Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A nestačí navariť za hrniec dobrej fazuľovice...? Len nemám domyslené, ako eliminovať vedľajšie účinky...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A vôbec, každý len zatepľuje a zatepľuje ... Celá republika sa zatepľuje... Načo obkladať celé paneláky a domy? Čo keby sa na zimu zateplil každý sám? Akože obložiť sa polystyrénom alebo minerálnou vlnou... Náklady nižšie, návratnosť vyššia, úniky tepla prakticky žiadne, teplo akumulované... Že na toto ešte nikto neprišiel!
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
este ze ta tu mame!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja nescem žiadne zateplovanie...ja aj tak idem od zajtra na kamčatku..bude tu 30 teplých a to ja nemusím...a slnko-jaj!...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ich je len 30? Prečo som si myslela, že ich je viac...? No a prihriatych - tých už ani nestíham počítať...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pepsikova Pozri príspevok
..

..doporučujem si aj teplo nazavárať, ak bude tuhá zima...otvoríš konzervu s teplom a hneď je fajn...
Moj muz minule spekuloval, ci by nemal pre vevericky pozavarat borovicove sisky, mame ich napadanych tento rok velmi vela.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
jaaaj zase ste sa rozkokosili damy ?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No a co, pomoze nam, ked budeme vzdychat a nedajboze plakat?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

durisovad Pozri príspevok
Moj muz minule spekuloval, ci by nemal pre vevericky pozavarat borovicove sisky, mame ich napadanych tento rok velmi vela.
Čoho? Veveričiek alebo šišiek?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Sisiek, ved vevericky by kompot jedli v zime, aby nepomreli od hladu, chudiatka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Sisiek, ved vevericky by kompot jedli v zime, aby nepomreli od hladu, chudiatka.
..

..no neuveríš, ale keď boli hadi malí, tak sme zbierali šišky a skladovali v pivnici v starých perinových návlečkách..a na sánkovačku sa išlo roznášať pre zvieratká...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ešte že ste zmenili tému...včera som chcela Misoftovi napísať, prečo nemá v zozname poľskú tv no a zase som sa "stratila" na viac ako hodinu, bo som našla mojich uľubionych
Grupu MoCartu som vám už dávala, teraz vám dám

Ani Mru Mru

1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
A nestačí navariť za hrniec dobrej fazuľovice...? Len nemám domyslené, ako eliminovať vedľajšie účinky...
večer hodíš fazuľu do hrnca s vodou - ráno vodu zleješ het a varíš dobrú fazuľovicu v novej vode (prdy odišli s nočnou vodou - vyskúšaj)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To máš akože teóriu overenú v praxi, či si len strieľaš...bez fazule?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dám si tu kávu..v klude a pohode...ako každé ráno..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ak mi dnes niekto ukáže marhule vo väčšom množstve ako 10 ks, asi už budem vraždiť.... Dva dni po sebe večer trávim zaváraním...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Oliwa Pozri príspevok
A vôbec, každý len zatepľuje a zatepľuje ... Celá republika sa zatepľuje... Načo obkladať celé paneláky a domy? Čo keby sa na zimu zateplil každý sám? Akože obložiť sa polystyrénom alebo minerálnou vlnou... Náklady nižšie, návratnosť vyššia, úniky tepla prakticky žiadne, teplo akumulované... Že na toto ešte nikto neprišiel!
Veru,zatepľovanie,kto už toto vymyslel....Tiež sme ako stádo,naletíme na všetko.Zateplíme baráky,dáme plastové okná a potom asi o 20 rokov nám tie zhnité,preplesneté paneláky padnú na hlavu.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ak mi dnes niekto ukáže marhule vo väčšom množstve ako 10 ks, asi už budem vraždiť.... Dva dni po sebe večer trávim zaváraním...
..

..mojuš, šak pošli ku mne...zavarím, dojem sa-nooo..marháče môžem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Veru,zatepľovanie,kto už toto vymyslel....Tiež sme ako stádo,naletíme na všetko.Zateplíme baráky,dáme plastové okná a potom asi o 20 rokov nám tie zhnité,preplesneté paneláky padnú na hlavu.
..

..veru, je to blbosť..okná som musela, lebo by ma boli zabili pri mojom sústavnom vetraní tie staré...ale múry musia dýchať aspoň trochu..a neušetrí sa nič, lebo vetrať sa musí-ak nechceme zaplesnieť,.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Veru,zatepľovanie,kto už toto vymyslel....Tiež sme ako stádo,naletíme na všetko.Zateplíme baráky,dáme plastové okná a potom asi o 20 rokov nám tie zhnité,preplesneté paneláky padnú na hlavu.
Málokedy síce s BXL súhlasím, ale teraz dostala bod- zaslúžila si...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať