ja som si myslela, že mu malá "varila" z nočníka - a že ten rozdiel, čo sa farby i chute týka, pri tom pive /ktovie koľkom/ - ani nezbadal...
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
susann2 Pozri príspevok
Každé ráno si pozriem, čo nové u susedov, ale na toto som fakt zírala
http://talent.blesk.cz/clanek/celebr...la-porotu.html
ubohe, niekedy fakt neviem pochopit ako sa niektory ludia dokazu tak ponizit aby sa ukazali zaujimavim.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
judita1971 Pozri príspevok
kočky kým za vami neprídu, že im spadol pohár do záchoda, lebo sa chceli napiť vodičky.... tak je to dobre.....mne sa stalo, keď boli starší syn menší, že som šla dať do videa kazetu a nešla mi tam mrknem sa a tam vo vnútri samé také malé autíčka - syn si urobil garáž
tie hračky vo wc poznám dokonale. Veď to je ako bazén, v bazéne hračky môže mať, tak prečo nie aj vo wc.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale to wc je dosť mále, ale možno sa deťom zdá byť bezpečné
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať