Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Maličký bol zrejme v šoku, také bobo ešte nezažil. Je mi ho úprimne ľúto, ale dnes už bude určite lepšie. Detičky sa dokážu zázračne uzdravovať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Na krížnej už moc nestoja, presunuli sa na Vajnorskú a k nám do Petržky na Panonsku...

Inak, mám s nimi 2 veselé príhody- jednu dám- idem si po ulici a zastaví ma slečna a vraví- nechceš za 500korún? a ja aby som sa jej zbavil,som povedal- nie, nemám peniaze, mám tu len stovku a ona na to- nevadí, može byť aj za sto...
Veselú príhodu má aj moja sestra. Dohodli sme sa, že pôjdeme kdesi spolu. Ona ma čakala na hlavnej na konci Senice. Ja som trochu meškala, tak ona tam pri ceste prešľapovala, chodila hore-dolu a stále otáčala hlavu a pozerala či už nejdem. V tom pri nej zastavilo auto s nejakou inookresnou ŠPZ. Sestra myslela, že sa chce spýtať na cestu /rýchle si premietla v hlave kde aké cesty vedú/ a pán sa len spýtal: "Za koľko?" Sestre to nejak nedošlo, s dobrým úmyslom pomôcť pozrela na mobil a hovorí: "Za desať minúť pol jedenástej." Skoro som sa smiechom udusila keď mi to rozprávala. Ešte aj dnes mi nadáva, že som vtedy meškala.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak mňa dnes dožrali v AAA auto- úplny degeži sú to-tak dohodnem sa nimi na niečom cez telefon a net a keď tam o hodinu prídem osobne,tak už žiadne dohody neplatili...,špekulanti sú to...
Ja som asi jeden spokojný zákaznik AAAauto, tohto koktavého autobazaru.

Zarezervoval som si vyhliadnuté auto cez net a oni sa mi na druhý deň ozvali hoci bola nedeľa a poslali po mňa auto so šoferom aby som prišiel ,lebo som bol od tohto bazaru vzdialený 150 km.

Samozrejme nazad som išiel už na zakupenom aute.

Chyby som si postupne odstranil na svoje náklady lebo to bolo 10 ročné auto a jazdím vysmiaty .
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
karty neberú momentálne, ani na splátky ale údajne gastráče berú...-som počul...
dala som suhlas, na to ze som pocula, nie ze 100% viem ze beru. A ksefty im teda idu, zial mam vyhlad rovno na Panonsku a parkujem blizko ich miesta podnikania. Keby ste videli na akych autach tam chodia za nimi, Rakusaci, BA a dost mimo BA. Fuj ked tie baby clovek stretne v trafike alebo len prejde po chodniku okolo tak to je smrad...ja sa tym chlapom cudujem a lutujem ich manzelky, lebo to uz nie je ze im nieco chyba to je uchylka. A vraj kazda jedna ma nejaku chorobu...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

nika.sum Pozri príspevok
dala som suhlas, na to ze som pocula, nie ze 100% viem ze beru. A ksefty im teda idu, zial mam vyhlad rovno na Panonsku a parkujem blizko ich miesta podnikania. Keby ste videli na akych autach tam chodia za nimi, Rakusaci, BA a dost mimo BA. Fuj ked tie baby clovek stretne v trafike alebo len prejde po chodniku okolo tak to je smrad...ja sa tym chlapom cudujem a lutujem ich manzelky, lebo to uz nie je ze im nieco chyba to je uchylka. A vraj kazda jedna ma nejaku chorobu...
kedysi stali tieto pracovníčky aj v Detve pri kríži.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Laco-monter Pozri príspevok
kedysi stali tieto pracovníčky aj v Detve pri kríži.
Ono je to hrozne, neviem ako sa k tomu tie "dievcata" dostali, su urcite na drogach. Najhorsie je ze tu postavaju ti vagabundi pasaci, sleduju ich cele dni, kolkokrat je tu krik co si vybavuju ucty. A policajti? Skoda reci. Je to hrozne. Dobre ak to tak nejakemu chlapovi chyba, tak nech ide do bordelu, tam je aj hygiena, ale tu...
Minule mi muz opisoval akciu co sa diala ked isiel z roboty, nie je to na Panonskej ale pri cintorine v Petrzalke smerom na most Lafrankoni. Prisiel nejaky vyparadene starsi panko na mercedese s rakuskou SPZ a jedna takato pracovnicka ho tahala z auta rovno do krikov (je tam aj kopec spiny-bordelu) a on isiel za nou ako pav, nos dohora...tvaril sa akoby si viedol nejaku modelku do luxusneho hotelu.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Kazu Pozri príspevok
Steinerka lepšie zneje, má to určitú noblesu, na Krížnej k...y stoja. Teda, aspoň som tak počula.
a koľko ich musí byť na Dvojkrížnej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
kedysi stali tieto pracovníčky aj v Detve pri kríži.
Neviem kde je v detve pri kríži,ale stávajú tam oproti pumpe slovnaftu-smerom na zvolen
mimochodom s detvou mam velmi zlú skusenosť,zastavil som tam na 5 min. že si zapálim a skoro ma tam cigáni dobili,naštastie jeden cigánisko sa ma zastal,že to som im asi ja nedal flašu pod koleso...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahoj... ja keď som prišla do roboty som zistila, že som si vlastne zabudla zobrať z domu moju pracovnú pomocku t.j. notebook, v ktorom som doma ešte niečo dorábala, takže ako som prišla tak som aj odišla si preň....
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Zvalik Pozri príspevok
ahoj... ja keď som prišla do roboty som zistila, že som si vlastne zabudla zobrať z domu moju pracovnú pomocku t.j. notebook, v ktorom som doma ešte niečo dorábala, takže ako som prišla tak som aj odišla si preň....
Aj u Teba býva ten Nemec, ten oný, akože sa volá, no veď vieš, koho myslím, ten, čo všetko schováva... - Alzheimer...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
no, no áno ten nemec ako sa to volááá, aha Alzh...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
Práve sme sa vrátili z urgentu... Teraz večer malý spadol pri akvarijovej skrinke a rozrazil si spodnú peru - z vonku aj z vnútra... Bolo to pár stehov a vééééľmi veľa kriku (hlavne zo strachu)
..

..calí, šak ja neviem ,prečo tá skrinka musí byť práve tam, kadiaľ malinký bežká..no!!!...dúfam, že dnes už bolí menej...pofúkaj aj za mňa...
1 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Laco-monter Pozri príspevok
kedysi stali tieto pracovníčky aj v Detve pri kríži.
a sak este aj stoja... o par metrov dalej. a kolko ich tam je?!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem kde je v detve pri kríži,ale stávajú tam oproti pumpe slovnaftu-smerom na zvolen
mimochodom s detvou mam velmi zlú skusenosť,zastavil som tam na 5 min. že si zapálim a skoro ma tam cigáni dobili,naštastie jeden cigánisko sa ma zastal,že to som im asi ja nedal flašu pod koleso...
Stano, nemal si na mysli Ladom.Viesku? My sme išli do Levíc okolo 18.00 a vieš, koľko ich tam stálo?
Naposledy sme prechádzali v čase obeda...bolo prázdno. Smiali sme sa, že isto ešte dospávajú.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
drobeceva Pozri príspevok
Stano, nemal si na mysli Ladom.Viesku? My sme išli do Levíc okolo 18.00 a vieš, koľko ich tam stálo?
Naposledy sme prechádzali v čase obeda...bolo prázdno. Smiali sme sa, že isto ešte dospávajú.
Ladomerskú mi ani nespomínaj. V lete sa nám tam pokazilo auto, manžel ma vysadil s dcérou na pumpe a išiel hľadať servis. Za chvíľu volal, že servis je asi 200m od pumpy. Známi v 2 aute zobrali dcérku, ja sa nezmestila, však 200m prejdem aj pešo. Len v tom hluku som manželovi nerozumela, že 200m NASPäŤ a nie smerom do mesta. A já kráčam a kráčam, teplo bolo, takže oblečená len tak naľahko, hovorím si do šľaka, 200m už dávno bolo, servis nikde. Za chvíli manžel volá, nezablúdila si miláčik? Tak celú štreku k pumpe a ešte k servisu som si odkráčala, nadávala jak dlaždič, a ešte som mala trochu lepky, aby ma nejaké miestne baby nevyfliaskali, že im leziem do rajónu. Ešte pri ceste boli predvolebné plagáty od KDH s textom: Správnou cestou, nie zlým smerom!
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Niekto tu spomína Detvu. Super, ako vždy je o nej spomínané len v tom "dobrom"

Žienky tam stále sú a kým budú mať zákazníkov, tak aj budú
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Robíte si srandu z ľahkých dievčat, ale koľko z nich to robí skutočne dobrovoľne?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
neteší ma veru, že odberateľská firma odriekla zákazky na tri mesiace z dôvodu nedostatku financií - hm, vymyslieť náhradný "program" pre zamestnancov - to je veru ťažký oriešok
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Maličký bol zrejme v šoku, také bobo ešte nezažil. Je mi ho úprimne ľúto, ale dnes už bude určite lepšie. Detičky sa dokážu zázračne uzdravovať.
Po obede sa horúčka vrátila... Nemá niekto babský recept, čím by som mu mohla pomôcť, aby sa mu to rýchlejšie hojilo?

Na kontrolu sme čakali 2 hodiny, aby sme absolvovali 15 sek. prehliadku... Malému sa rozpárali stehy na vnútornej strane pery, ale nechcel mu to už šiť...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jano, tému neuzavrel admin, ale traja (anonymní) členovia porady, ktorí hlasovali za jej uzavretie. Tá dnes založená téma by mala mať výstižnejší názov ...
Naposledy upravil veronikasad : 07.09.10 at 14:47
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať