Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a kludný deň dnes..nech vás naozaj nič nena*jeduje,lebo nič nestojí za to, aby sme sa hádali,nič, čo my nemôžeme ovplyvniť...kafa je na stole a krásny deň prajem...


4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pridávam sa s čajíkom k želaniu pekného dňa.

4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka Pozri príspevok
hádať sa je zbytočné, chcela som reagovať na tvoj prvý príspevok o dohode a medializácii. Na debatu a následnú dohodu musia byť dvaja a to zrejme nie sú.
A medializácia? Škoda slov, čudujem sa ľuďom, ktorí ešte pozerajú tie tzv. správy. A nielen jedny, ja si večery nekazím už roky...

Doktorke ďakujem zato, že nám ukazuje pohľad z druhej strany.
Dobré ráno.Dakujem,to bol pôvodný dôvod prečo som sa svojho času registrovala.Okrem záhradky samozrejme.Teraz je to už samozrejme inak,ale môj pohľad samozrejme pridám.Niekedy som až užasnutá,aký je iný,hlavne v téme o sťažnostiach.Tie rôzne veci si tak vysvetlíte,že by ma to v živote nenapadlo.Takže ten dialog je dobrý aj pre mňa.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja som sem prišla vlastne tak,že som hľadala informácie o záhradke a stromoch,nemala som o tom ani páru a hodilo ma to na poradu.Začala som čítať a zistila som,že sú tu vynikajuci odborníci,ktorí sa orientuju v ekonomike a zákonoch až do momentu,kým som narazila na tému,kde sa preberalo čo doktor dal a nedal....vtedy som si uvedomila,prečo vlastne si tie poistovne robia čo robia.Ked ľudia ako vy,účtovníci,orientujuci sa v ekonomike nechápete čo sa vlastne u nás deje,nerozumie tomu asi nikto.No a táto situácia je výsledok.Takže pokiaľ ma nevyblokujete,môj názor budete počuť.A pre pespikovú,kedy robím-no,je koniec novembra a tak ako pred rokom som pri VšZP a Unione po ročných limitoch a Dôvera dala svoj limit na polovicu,takže nie že by sa mi nechcelo,ale dalšich 6 týždnov pre nich zadarmo robiť jednoducho nebudem.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

BXLmiami Pozri príspevok
Ja som sem prišla vlastne tak,že som hľadala informácie o záhradke a stromoch,nemala som o tom ani páru a hodilo ma to na poradu.Začala som čítať a zistila som,že sú tu vynikajuci odborníci,ktorí sa orientuju v ekonomike a zákonoch až do momentu,kým som narazila na tému,kde sa preberalo čo doktor dal a nedal....vtedy som si uvedomila,prečo vlastne si tie poistovne robia čo robia.Ked ľudia ako vy,účtovníci,orientujuci sa v ekonomike nechápete čo sa vlastne u nás deje,nerozumie tomu asi nikto.No a táto situácia je výsledok.Takže pokiaľ ma nevyblokujete,môj názor budete počuť.A pre pespikovú,kedy robím-no,je koniec novembra a tak ako pred rokom som pri VšZP a Unione po ročných limitoch a Dôvera dala svoj limit na polovicu,takže nie že by sa mi nechcelo,ale dalšich 6 týždnov pre nich zadarmo robiť jednoducho nebudem.
Je dobre, ze tu mozeme citat nazor aj z druhej strany. Pretoze podla toho co mozeme my obycajni smrtelnici pocuvat a citat v mediach je prezentovane, ze ide lekarom len o peniaze. Ja mam dost znamych lekarov a viem, ze to tak nie je. A dost zle robia lekarom aj ich "kolegovia" ktorym naozaj viac zalezi na inom ako na pacientovi a tych je tiez tak ako aj v inych profesiach dost. Viem, ze sa ti hore spoliehaju na ludskost lekarov a ze nakoniec tie vypovede stiahnu a velmi sa obavam co bude ak uz jednoducho lekarom trpezlivost pretiekla a nic nestiahnu, co bude s nami?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Je dobre, ze tu mozeme citat nazor aj z druhej strany. Pretoze podla toho co mozeme my obycajni smrtelnici pocuvat a citat v mediach je prezentovane, ze ide lekarom len o peniaze. Ja mam dost znamych lekarov a viem, ze to tak nie je. A dost zle robia lekarom aj ich "kolegovia" ktorym naozaj viac zalezi na inom ako na pacientovi a tych je tiez tak ako aj v inych profesiach dost. Viem, ze sa ti hore spoliehaju na ludskost lekarov a ze nakoniec tie vypovede stiahnu a velmi sa obavam co bude ak uz jednoducho lekarom trpezlivost pretiekla a nic nestiahnu, co bude s nami?
Monika, zasa nebuď taká pesimistka- nejako bolo, nejako bude- neboj sa, nejako to už na tomto svete doklepeme do konca...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Ja som sem prišla vlastne tak,že som hľadala informácie o záhradke a stromoch,nemala som o tom ani páru a hodilo ma to na poradu.Začala som čítať a zistila som,že sú tu vynikajuci odborníci,ktorí sa orientuju v ekonomike a zákonoch až do momentu,kým som narazila na tému,kde sa preberalo čo doktor dal a nedal....vtedy som si uvedomila,prečo vlastne si tie poistovne robia čo robia.Ked ľudia ako vy,účtovníci,orientujuci sa v ekonomike nechápete čo sa vlastne u nás deje,nerozumie tomu asi nikto.No a táto situácia je výsledok.Takže pokiaľ ma nevyblokujete,môj názor budete počuť.A pre pespikovú,kedy robím-no,je koniec novembra a tak ako pred rokom som pri VšZP a Unione po ročných limitoch a Dôvera dala svoj limit na polovicu,takže nie že by sa mi nechcelo,ale dalšich 6 týždnov pre nich zadarmo robiť jednoducho nebudem.
..

..ale mojík, ja ťa predsa nejdem nijakovsky hrešiť pre tvoju pracovnú dobu, ba práve som vďačná, že si tu a vážim si ťa preto, že tu radíš, to som už tuším písala..a jasné, sú aj lekári s veľkým L, a tým ostatným to pohnojil Hypokrates tou prísahou..nevedel, chudák, že liečenie ľudí bude o peniazoch, zlodejoch a všetkom tom okolo toho, ktoré vyrába pár ľudí...
..ja som mala včera dosť blbecdeň,do toho som si neodpustila O5 minút dvanásť a následnú kombináciu na markíze,do toho mi volá moja kamarátka, že za 38 rokov otročiny má starobný 325€ no a už sa to viezlo, lebo sme sa zamotali u doktorov...uf!...a zlatý klinec, dozvedela som sa, za koľko (úplatku -doktorke)zostala moja suseda doma do 5 rokov s deckom, ktorému nič nie je, len jej sa nechcelo ísť robiť!..akože, dosť na mňa v jeden deň!...
...a neboj, milá béemiks,nikto ťa nevyblokuje, a ak by náááhodou, dáme za teba štrajk!..krásny deň tebe aj všetkým...


...a toto Dôveru netrápi, že ty pre nich nie si 6 týždňov ako lekár využitá?..asi nie,len zas je tu reťaz, ktorá švacne pacienta...a pokračovanie- ty povieš, nezoberiem vás, máte Dôveru- a pacient nevynadá Dôvere, ale tebe!..a potom už nič, len reakcie, ako moja včera...
Naposledy upravil pepsikova : 21.11.11 at 08:24
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

V dnešnej pošte som mala neuveriteľnú ponuku - viď príloha

a teraz neviem, čo mám robiť nemá niekto stroj času?
Image-04.jpg  
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

nie je podstatné,kedy si to dostala,ale kedy to oni poslali....ak včera,tak to ešte platilo,máš si častejšie kontrolovať poštu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
V dnešnej pošte som mala neuveriteľnú ponuku - viď príloha

a teraz neviem, čo mám robiť nemá niekto stroj času?
hoď do koša - bo dnes je 21.11.2011
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Gina Er Pozri príspevok
nie je podstatné,kedy si to dostala,ale kedy to oni poslali....ak včera,tak to ešte platilo,máš si častejšie kontrolovať poštu
ty dostávaš poštu aj v nedeľu?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pre istotu udávam - dátum odoslania tam vôbec nie je
a už sa vidím, ako sa s predavačkou dohadujem, že mám nárok na zľavu, lebo som neskoro dostala letáčik a...
čo sa vôbec rozpisujem, aj tak som tam nechcela ísť, nenahnevalo ma to, skôr pobavilo
0 0
Sliedič Sliedič

Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

Ivana Š Pozri príspevok
pre istotu udávam - dátum odoslania tam vôbec nie je
a už sa vidím, ako sa s predavačkou dohadujem, že mám nárok na zľavu, lebo som neskoro dostala letáčik a...
čo sa vôbec rozpisujem, aj tak som tam nechcela ísť, nenahnevalo ma to, skôr pobavilo
Už mi dochádza, prečo sú predavačky väčšinou mrzuté a smutné. Lebo očakávajú, že sa s nimi každú chvíľu niekto poháda
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Sliedič Pozri príspevok
Už mi dochádza, prečo sú predavačky väčšinou mrzuté a smutné. Lebo očakávajú, že sa s nimi každú chvíľu niekto poháda
nielen to, ešte majú aj nízky plat
a vyžerú si nepríjemnosti za to, za čo vôbec nemôžu

(ale ja by som sa nehádala, pri mojej povahe by som povedala- ako sa poznám - však dajte mi ten svetrík aj bez zľavy a ešte by som sa trápne cítila, že akú zľavu to chcem? bola by to moja škoda, že si neviem ústa otvoriť)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sliedič Pozri príspevok
Už mi dochádza, prečo sú predavačky väčšinou mrzuté a smutné. Lebo očakávajú, že sa s nimi každú chvíľu niekto poháda
...nie nedochádza Ti to ...nevieš totiž , o čom točíš ...

Zvyšok ( to ich očakávanie ) je o niečom inom...
0 0
Sliedič Sliedič

Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

Ivana Š Pozri príspevok
nielen to, ešte majú aj nízky plat
a vyžerú si nepríjemnosti za to, za čo vôbec nemôžu

(ale ja by som sa nehádala, pri mojej povahe by som povedala- ako sa poznám - však dajte mi ten svetrík aj bez zľavy a ešte by som sa trápne cítila, že akú zľavu to chcem? bola by to moja škoda, že si neviem ústa otvoriť)
Tak to je potom už iná vec. Myslel som si, že by si sa hádala s ňou, preto ten príspevok.
Buchač- zle si to pochopil.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Ivana Š Pozri príspevok
ty dostávaš poštu aj v nedeľu?
áno,jednu reklamnú som dostala aj včera (Dátum Sun, 20 Nov 2011 14:33:13 +0100 (CET)
Naposledy upravil Gina Er : 21.11.11 at 11:18
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...obedňajšia kafa je na stole...aj placky zemiakové...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
ty dostávaš poštu aj v nedeľu?
..

..ja hlavne v nedeľu!...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ivana Š Pozri príspevok
ty dostávaš poštu aj v nedeľu?
ajajááááj, a koľko takej reklamnej , niekedy sme nestačili zbierať aj popadané na zemi, čo už nevošlo do schránky na reklamy alebo do súkromných schránok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať