Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
ešteže mám mandle vybraté
....si Ty neni normááálny ...
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nika.sum uvar si v octovej riedenej vode platky slaniny / asi 5 min/ a prilož si na hrdlo tie platky - mierne teple a zabal si hrdlo.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
aj ja
Potom nie je problém s holením.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
...počkaj ešte nezabíjaj nech decko špecifikuje aké more, ak to bude teplo a slnko, tak zabiť, ak nie tak aký zlatúšik
..

..no more ako more, čože, ja by som išla aj v oktobri,už je chladnejšie..len zas -sama nepojdem, nemám s kým a on by sa mi napchal ako spoločnosť, zobral by potenciálnu nevestu a bandu kamarátov a maminka by klochnila do kotlov hektolitre gulášu a hríbových melencov..asi takto by bol scenár.....radšej zabiť!..kto je za?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no more ako more, čože, ja by som išla aj v oktobri,už je chladnejšie..len zas -sama nepojdem, nemám s kým a on by sa mi napchal ako spoločnosť, zobral by potenciálnu nevestu a bandu kamarátov a maminka by klochnila do kotlov hektolitre gulášu a hríbových melencov..asi takto by bol scenár.....radšej zabiť!..kto je za?..
JA
tento scénááááár pre mňa tiež neprípustný!!!!!!
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

Zas si niekto myslí, že s právomocami mu pribudol aj rozum :

Prehľad získaných bodov Téma Dátum Komentáre
" Prezývky " 09-07-11 09:38 PM
N/A 09-07-11 08:50 PM
rezerva na... 09-07-11 08:11 PM
N/A 09-07-11 06:29 PM
N/A 09-07-11 06:02 PM
N/A 09-07-11 04:54 PM
N/A 09-07-11 04:54 PM
Blahoželáme dnes... 09-07-11 04:53 PM
N/A 09-07-11 12:40 PM
N/A 09-07-11 12:23 PM
N/A 09-07-11 10:04 AM
N/A 09-07-11 10:02 AM
N/A 09-07-11 09:53 AM
Kde udelali soudruzi z... 09-07-11 09:52 AM
N/A 09-07-11 09:52 AM
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
prudky
Senior Member

Členom od: 08-07-10
Príspevky: 135
Súhlasil: 50x
Získal 35 súhlasov
v 24 príspevkoch



Re: Ako poslať súkromnú správu?
Citát:



Riško by ma predsa rovno vyhodil aj za cenu porušenia vlastných pravidiel (keď to urobil 842 krát, prečo by to neurobil 843. krát ??)
------------------------------------------------------------------------------------------
..a tu vidíš rozdiel medzi nami...mňa ešte nevyhodil ani raz...
1 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

pepsikova Pozri príspevok
prudky
Senior Member

Členom od: 08-07-10
Príspevky: 135
Súhlasil: 50x
Získal 35 súhlasov
v 24 príspevkoch



Re: Ako poslať súkromnú správu?
Citát:



Riško by ma predsa rovno vyhodil aj za cenu porušenia vlastných pravidiel (keď to urobil 842 krát, prečo by to neurobil 843. krát ??)
------------------------------------------------------------------------------------------
..a tu vidíš rozdiel medzi nami...mňa ešte nevyhodil ani raz...
Eticky samoregulovaných = bojacich sa povedať pravdu nevyhadzuje
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska ma potešilo, že sme si dali aj s deckami takú " minitúru" z Lamača na partizánskú lúku, železnú studničku a spať- deti sa vyšálili a mne to tiež pomohlo, však celý týždeň len sedím , takže je to OK- zajtra si šupneme Marianku a Stupavu k lojzovi Hlinovi na farmu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Eticky samoregulovaných = bojacich sa povedať pravdu nevyhadzuje
Milane, ono to nebude len tak, že Richard je zlý a ty si diskriminovaný- akože ty si celkom OK, niesi vobec hlúpy a určite by si bol prínos pre Poradu, len jediný tvoj problém je,že sa nevieš, alebo skor nechceš vedieť chovať...-to je všetko...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
súhlasim z naliehavým riešením stavania cyklochodníkov,v prípade pokút je to otázne,my máme chodníky na ktorých ledva chodci prechadzajú,na také fakt cyklista nepatrí a aj napriek zákazom sa po nich prehánaju cyklisti,chodci musia uskakovat a už boli aj úrazy./ja viem že cesty tiež cyklistom neprajú,ale riešením je tlak na výstavbu cyklochodníkov a nie ohrozovanie chodcov/
S týmto úplne súhlasím !!!! Cyklistov treba jednoznačne vytlačiť z chodníkov- nech idú na cestu...-aby som sa ja bál pustiť dieťa behať po chodníku-keby sa aspoň vedeli chovať, ale vačšinou sú to arogantní primitívi
Raz sa mi stalo, že mi zrazil jeden chlapca a ani nezastavil- našťastie išiel oproti jeden pán, a ten to videl, tak ho doslova musel skopnúť z toho biku...

CYKLISTI NEMAJÚ ČO NA CHODNÍKU HĽADAŤ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

nika.sum Pozri príspevok
aj ja si vacsinou ked ma boli hrdlo davam zmrzlinu, aj teraz ked ma to stvrtok chytilo, ale vobec nezabrala, teraz ma to boli tak, ze kazde preglgnutie je utrpenie. Musim to nejako do pondelka vylezat, dufam ze antibiotika zaberu,lebo musim makat na DPH a len sa modlim aby to synator nechytil.
A co sa tyka potenia, tak to sa teda potim a zaroven ma striasa zimnica. Vonku bolo dnes 34? Ja som mala obcas nohy a ruky ako lad. Ale snad to uz bude dobre, o chvilu dam druhu davku antib. a uz sa to bude len zlepsovat.
Nika, a cesnakovú kúru si skúšala? Vraj zaberá... To sa vezme strúčik cesnaku, položí sa medzi dve brušká /on a ona/ a pomaly sa rozotiera... Keď sa strúčik cesnaku minie, vezme sa druhý a postup sa opakuje až do úplného vyliečenia...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..jednoduchý spôsob, ako zabiť svoju matku..

....moje decko ráno rozdrapilo karpiny, prišlo do kuchyne, sadlo vedla mňa a hovorí..."mami, ešte neviem, ako to zariadim, ale chcel by som, aby si išla na dovolenku pri more"...
..no musela som sa dobre nadýchnuť,kým som sa spýtala, či som naozaj taká hrozná, že ma chce zabiť...akoby nevedel najlepšie zo všetkých, ako ja neznášam teplo a slnko... mám ho zabiť, alebo si nechať zaplatiť tú kamčatku?....

..fajn večer vám tu...
Pepsi, a si si istá, že Ťa chcel zobrať k vode? Čo ak myslel - do cigánskej osady... dig more!!! Keď si tak láme hlavu, že ako Ťa tam dostať...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mne sa dnes podarilo zneškodniť za bedňu marhúľ a vandel uhoriek...
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Nika, a cesnakovú kúru si skúšala? Vraj zaberá... To sa vezme strúčik cesnaku, položí sa medzi dve brušká /on a ona/ a pomaly sa rozotiera... Keď sa strúčik cesnaku minie, vezme sa druhý a postup sa opakuje až do úplného vyliečenia...
funguje to aj pri kombinácii- ona a ona?
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Milane, ono to nebude len tak, že Richard je zlý a ty si diskriminovaný- akože ty si celkom OK, niesi vobec hlúpy a určite by si bol prínos pre Poradu, len jediný tvoj problém je,že sa nevieš, alebo skor nechceš vedieť chovať...-to je všetko...
Ja sa chovám tak, ako to ja zvážim za správne (ad hoc).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Ja sa chovám tak, ako to ja zvážim za správne (ad hoc).
zasa neber Poradu až tak vážne- o nič tu nejde- je to niečo virtuálné, taký relax o nič nejde...- s 99,72% ľuďmi z porady sa nikdy nestretneš, tak zas ju neber tak vážne...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
funguje to aj pri kombinácii- ona a ona?
Takže on a on máš už vyskúšané?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Takže on a on máš už vyskúšané?
ale nie-akosi ma to nepriťahuje....

resp. som ešte nenašiel toho pravého....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nie-akosi ma to nepriťahuje....

resp. som ešte nenašiel toho pravého....
Takže zatiaľ je to na 50 %?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať