Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale Ahmed varí po arabsky...sprava do ľava...a to sajfa určite nie!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
hm, ale v susedovej schránke by si nemala robiť KUK..., To sa nepatrí a okrem toho čo keby tam mal hada?
Stanko to je pravda, ale veľký rožtek tršal von, tak mi to nedalo a vlastne takto som zistila prečo mi zlavové kupony nechodia sú hodené hala-bala - v susedovej schránke
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bola som dnes v T centre......chcela som info kedy mi končí viazanosť na pevnú linku, že si ju dám preniesť do Orange....a mladá , dobre vyzerajúca slečna, sa ma pýtala, či dobre počuje, že pevnú linku do Orange???? to sa aj dá????
ja som iba skonštatovala, že mladé, pekné ale hlúpučké......ponúkajú služby a nepoznajú vlastnú konkurenciu.......
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tie prepisy rozhovorov redaktorky pravdy s Kalinakom a inymi ste videli?

http://prepis3.posterous.com/prepis
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

hej ... uz som dala link vyssie
no je to sila!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ale ty nasi ,,hrdinovia,, nie su az natolko urazeny aby na protest odisli z vlady ktorej vyslovili nedoveru, nuz a ta korupcna kauza je uz stara jak mraky a nas hrdina naroda prehovoril az po tom ako ho vykopli z vlady a jeho kolegovia nadalej sedia z ludmi ktorych obvinju z korupcie-nuz paradoxi doby.
Pre mna je hrdinom tychto dni pan prezident,sam pravnik a byvaly prokurator povedal to ze nevidi dovod na to aby sa platy nezmrazili aj sudcom a prokuratorom ze kde nasli v ustave clanok ze je to protiustavny.
Dnes zase dal ultimatum lekarom a po pade vlady a zmätkoch okolo toho,ujal sa kormidla a drzi to pred väcsim chaosom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
tie prepisy rozhovorov redaktorky pravdy s Kalinakom a inymi ste videli?

http://prepis3.posterous.com/prepis
..

...áno...komunikácia na úrovni..ktovie, na čom fičia...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
ale ty nasi ,,hrdinovia,, nie su az natolko urazeny aby na protest odisli z vlady ktorej vyslovili nedoveru, nuz a ta korupcna kauza je uz stara jak mraky a nas hrdina naroda prehovoril az po tom ako ho vykopli z vlady a jeho kolegovia nadalej sedia z ludmi ktorych obvinju z korupcie-nuz paradoxi doby.
Pre mna je hrdinom tychto dni pan prezident,sam pravnik a byvaly prokurator povedal to ze nevidi dovod na to aby sa platy nezmrazili aj sudcom a prokuratorom ze kde nasli v ustave clanok ze je to protiustavny.
Dnes zase dal ultimatum lekarom a po pade vlady a zmätkoch okolo toho,ujal sa kormidla a drzi to pred väcsim chaosom.
..

..a ty si už videl niekoho, kto by odišiel dobrovolne od veľkých peňazí?..ja nie...teraz budú chvílu kydať jeden na druhého, potom budú voľby, potom ešte chvíľu pokydajú tí, čo prehrajú a potom bude ticho...a kauza "odpočúvanie "padne do zabudnutia...čo nepoznáš históriu?..špina sa zakryje ešte väčšou špinou , poprší a zase dokola...ako na Slovensku,tak na veky na ňom...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
V pondelok ráno príde úradník celý natešený do práce, vykopne dvere, opľuje šéfa a vysype mu na stôl odpadkový kôš. Schmatne sekretárku za zadok, keď mu jeho kolega potichu vraví:
- Robo jeb na to, ja som ten tiket zabudol podať!!


0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty si už videl niekoho, kto by odišiel dobrovolne od veľkých peňazí?..ja nie...teraz budú chvílu kydať jeden na druhého, potom budú voľby, potom ešte chvíľu pokydajú tí, čo prehrajú a potom bude ticho...a kauza "odpočúvanie "padne do zabudnutia...čo nepoznáš históriu?..špina sa zakryje ešte väčšou špinou , poprší a zase dokola...ako na Slovensku,tak na veky na ňom...
a potom zase vytvoria spolu koaliciu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a fajn deň vám prajem...kafa je na stole...

.......a čooo???...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dobré ránko a nehádajte sa tu

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čo sme?..politici?..
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
ale ty nasi ,,hrdinovia,, nie su az natolko urazeny aby na protest odisli z vlady ktorej vyslovili nedoveru, nuz a ta korupcna kauza je uz stara jak mraky a nas hrdina naroda prehovoril az po tom ako ho vykopli z vlady a jeho kolegovia nadalej sedia z ludmi ktorych obvinju z korupcie-nuz paradoxi doby.
Pre mna je hrdinom tychto dni pan prezident,sam pravnik a byvaly prokurator povedal to ze nevidi dovod na to aby sa platy nezmrazili aj sudcom a prokuratorom ze kde nasli v ustave clanok ze je to protiustavny.
Dnes zase dal ultimatum lekarom a po pade vlady a zmätkoch okolo toho,ujal sa kormidla a drzi to pred väcsim chaosom.
Až na to,že nemá zákonný dôvod vyhlásiť stanné právo,toto isté bolo aj v Čechách.Prečítaj si zákon.Jediný čin zo strany starého uja ,ktorý by som ocenila by bol,keby Mečiarov advokát vrátil prachy za Naftu Gbely,položené VSŽ,rozkradnuté banky a položené hospodárstvo,zmarenú kuponku,pri čom všetkom veľmi plodne asistoval.
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

tiež pekné ránko všetkým
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Až na to,že nemá zákonný dôvod vyhlásiť stanné právo,toto isté bolo aj v Čechách.Prečítaj si zákon.Jediný čin zo strany starého uja ,ktorý by som ocenila by bol,keby Mečiarov advokát vrátil prachy za Naftu Gbely,položené VSŽ,rozkradnuté banky a položené hospodárstvo,zmarenú kuponku,pri čom všetkom veľmi plodne asistoval.
a za slovnaft, elektrárne, spp, transpetrol si zabudla napísať
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Jeden aktuálny :
Sedia majitelia Penty a J&T na brehu Štrbského plesa a chytajú ryby. Jeden z nich chytí zlatú rybku, pozerá na ňu chvílku a hovorí : No čo ty chudera, čo by si chcela ??
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..tuta, ďakujem..a posielam ti kafu a stískanec...a fajn deň dnes...
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Milý Ježiško tento rok by som si prosila pod stromček tučnú peňaženku a štíhlu postavu, ale prosím Ťa nepopleť to zase, ďakujem...:-)))

8 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zdenka175 Pozri príspevok
Milý Ježiško tento rok by som si prosila pod stromček tučnú peňaženku a štíhlu postavu, ale prosím Ťa nepopleť to zase, ďakujem...:-)))
To je super! A ja ze preco to mam vzdy opacne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať