Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Ešte tak aby niekto žiadal o vysvetlenie čo je to kráčanie , chôdza. Dnes bolo v chládku 35,8 a to nehovorím koľko bolo na slnku. Ešte by si niekto mohol vysvetliť slovo tlačiť ako tlak brušných svalov tak aj to by bolo treba popísať, nieže si to niekto nesprávne vysvetlí a nevytlačí bicykel ale niečo iné.
No ked je to v zakone Zastavi ma policajt ze bicyklujem na chodniku, ale ved ja ho tlacim, to predsa mozem, a kludne aj na sud to potiahnem, ver ze sikovny pravnik by to obhajil
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

medvedik21 Pozri príspevok
Z coho si to usudil/la? Nie, byvam v BA v casti Ruzinov, kde sa este bicykluje po cestach v pohode ale chodim na bicykli aj do prace, ktora je v centre.
na ruzinovskej su cyklotrasy
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia! Celý problém, v ktorom sa tu takto veselo prekárame , je ten, že v parlamente nejaký iniciatívny (blbec) poslanec (len aby naplnil kvótu zapojenia sa) vymyslel túto novelizáciu (iste to myslel dobre), aby ochránil chodcov pred tými zlými cyklistami, žiaľ, nemyslel aj na to, kde tí cyklisti majú jazdiť tak, aby oni sami neboli chránení. Čiže navrhol A, ale zabudol na B, aby bolo C.
Suma sumárum: vytvoril zákon, ktorý je ťažko realizovateľný a čoskoro bude potrebovať novelizáciu novelizácie, alebo bude musieť vstúpiť do platnosti vtedy, keď bude dobudovaná aj sieť cestičiek pre cyklistov. Inak je takýto zákon naprd!
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Prídu ukrajinci .
a možno by to bolo aj lepšie- ukrajinci sú dobrí lekári...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takže dneska sme boli v Mariatali , nabrali si svatenej vody, umyly si v nej ksichtíky a presunuli sme sa do stupavy na farmu k Lojzovi Hlinovi- nakrmili sme somárika, prasiatko, ovečky, vychlastali kofolu a išli domof...A pekný deň za nami...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže dneska sme boli v Mariatali , nabrali si svatenej vody, umyly si v nej ksichtíky a presunuli sme sa do stupavy na farmu k Lojzovi Hlinovi- nakrmili sme somárika, prasiatko, ovečky, vychlastali kofolu a išli domof...A pekný deň za nami...
Určite lepšie, ako keby ste si nabrali kofoly, obliali si ňou ksichtíky, presunuli sa na somárikovi do Stupavy, nakŕmili Lojzka Hlinu a prišli domov krotkí ako ovečky ale špinaví ako prasiatka... Som zvedavá, aký program vymyslí tata Stanislav na budúci víkend...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
U nás denne doobeda nejdú (teraz ani cez weekend) :
2 x STV
1x JOJ
1 x Markíza

PS
Ešte, že je tá digitalizácia iba RAZ .
A načo ti je akože STV ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Určite lepšie, ako keby ste si nabrali kofoly, obliali si ňou ksichtíky, presunuli sa na somárikovi do Stupavy, nakŕmili Lojzka Hlinu a prišli domov krotkí ako ovečky ale špinaví ako prasiatka... Som zvedavá, aký program vymyslí tata Stanislav na budúci víkend...
budúci víkend som sám doma, takže výlet bude akurát tak do krčmy a naspať...-a potom doma spať a spať...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak sa tam presťahuj . Ušetríš tým čas.
Nič v zlom, sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
budúci víkend som sám doma, takže výlet bude akurát tak do krčmy a naspať...-a potom doma spať a spať...
Tak bacha, aby si neskončil ako Lojzkove prasiatko...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Tak bacha, aby si neskončil ako Lojzkove prasiatko...
Náhodou, prasiatko sa mi páčilo najviac- malinká musinka a oslík tiež, ale ten kúše...- a ovečkám bolo moc horko len ležali...
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A načo ti je akože STV ???
šak ju mám nastavenú + platím za ňu, tak nech mi aj vysiela
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ženy,pozor na toto-je to nebezpečné- len rozmýšľam- pri tom sa dá otehotnieť???

http://www.cas.sk/clanok/202016/matk...u-reakciu.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
budúci víkend som sám doma, takže výlet bude akurát tak do krčmy a naspať...-a potom doma spať a spať...
ja mám teraz voľných víkendom ani ich neviem porátať keby som si robila takéto úžasné výlety tak neviem, neviem..... to ja skôr to doma spať a spať poprípade vyhodím holé telo na balkón, nech sa zbavím tej mrtvolnej farby ako dnes
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ženy,pozor na toto-je to nebezpečné- len rozmýšľam- pri tom sa dá otehotnieť???

http://www.cas.sk/clanok/202016/matk...u-reakciu.html
Fúúúj Stano, Ty si ale hovädo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja mám teraz voľných víkendom ani ich neviem porátať keby som si robila takéto úžasné výlety tak neviem, neviem..... to ja skôr to doma spať a spať poprípade vyhodím holé telo na balkón, nech sa zbavím tej mrtvolnej farby ako dnes
daj adresu, nech ťa dojdem spod balkonu sledovať..., ja som starý voyerista....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
daj adresu, nech ťa dojdem spod balkonu sledovať..., ja som starý voyerista....
balkón vo výške, iba ak zo strechy iného domu aj to sledovanosť nie je garantovaná, ale inak aj tak sú u nás na balkóne holé kozy na dennom poriadku, bud moje alebo mojeho decka už som tu niekde písala, že my sme doma holoprdi
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž


hej hej v piatok som to tu cital v novinach

Iri su zhrozeni tak som si pekne zgustol na nich

http://www.thejournal.ie/woman-died-...72620-Jul2011/
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
balkón vo výške, iba ak zo strechy iného domu aj to sledovanosť nie je garantovaná, ale inak aj tak sú u nás na balkóne holé kozy na dennom poriadku, bud moje alebo mojeho decka už som tu niekde písala, že my sme doma holoprdi
No Stanko, videl si dnes už somárika, prasiatko aj ovečky... už len kozy Ti chýbajú ku šťastiu?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
No Stanko, videl si dnes už somárika, prasiatko aj ovečky... už len kozy Ti chýbajú ku šťastiu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať