Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

janaGT Pozri príspevok
no tej našej bambulke sa nejako nechce .... stále nič .... to čaknie je hroznééééééééééé
a už mamina rodí, alebo len čakáte, že začne?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
cathyc Pozri príspevok
stále nechápem, to je z roku 2009.
Tema bola zalozena skutocne v roku 2009 ale stale sa objavuje medzi novymi prispevkami, takze zrejme pokracuje.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

janaGT Pozri príspevok
no tej našej bambulke sa nejako nechce .... stále nič .... to čaknie je hroznééééééééééé
cathyc Pozri príspevok
a už mamina rodí, alebo len čakáte, že začne?
No, ak rodí, tak to musí byť hroznééééééééé asi pre maminu, nie pre ostatných čakateľov na príchod krstnátka.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Llívia Pozri príspevok
No, ak rodí, tak to musí byť hroznééééééééé asi pre maminu, nie pre ostatných čakateľov na príchod krstnátka.
to by si neverila, ale ja to tuším prežívam ťažšie ako ona
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

To máš to prenesené tehotenstvo :-)
(Aj v jednom diely Dr. Housa to tak prežíval manžel namiesto manželky.)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

durisovad Pozri príspevok
Nie ze by ma rozculilo, ale je mi luto, ze KRIZOVY BALICEK od pana Mihala je len pre platitelov DRAK-a.
Nie som jedina kt. p. Mihal pomohol. Ja sa len teraz obavam, ze poplata vsetky tie diery v zakonoch a napr. mamickam na MD skoncia casy ked si mohli legalne pomoct k vyssim materskym davkam a pod.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

janaGT Pozri príspevok
to by si neverila, ale ja to tuším prežívam ťažšie ako ona
no v tomto teple tomu neverim. Nezavidim jej rodit v tomto horku. Prajem aby mala rychly a lahky porod a aby Emuska bola krasna a zdrava.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Sorry, ale s tými ich návrhmi na plátanie, ktoré som doteraz čítala, môžu ísť akurát tak tam, kde slnko svieti leda tak v predklone :-(
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

nika.sum Pozri príspevok
Nie som jedina kt. p. Mihal pomohol. Ja sa len teraz obavam, ze poplata vsetky tie diery v zakonoch a napr. mamickam na MD skoncia casy ked si mohli legalne pomoct k vyssim materskym davkam a pod.
Trebalo sa pred volbami obávať, zaplátania dier. Teraz je neskoro.

A nielen mamičkám skončia časy ked si legálne mohli dopomôcť k vyšším náhradám pri PN, OCR, ale aj materských. Ale aj iným ludom to ublíži, lebo sa bude šetriť.

V zdravotníctve bude základný balíček tj. obrazne povedané lekár ti predpíše acylpirin a hotovo, nedoplácaš nič ale ak pôjdeš na operáciu tak si ju cvakneš .. bude čistá amerika.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Budeme zdravý národ :-(

Edit 12:14 : Xanti, myslela som to presne tak, ako si napísala pod tento môj príspevok.
Naposledy upravil Llívia : 22.07.10 at 11:14
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Hm,
všetci zázračne vyzdravieme. Už len hrobári a truhlári sa budú mať dobre, v dačom nás do zeme zahrabať musia. To bude lacnejšie ako operácie.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

durisovad Pozri príspevok
Tema bola zalozena skutocne v roku 2009 ale stale sa objavuje medzi novymi prispevkami, takze zrejme pokracuje.
to sú len nové komentáre k tomu.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

potom nemôžu čakať také odvody, ak to má byť čistá amerika.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

zas mi to nedalo tam kam som chcela
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dakujem za vysvetlenie, myslela som, ze pan minister nacrtava nejake novoty, ktore nas cakaju.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

cathyc Pozri príspevok
potom nemôžu čakať také odvody, ak to má byť čistá amerika.
A prečo by nie?
Teda ja som mala taký pocit, z včerajšieho vystúpenia ministra zdravotníctva SR v teleráne. "Lekári nám utekajú, treba 11 rokov kým vyštudujú a utekajú lebo ich nevieme zaplatiť." (žeby tu šiel ten rozdiel? )
A potom kecal o základnom balíčku, kde dostaneš základné ošetrenie, základné vyšetrenia a lieky.
Ak potrebuješ náročnejšie plať si s vlastného vrecka resp. pripoisti sa ( ale toto nezarátajú do výhod OB, a tebe to vyťahuje dalšie prachy z vrecka ).

Stačí kuk nejaký primitívny americký film, kde ludia berú hypotéky na domy aby mohli zaplatiť lekárov. Preto hovorím čaká nás čistá amerika.
1 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

nika.sum Pozri príspevok
Nie som jedina kt. p. Mihal pomohol. Ja sa len teraz obavam, ze poplata vsetky tie diery v zakonoch a napr. mamickam na MD skoncia casy ked si mohli legalne pomoct k vyssim materskym davkam a pod.
Ale až také spravodlivé to nebolo. Na začiatku si pomohol len ten kto s tým robil a väčšinou aj mal dosť peňazí. Dnes o tom vie veľa ľudí a ženy si pomáhajú (nie všetky) aspoň takto. Myslím, že by bolo spravodlivejšie, aby sa zdvihli príspevky všetkým ženám čo sú na materskej, pretože ak má živiť rodinu manžel s nízkym príjmom, je sa čo obracať. A deti sú zárukou, že bude mať kto robiť a štát bude mať príjmy, keď pôjdeme na dôchodok my
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

JAJA11 Pozri príspevok
Ale až také spravodlivé to nebolo. Na začiatku si pomohol len ten kto s tým robil a väčšinou aj mal dosť peňazí. Dnes o tom vie veľa ľudí a ženy si pomáhajú (nie všetky) aspoň takto. Myslím, že by bolo spravodlivejšie, aby sa zdvihli príspevky všetkým ženám čo sú na materskej, pretože ak má živiť rodinu manžel s nízkym príjmom, je sa čo obracať. A deti sú zárukou, že bude mať kto robiť a štát bude mať príjmy, keď pôjdeme na dôchodok my
No súhlasím,
ale mám pocit, že koncepcia bude - nizky základný príspevok, ale kludne môžeš ísť pracovať, nikto Ti v tom brániť nebude.

Čo na tom, že dieťa vyrastať neuvidí, ani len matka.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Llívia Pozri príspevok
Tie búrky bývajú v TN kraji To včera bolo len také strašenie, pršalo, hrmelo, blesky som nevidela, po pol hodine som zase zapla PC.
A u nás je to naopak: najskôr polejem jahody, a potom večer prší
wagner Pozri príspevok
To je ale sranda. Tiež bývam v TN kraji, búrky počujem niekde v diaľke, vidím ako prší dážď dva kilometre od nás, ale nás to drzo obíde. A ja musím polievať. Ale dnes sa počasie zľutovalo a popršalo. Nebolo toho veľa, ale na moju " vodou udržiavanú záhradu" to na dnes stačilo. Asi za to, že som polievala doobeda a pršať začalo podvečer. Aj tak ma ten dážď véééééééééééľmi potešil. Aj preto tu dnes môžem byť, záhrada poliata, zavarené lečo sa chladí a ja oddychujem.
Teda, dievčence, vôbec neviem z ktorej časti TN kraja ste? Ja som tiež z tohto kraja, ale u nás nepršalooooo už strááášne dlho Naposledy v utorok okolo nás stále len hrmelo a blýskalo sa , ale dažďa nikde
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Xanti Pozri príspevok
No súhlasím,
ale mám pocit, že koncepcia bude - nizky základný príspevok, ale kludne môžeš ísť pracovať, nikto Ti v tom brániť nebude.

Čo na tom, že dieťa vyrastať neuvidí, ani len matka.
No tak to by bolo veľmi zlé riešenie, i keď za našich čias to bolo tak dosť často, lebo po pol roku to bola tiež len almužna. Ja som sa vtedy rozhodla zostať s deťmi doma až do troch rokov, ale jednoduché to nebolo Lenže vtedy pomohli rodičia - chovalo sa, boli veľké záhrady. Dnes mladým nemá už kto pomôcť tak ako vtedy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať