Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

magno Pozri príspevok
Skusali nas ukecat na Fretku, a ako pokus o ukecanie si doviedli kamosku,ktora ju ma doma.Neviem cim to bolo,ale ako ta fretka zbadala manzela,tak sa ho v jednom kuse snazila pohryzt,alebo nanho inak zautocit,takze navsteva mala presne opacny efekt
Magno, ja som tiež nechcela hlodavca, ale manžel chcel spraviť dcérenke radosť na Vianoce a tak /Ježiško / i bez môjho súhlasu doniesol činčilu... Áááále dostalo sa mi malého zadosťučinenia. Raz, sa dcérenka s ňou mojkala na gauči /inak má perfektný kožúšok, nič jemnejšie som nehľadkala /, manžel okúpaný v teplákoch bez trička si k nim prisadol, teda skôr priľahol... a milá činčila sa vybrala skúmať terén: vyskočila manželovi na nohy, z nôh na brucho, priplížila sa k jeho bradavke a keďže to bolo pre ňu akési lákavé, tak ho pohrýzla.... ľudkovia ešte i dnes mi je to smiešne, ale on sa moc nadšene netváril - no nemal ukecať Ježiška
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

evuš Pozri príspevok
Magno, ja som tiež nechcela hlodavca, ale manžel chcel spraviť dcérenke radosť na Vianoce a tak /Ježiško / i bez môjho súhlasu doniesol činčilu... Áááále dostalo sa mi malého zadosťučinenia. Raz, sa dcérenka s ňou mojkala na gauči /inak má perfektný kožúšok, nič jemnejšie som nehľadkala /, manžel okúpaný v teplákoch bez trička si k nim prisadol, teda skôr priľahol... a milá činčila sa vybrala skúmať terén: vyskočila manželovi na nohy, z nôh na brucho, priplížila sa k jeho bradavke a keďže to bolo pre ňu akési lákavé, tak ho pohrýzla.... ľudkovia ešte i dnes mi je to smiešne, ale on sa moc nadšene netváril - no nemal ukecať Ježiška

Iba malá poznámočka. Fretka nie je hlodavec ale domestifikovaný tchor tmavý. Začiatočníkovi neodporúčam.


0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

[QUOTE=2009;1565978]
Iba malá poznámočka. Fretka nie je hlodavec ale domestifikovaný tchor tmavý. Začiatočníkovi neodporúčam.


....ja som s tým hlodavcom nemyslela fretku, ale škrečok verzus činčila... totiž naša debata začala o nich.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

[QUOTE=evuš;1565983]
2009 Pozri príspevok

Iba malá poznámočka. Fretka nie je hlodavec ale domestifikovaný tchor tmavý. Začiatočníkovi neodporúčam.


....ja som s tým hlodavcom nemyslela fretku, ale škrečok verzus činčila...
............ ja viem,ze to nie je hlodavec len je to tiez taka potvorka lezuca....s cincilou to skusali len chvilku.Co sa tyka hlodavcov,tak u nas sa uz vystriedalo stado bielych mysi,morcata,skreckovia a japonske tanecnice.Je pravda,ze vzhladom na to,ze cincila je vacsia-lepsie by sa chytala,ale keby sme si mi nejaku kupili,tak to bude zas nejaky nezmar,ktory sa bude absolutne vymykat beznym jedincom,takze nebudem riskovat Uplne mi staci nas Bruno (pekinez)
Naposledy upravil magno : 18.11.10 at 11:31
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hups.. Asi som nezachytila niť. Iba som nakukla počas práce.. . S hlodavcami skúsenosť nemám. A ani by som nemohla mať. Fretka by ho do sekundy zlikvidovala
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

[QUOTE=magno;1565992]
evuš Pozri príspevok
............ ja viem,ze to nie je hlodavec len je to tiez taka potvorka lezuca....s cincilou to skusali len chvilku.Co sa tyka hlodavcov,tak u nas sa uz vystriedalo stado bielych mysi,morcata,skreckovia a japonske tanecnice.Je pravda,ze vzhladom na to,ze cincila je vacsia-lepsie by sa chytala,ale keby sme si mi nejaku kupili,tak to bude zas nejaky nezmar,ktory sa bude absolutne vymykat beznym jedincom,takze nebudem riskovat Uplne mi staci nas Bruno (pekinez)
Ako vidím, veselo je v oboch našich rodinkách, my máme zase westíka Bennyho. Akurát mi napadlo, že keď prvý krát uvidel našu činčilu, tak sa mu triasol každý chlp, len sa s ňou hrať a hrať zubami
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

[QUOTE=evuš;1566048]
magno Pozri príspevok

Ako vidím, veselo je v oboch našich rodinkách, my máme zase westíka Bennyho. Akurát mi napadlo, že keď prvý krát uvidel našu činčilu, tak sa mu triasol každý chlp, len sa s ňou hrať a hrať zubami

To je asi vsade,kde su deti a rodicia im chcu dopriat ten nas zazrak ked zbadal morca,tak sa rozhodol,ze si ho odvlecie do chalupky ako sukromnu hracku a odmietal sa ho vzdat-na co moje obidve dcery dostali hystericky zachvat a jacali na mna,aby som im Hryzka zachranila,lebo ze Bruno ho urcite zahryzne to si mala vidiet,manzel sa isiel uvalat,deti jacali a ja som sa snazila vytiahnut to ubohe,vyolizovane zviera z Brunovej chalupky ...... fakt sa nenudime
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Evus, zaloz si cinciliu farmu a po case ziskas material na paradny kuzusok.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes som sa chystala do obchodu a uz len to najdolezitejsie penazenku som za ten svet nemohla najst. Kabelku som viackrat prevratila a nikde nic. Sb po mne vykrikoval, ze raz hlavu stratim, ze urcite som ju v obchode zabudla a tak som sa vybrala do obchodu, lenze vo vytahu mi doslo, ze predvcerom som bola vecer bobinovi kupit ovsenne vlocky proti hnacke a penazenku som hodila do sakla a rychlo schovala doma do skrine, lebo uz nemohol vydrzat od radosti, ze aku novu maskrtku mu nesiem. Isiel sa s nimi zadrhnut. Chvalabohu vlocky mu pomohli, vcera uz bol veselsi aj novu kamosku objavil ... no a tesim sa, ze mam este dobru pamat...
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.aktuality.sk/clanok/17652...ov-aj-umelcov/


...aj mňa...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A mňa dupľom!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ja ho mám na háku ...mňa iní platia ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Keby bol môj kamarát ten čo má mesačný plat tých 14000 € tak by som kričal "valorizovať percentuálne," ale myslím si že každý dôchodca by mal brať rovnaký dôchodok ak má všetky roky odpracované, ten čo mal veľký plat si mohol viac našetriť kým pracoval, respektíve bol zamestnaný.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak by kazdy odvadzal rovnaku sumu do fondov, potom by som suhlasila, ze dochodky maju byt rovnake.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

K tomuto mam len jednu poznámku, čo keby rovno uzákonili, že dôchodky nebudú žiadne a z práce rovno prepáčte za výraz, ale používa ho moja dcéra rovno do "rakvacampingu", lenže, ani to asi nebude také ľahké, lebo poviem Vám rovno aj to už začína byť lukratívny a úzkoprofilový pozemok, ku ktorému sa dostanete len po známosti, takže asi len let po lúke, alebo nejakom rúbanisku....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
No mňa vôbec nepotešil Martinko. Predvčerom mal hnačku, dali sme mu Smectu, včera večer to už bolo lepšie, ale ešte som mu dala jednu Smectu, dnes všetko ok a teraz pred hodinkou zvrackal. Schytal to on, ja a posteľ. Ale už spinká. Niečo mu uškodilo. Dúfam, že len tieto tri dni prehánok a už bude Martinko ok.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
lenkak Pozri príspevok
No mňa vôbec nepotešil Martinko. Predvčerom mal hnačku, dali sme mu Smectu, včera večer to už bolo lepšie, ale ešte som mu dala jednu Smectu, dnes všetko ok a teraz pred hodinkou zvrackal. Schytal to on, ja a posteľ. Ale už spinká. Niečo mu uškodilo. Dúfam, že len tieto tri dni prehánok a už bude Martinko ok.
Lenka moja, prajem Martinkovi skoré uzdravenie a posielam na pomoc aj anjeličkov - strážničkov.....
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ďakujem, on je ináč ok, ani na ňom mimo toho zvracania nebolo nič vidno, zatiaľ zvracal len 3x za 2,5roka tak je to pre neho nezvyk a stres. Ináč behá, lieta, a nezbedu robí.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Lenka, prajem Martinkovi skoré uzdravenie.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať