Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mám dojem, že to teplo pôsobí na všetkých, poraďákov nevynímajúc... žeby to bolo tou uhorkovou sezónou? Lebo ako tak čítam, tak bývali tu aj duchaplnejšie debaty...
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dnes ma teší to, že ma zatiaľ nič nenasralo v takej miere, že by bolo nutné sa tým nejako zaoberať. Aj teplu dnes odpúšťam. (Ale som z neho unavená a aj z tých cca 5 hod. nočného spánku, tak si idem schrupnúť. Prajem dobrú noc!)
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
nika.sum Pozri príspevok
My mame sietky na oknach, ale mam balkon s finskym systemom a tam sietku nemam (musim najst na to nejake vhodne riesenie0 a kvoli macke ho mam otvoreny a tiez mam nejakeho komara v byte. Ale viem ze uz cez tyzden lietalo male lietadlo, tak asi striekali, lebo chodime na ihrisko a nejake dva tyzdne tych komarov uz nie je tolko a manzel hovoril, ze aj na rybach je to citit, ze ich je menej.
Rýb alebo komárov?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Oliwa Pozri príspevok
Mám dojem, že to teplo pôsobí na všetkých, poraďákov nevynímajúc... žeby to bolo tou uhorkovou sezónou? Lebo ako tak čítam, tak bývali tu aj duchaplnejšie debaty...
Tvoj dojem je správny!!! Ale výsledok je u každého iný. Koľko máš zavarených na horšie časy??? Myslíš, politiku??? Čas ukáže, či ma ducha, alebo do dúcha...

Vyber si, nečítaj.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Rozalka Pozri príspevok
Rýb alebo komárov?
Myslela som komarov, ale zial pre manzela vyzera to tak, ze ryby tam nie su vobec.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď aj tie ryby už majú dosť. Neustále sa kúpať v tej teplej vode.
A komáre - bol som nútený kúpiť "zázračný" strojček na odparovanie RAID (tie potvory si zájdu až do 7. poschodia) - bola to slasť (teda, pokiaľ mi to nešľohli moji potomkovia a znova som mal nočné orgie). Teraz už mám v byte 3 odparovače a je to aj cítiť - žiadne bzučanie - kľud a pohoda (okrem toho tepla, v ktorom sa ani spať nedá).
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no radšej bzučanie, ako tú chémiu, je síce pravda, že ich je len zopár, ale kým pôjdem spať, dobzučia pri silnej žiarovke
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Sledujem na TV 1 koncert pre postihnutých povodňami:

Za všetkých postihnutých povodňami verejne chcem poďakovať Ing. Binderovi že tak bojoval za vybudovanie vodného diela v Gabčíkove, bez neho by bol tohto roku pod vodou celý Žitný ostrov.

Moja vďaka patrí aj popradským hasičom a záchranárom pri povodni v Kežmarku. Tiež si všímam že majú asi najhoršie podmienky pri záchranných prácach vlastne po celý rok, či už v Tatrách alebo na zľadovatelých zimných cestách v popradskom okrese.

Hanbím sa za všetky bohaté celebrity, za ich desaťizbové vily v ktorých sa nenájde miesta aby ubytovali jednu rodinu postihnutú povodňou.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

hubatá Pozri príspevok
Sledujem na TV 1 koncert pre postihnutých povodňami:

Za všetkých postihnutých povodňami verejne chcem poďakovať Ing. Binderovi že tak bojoval za vybudovanie vodného diela v Gabčíkove, bez neho by bol tohto roku pod vodou celý Žitný ostrov.
Pripájam sa k poďakovaniu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Sledujem na TV 1 koncert pre postihnutých povodňami:

Za všetkých postihnutých povodňami verejne chcem poďakovať Ing. Binderovi že tak bojoval za vybudovanie vodného diela v Gabčíkove, bez neho by bol tohto roku pod vodou celý Žitný ostrov.

Moja vďaka patrí aj popradským hasičom a záchranárom pri povodni v Kežmarku. Tiež si všímam že majú asi najhoršie podmienky pri záchranných prácach vlastne po celý rok, či už v Tatrách alebo na zľadovatelých zimných cestách v popradskom okrese.

Hanbím sa za všetky bohaté celebrity, za ich desaťizbové vily v ktorých sa nenájde miesta aby ubytovali jednu rodinu postihnutú povodňou.
tak potom aj mne sa treba poďakovať- ako učeň som tam 3 mesiace praxoval, to,že vačšinou sme celé dni drichmali v turbíne je už nepodstatné...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rskopcak Pozri príspevok
Eštik, že si vyliezol skôr, ako ju spustili.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

rskopcak Pozri príspevok
Eštik, že si vyliezol skôr, ako ju spustili.
Kamil, zas nový nick? včera si bol ešte marleau
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Kamil, zas nový nick? včera si bol ešte marleau
no neviem, kamil neznáša fajčiarov? Lebo marleau ich akože neznášal..., ja si myslím že kamil asi nebol marleau,alebo žeby ano?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rskopcak Pozri príspevok
Janka.

Zas nemôžem byť všetko (divné) iba ja



Bol som aj nefajčiar ( 6 rokov) - ale nefrfľal som ani raz.
To akože si začal v 6 rokoch fajčiť?-keď si bol 6 rokov nefajčiar, tak to vyznie...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

rskopcak Pozri príspevok
A podľa čoho potom vie, že "chodí na ryby" ???
Tak to sa ho opytam. Ja si aj tak myslim, ze je to len vyhovorka aby mal od nas chvilu pokoj. A snad nechodi na ine "ryby-baby", to by snad aspon sem-tam nejaku ozajstnu ulovil v Tesco.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misoft Pozri príspevok
Veď aj tie ryby už majú dosť. Neustále sa kúpať v tej teplej vode.
A komáre - bol som nútený kúpiť "zázračný" strojček na odparovanie RAID (tie potvory si zájdu až do 7. poschodia) - bola to slasť (teda, pokiaľ mi to nešľohli moji potomkovia a znova som mal nočné orgie). Teraz už mám v byte 3 odparovače a je to aj cítiť - žiadne bzučanie - kľud a pohoda (okrem toho tepla, v ktorom sa ani spať nedá).
ktory na odparovanie?, ten co sa tam davaju tie modre tabulky alebo tekuta flasticka? Ja som kupila ten co by mal byt aj proti mucham ale akosik to tusim zaberalo len prvy den. Chcem dat nieco do kuchyne lebo to je jedina miest kde nemam sietku a cez nu sa tie potvory dostanu vsade.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

rskopcak Pozri príspevok
Aby sa ti do chladničky zmestila aj stolička .
Ja sa tam zmestím aj so stolom a posteľou...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no neviem, kamil neznáša fajčiarov? Lebo marleau ich akože neznášal..., ja si myslím že kamil asi nebol marleau,alebo žeby ano?
Asi isto nebol.Ja som ja.A nie akože ale ozaj ich neznášam.Teda hlavne keď majú vajgle v hubách.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

rskopcak Pozri príspevok
Aby sa ti do chladničky zmestila aj stolička .
marleau Pozri príspevok
Ja sa tam zmestím aj so stolom a posteľou...
Keď máš v tej chladničke taký komfort, pozvi na návštevu skopcaka. A nezabudni tu napísať kedy a kde. Bolo by po ptákach.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
sito Pozri príspevok
Tepla je momentálne dostatok, snehu, nedostatok. Ale bude, bude. Potom niektorým bude teplo vytáčať peňaženky.
Existuje domyselny navod ako zabezpečiť tepelnu pohodu v zime s 50 kilovym mechom uhlia. Je to vlastne skoro zadara.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať