Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
mňa dnes potešil ďaľší úspech môjho 7,5 mesačného synčeka: dnes začal loziť štvornožky!!!!
ale na druhej strane sa už hocikam dostane, všetko mu podáva ruky a ja nestíham za ním behať a všetko dávať nabok....
5 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
potešilo ma, že som nedala prácu hasičom, postavila som variť údené kolienko a zobudila som sa , keď boli v hrnci asi dva mililitre vody, ešte chvíľu a je srandy kopec.
Willma, pripomenula si mi vtip o tetuške, ako sa modlí "Anjeličku, môj strážničku, opatruj mi dvojplatničku, prepni šestku na jedničku"

P.S. To by bolo flambované koleno ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Neteším - ide búrka, musím vypnúť PC, nedoúčtujem doklady k DPH-čke.
A kde to bývajú tie búrky? A ako vôbec taká búrka vypadá? Všade čítam, počúvam že budú búrky a u nás nič. V sobotu v noci trochu popršalo, v pondelok ráno som už musela polievať. A odvtedy ani kvapka. Pozerala som, že nám na našu dedinu sľubovali na dnes 7,8 mm zrážok a výstraha pred búrkami. Počúvam všade naokolo hrmenie, občas vidím blesk, ale u nás ani kvapka. Teraz pozriem znovu, čo nám to sľubovali a sľuby boli zmazané. Nechali tam 1 mm a na zajtra zas sľubujú a večer to zas vymažú a ja aby som plievala ráno aj večer, lebo u nás piesčitá pôda a všetka vlaha v tomto teple rýchlo zmizne Tak to ma vôbec neteší, lebo bez vody by úroda nebola[/QUOTE]..

..no toto presne včera u mňa...všade naokolo záplavy a na mojom potoku voda korytnačke po nosnú dierku...(normálne používam výraz žabe po pi-u,ale nemôžem byť nevychovaná, mama sa pozerá!!!)...

..prajem vám krásny deň...začnem poslúchať, možno zaprší aj u mňa..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jacekova Pozri príspevok
mňa dnes potešil ďaľší úspech môjho 7,5 mesačného synčeka: dnes začal loziť štvornožky!!!!
ale na druhej strane sa už hocikam dostane, všetko mu podáva ruky a ja nestíham za ním behať a všetko dávať nabok....
..

..nevďačnica!!!..počkaj o 15 rokov...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia Pozri príspevok
Neteším - ide búrka, musím vypnúť PC, nedoúčtujem doklady k DPH-čke.
wagner Pozri príspevok
A kde to bývajú tie búrky? A ako vôbec taká búrka vypadá? Všade čítam, počúvam že budú búrky a u nás nič. V sobotu v noci trochu popršalo, v pondelok ráno som už musela polievať. A odvtedy ani kvapka. Pozerala som, že nám na našu dedinu sľubovali na dnes 7,8 mm zrážok a výstraha pred búrkami. Počúvam všade naokolo hrmenie, občas vidím blesk, ale u nás ani kvapka. Teraz pozriem znovu, čo nám to sľubovali a sľuby boli zmazané. Nechali tam 1 mm a na zajtra zas sľubujú a večer to zas vymažú a ja aby som plievala ráno aj večer, lebo u nás piesčitá pôda a všetka vlaha v tomto teple rýchlo zmizne Tak to ma vôbec neteší, lebo bez vody by úroda nebola
Tie búrky bývajú v TN kraji To včera bolo len také strašenie, pršalo, hrmelo, blesky som nevidela, po pol hodine som zase zapla PC.
A u nás je to naopak: najskôr polejem jahody, a potom večer prší
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

jacekova Pozri príspevok
mňa dnes potešil ďaľší úspech môjho 7,5 mesačného synčeka: dnes začal loziť štvornožky!!!!
ale na druhej strane sa už hocikam dostane, všetko mu podáva ruky a ja nestíham za ním behať a všetko dávať nabok....
No, a sestrin malý nechce. A to mu ukazujem, ako má ritku zdvihnúť, aj mu ju nadvihnem, a aj tak nechce. Teraz je akurát v buldočom období - stále len slintá. Kamarátkiny malí majú to isté.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Llívia Pozri príspevok
No, a sestrin malý nechce. A to mu ukazujem, ako má ritku zdvihnúť, aj mu ju nadvihnem, a aj tak nechce. Teraz je akurát v buldočom období - stále len slintá. Kamarátkiny malí majú to isté.
a aky velky je ten maly?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok
No, a sestrin malý nechce. A to mu ukazujem, ako má ritku zdvihnúť, aj mu ju nadvihnem, a aj tak nechce. Teraz je akurát v buldočom období - stále len slintá. Kamarátkiny malí majú to isté.
zoubky
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Toto je len jedna z obetí, výplodu chorých hláv, ktoré tvrdili,že na dialnici nemusí byť odstavný pruh-keď dostanete defekt, tak sa len modlite aby Vás niekto pri oprave nedaľ "dole"- pritom vy nič neovplyvníte, len čakáte, či sa Vám autá vyhnú,či nie...
že páni z Narodnej dialničnej spoločnosti...


http://krimi.cas.sk/clanok/174165/sm...il-kamion.html
5 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

jacekova Pozri príspevok
a aky velky je ten maly?
Tak veľký a ťažký je fakt riadne Má 6,5 mesiaca, ale vyzerá na 7,5, možno aj na 8 (kamarátka má 8-mesačného malého a ten je asi tak veľký ako malý mojej sestry.)

cathyc Pozri príspevok
zoubky
Sestra hovorí, že nie, a mama, že áno, že už má "naliate" ďasná. Všetci 3 spomínaní malí majú pol roka. To už vtedy im môžu ísť zuby? Kamarátkinemu malému 8-mesačnému vyšli tie zuby až teraz a všetky naraz - vraj mali na ulici veselo, ona 3 dni kvôli nemu nespala.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Môžu už tak skoro, môjmu synovi štrngol o lyžičku prvý zúbok v 6,5 mesiaci .
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Synovec má lyžičku plastovú, tá mu asi štrngať nebude :-) A našťastie, ak sú to zúbky, tak zatiaľ nemá nervavé, plačlivé, horúčkové a hnačkové obdobie, len slintá a cucá si prst, či skôr 1/2 päste (celú už do úst nedostane) :-)
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
A kde to bývajú tie búrky? A ako vôbec taká búrka vypadá? Všade čítam, počúvam že budú búrky a u nás nič. V sobotu v noci trochu popršalo, v pondelok ráno som už musela polievať. A odvtedy ani kvapka. Pozerala som, že nám na našu dedinu sľubovali na dnes 7,8 mm zrážok a výstraha pred búrkami. Počúvam všade naokolo hrmenie, občas vidím blesk, ale u nás ani kvapka. Teraz pozriem znovu, čo nám to sľubovali a sľuby boli zmazané. Nechali tam 1 mm a na zajtra zas sľubujú a večer to zas vymažú a ja aby som plievala ráno aj večer, lebo u nás piesčitá pôda a všetka vlaha v tomto teple rýchlo zmizne Tak to ma vôbec neteší, lebo bez vody by úroda nebola
..

..no toto presne včera u mňa...všade naokolo záplavy a na mojom potoku voda korytnačke po nosnú dierku...(normálne používam výraz žabe po pi-u,ale nemôžem byť nevychovaná, mama sa pozerá!!!)...


..prajem vám krásny deň...začnem poslúchať, možno zaprší aj u mňa..[/QUOTE]

Pepsi, nič si z toho nerob. Ani u nás nechce popršať a tiež sa len blýska občas po večeroch. Doktora Iľka už nepozerám, ten len sľubuje, a nič. Ani ochladenie, ani dážď. A to tu už nikto nič negarantuje?
Naposledy upravil Žabinka : 21.07.10 at 09:17
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A toto čo za škriatkovina? Dáko mi to čudne napísalo. Pepsi, do mojej odpovede zahrnulo aj tvoju. Už aj ten počítač má toho tepla dosť.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

obe moje deti mali prvý zub v 4. mes.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

tak táto rýchla odpoveď patrila príspevku č.12913
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Tweety, neviem či som dobre počula - v teleke hovorili o platoných kartách Tweety - to si Ty vydala tie karty? Nože pochváľ sa.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MarcelkaT Pozri príspevok
Tweety, neviem či som dobre počula - v teleke hovorili o platoných kartách Tweety - to si Ty vydala tie karty? Nože pochváľ sa.
No samozrejme, ale som akosi zabudla, na čo som ich to vlastne vydala, žeby sa dali vymeniť za chechtáky?
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Rozcaroval ma dnesny rozhovor s danovym uradom..

vysvetlim: Vo firme kde robim, mame hospodarske obdobie do konca septembra. V oktobri sme odovzdali danove priznanie a zaplatili nedoplatky na dani, cize vsetko bolo vyrovnane a zaroven sme poukazali 2% neziskovke. Neziskovka ich mala dostat na ucet do konca marca tohto roku. Teraz sme sa dozvedeli, ze veru ziadnu taku sumu na ucet nedostali, tak som pekne volala na danovy urad, ze teda kde sa stala chyba (este minuly tyzden). Po niekolkych dnoch patrania som sa dnes akurat tak dozvedela, ze peniaze neodisli ale uz zadali prikaz na to aby boli odoslane a chyba tam musela nejaka byt ale nevedia aka.. samozrejme nikto neprizna ze ta chyba bola na ich strane!

Ja dokazem pochopit ze sa nieco stane, ale rozcarovalo ma to, ze si to nedokazu priznat. Kolko nas vsetkych kontroluju a samych seba nie. A len v duchu rozmyslam, kolkym inym takto podobne neposlali peniazky..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
Tweety, neviem či som dobre počula - v teleke hovorili o platoných kartách Tweety - to si Ty vydala tie karty? Nože pochváľ sa.
Darmo sa bude tweety vyhovára-je to tak...


http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk...ety-karta.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať