Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
blbne mi porada, strašne pomaly načítava ...dvakrát som odklikla
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Áno, blbne a nielen Tebe, akosi sa zamotáva.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

erzet Pozri príspevok
Potešilo ma, že odišla kontrola z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru, z obojstranným úsmevom na tvári.
Dôfam, že v piatok si budem môcť povedať to isté. V jednom okrese mám tri podniky v dvoch už boli a do tretieho sa mi nahlásili na piatok. Dôfam, že mi konečne dajú pokoj, veď stretnúť sa v krátkom čase v troch rôznych podnikoch s jedným požiarnym technikom - no neviem neviem, čo by som robila na ich mieste
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

willma Pozri príspevok
Dôfam, že v piatok si budem môcť povedať to isté. V jednom okrese mám tri podniky v dvoch už boli a do tretieho sa mi nahlásili na piatok. Dôfam, že mi konečne dajú pokoj, veď stretnúť sa v krátkom čase v troch rôznych podnikoch s jedným požiarnym technikom - no neviem neviem, čo by som robila na ich mieste
Možnosti:
A/ skontrolovať adresu - či sú na správnom mieste
B/ navštíviť očného lekára - či sa nejedná o očný klam
C/ usúdiť, že veda pokročila a naklonovať možno nielen Dolly - ale z dôvodu hospodárskej krízy aj 3 požiarnych technikov - s jedným platom
D/ otočiť sa na päte a zatrúbiť na ústup
Naposledy upravil Oliwa : 08.09.10 at 20:03
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

bod D zo strany hasičov by bol najideálnejší
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
... a ja teraz vytešujem... stretla som sa dnes s Evkou-drobecevou, Valikou - hnedoočkou, EMILY04 a Ankou-azlou... kočky rada som Vás videla... teším na ďalšie stretko... cmuky..cmuk...
Lenka, Anka, Emily......ste super kočky s ktorými sa kedykoľvek rada stretnem....nechcem , aby to znelo ako fráza.....

díky za utrhnutie sa z práce i keď to nebolo jednoduché...... spríjemnili ste nám deň!
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mňa dnes vytočili v práci keď doviezli "šéfovci" tovar z Viedne, len s dodacím listom kde je len názov tovaru a množstvo-žiadna cena za ks alebo spolu a oznámili mi"Katka, prosím vás skontrolujte či sedí tovar a urobte ceny",tak ma skoro rozhodilo či si mám ceny vymyslieť či čo?!Takže som si riešila ešte aby nezabudli poslať faktúru za tovar (ale hlavná vec, že máme tovar aj ked momentalne nepredajný - bez cien).
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no booože šak plesni nejakú dvojzložkovú cenu, tá druhá samozrejme vyššia zložka bude účtovaná na zvláštny účet s názvom "pre Katku"
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Náš Samko má 2,5 r., v pondelok večer pred spaním tak nešťastne spadol v obývačke.Išiel na gauč a nejak sa prevrátil a rovno na hlavu. To bola taká rana, máme dlažbu. Hrča jak svet. Myslíte, že sme mali ísť na rengén.??Mám obavy, ale nemal žiadne príznaky, tak sme nešli. Moja mama ma hrešila, že čo sme nešli.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
Dôfam, že v piatok si budem môcť povedať to isté. V jednom okrese mám tri podniky v dvoch už boli a do tretieho sa mi nahlásili na piatok. Dôfam, že mi konečne dajú pokoj, veď stretnúť sa v krátkom čase v troch rôznych podnikoch s jedným požiarnym technikom - no neviem neviem, čo by som robila na ich mieste
máš smolu že sa na Teba dobre pozerá.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Náš Samko má 2,5 r., v pondelok večer pred spaním tak nešťastne spadol v obývačke.Išiel na gauč a nejak sa prevrátil a rovno na hlavu. To bola taká rana, máme dlažbu. Hrča jak svet. Myslíte, že sme mali ísť na rengén.??Mám obavy, ale nemal žiadne príznaky, tak sme nešli. Moja mama ma hrešila, že čo sme nešli.
Mne doktorka povedala,že treba ísť do nemocnice, keď dieta po páde zvracia-inak sa nezdá,ale dieta veľa znesie...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ak je v pohode, nezvracal, neplače moc, nezväčšuje sa opuch, tak bude v poriadku, netreba s ním ísť, v prípade akéhokoľvek zhoršenia by som utekala.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Zdenka175 Pozri príspevok
Náš Samko má 2,5 r., v pondelok večer pred spaním tak nešťastne spadol v obývačke.Išiel na gauč a nejak sa prevrátil a rovno na hlavu. To bola taká rana, máme dlažbu. Hrča jak svet. Myslíte, že sme mali ísť na rengén.??Mám obavy, ale nemal žiadne príznaky, tak sme nešli. Moja mama ma hrešila, že čo sme nešli.

Možno som na deti precitlivelá, ale predsa má len 2,5 r., já by som to nepodceňovala. Predsa tie kostičky sú ešte krehké.... a tiež susedkyna dcérka - síce ešte menšia, spadla, tiež s ňou nebola na vyšetrení a našli jej zrazeninu v hlavičke až za pol roka.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zdenka175 Pozri príspevok
Náš Samko má 2,5 r., v pondelok večer pred spaním tak nešťastne spadol v obývačke.Išiel na gauč a nejak sa prevrátil a rovno na hlavu. To bola taká rana, máme dlažbu. Hrča jak svet. Myslíte, že sme mali ísť na rengén.??Mám obavy, ale nemal žiadne príznaky, tak sme nešli. Moja mama ma hrešila, že čo sme nešli.
Vraj je dobre ak sa hned po pade rozplace, ako tu spominali nezvracia a nebol velmi spavy. Ak mate moznost sa poradit s lekarkou skuste to. Jedna mamicka z ihriska tiez hovorila, ze boli u lekara uplne s niecim inym a zistili, ze maly mal prasknutu lebku. Jedine co vedeli, ze padol z postele na parkety, ale vobec sa im to nezdalo nejako hrozive, ani hrcu nemal. Ked som toto spominala kamaratovi detskemu lekarovi, povedal, ze to byva caste u deti, ze velakrat rodicia vobec netusia, ze nieco take maju deti.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
willma Pozri príspevok
no booože šak plesni nejakú dvojzložkovú cenu, tá druhá samozrejme vyššia zložka bude účtovaná na zvláštny účet s názvom "pre Katku"
No to by som brala, len ked na to dojdú čo potom asi by som to musela vysveliť nejako slušne, formálne, no s dôrazom, že nič naspäť nedostanú, že "to je moje, to patrí mne za snahu a obetavosť a ..........no nebudem písať román a chváliť saozaj, nahodiť tam priamo moje číslo účtu, nech to "účtovne sedí?"
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
nika.sum Pozri príspevok
Ja si myslim, ze nie je problem v tom, ze dieta nevie po slovensky, ale iba v osobnosti ucitelky. My mame v skolke zlate pani ucitelky. A mozem Vam povedat, ze moj maly nemal problem so skolkou ale trvalo, kym tam zacal nieco jest. Kamaratkin maly tam po roku takmer nic nezje. Pri tom aka je situacia na slovensku so skolkami Vam tazko poradit, ze dieta dat niekde inde do skolky a tym ze ste na dedine, tak ani nehovorim. Len si skuste s pani ucitelkami pohovorit. Skuste si stiahnut z internetu Vlacik Thomas v slovencine a tiez Noddyho, taktiez ma moj maly rad Franklina, to je o malom korytnacom chlapcovi, nedavno boli v Trafikach DVD. Zial Noddy a Vlacik Thomas su len na internete v slovencine, tak pekne spravene, ze urcite to malej pomoze pri uceni sa jazyka. Drzim palce.
To je dobrý nápad, Tomáša a Noddyho som ešte neskúšala hľadať. Najviac ma irituje, že aj kúpim drahé DVD kvôli SJ, napríklad medvedíka Pú a oni si pomýlia slovenčinu so slovinčinou, tak pre istotu daju 2x slovinsky. Alebo jednoducho dajú titulky pričom s čítaním musí mať problém aj druhák na ZŠ.
U krtka a včielky Majky sa stáva, že je na začiatku na výber SJ alebo ČJ, ale v skutočnosti to znamená, že máš v SJ iba reklamu
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Nastúpila som do výťahu v nemocnici na Kramároch a stlačila 6. poschodie. Tam ma aj vyviezol a zastal. Dvere sa neotvorili, výťah vyšiel trocha hore, potom dole, zase hore. Aha,šteluje sa, myslela som si. Potom sa výťah začal chvieť, dvere sa triasli a hrkotali. Pozrela som na displej a miesto čísla poschodia tam boli zobrazené len 2 vodorovné čiary. Následne sa začal rútiť dolu. 5, 4, 3, 2...meniace sa čísla ukazovali, ako rýchlo idem dolu. Čo sa utrhol? Na prízemí zastal. Že vraj som bola dosť ľahká a výťah sa tak so mnou zahral .
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nabudúce aby si si pribalila nielen zdravotný záznam, ale aj zo 2-3 kvádre.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ajale Pozri príspevok
To je dobrý nápad, Tomáša a Noddyho som ešte neskúšala hľadať. Najviac ma irituje, že aj kúpim drahé DVD kvôli SJ, napríklad medvedíka Pú a oni si pomýlia slovenčinu so slovinčinou, tak pre istotu daju 2x slovinsky. Alebo jednoducho dajú titulky pričom s čítaním musí mať problém aj druhák na ZŠ.
U krtka a včielky Majky sa stáva, že je na začiatku na výber SJ alebo ČJ, ale v skutočnosti to znamená, že máš v SJ iba reklamu
.. pre pobavenie ..
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

No Lilka, vlasy mi dupkom vstávali, len som pri čítaní tajne dúfala, že sa Ti to snívalo, keď si tu a píšeš na poradu ... no nechcela by som to zažiť...uf
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať