Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

infinity:
Nabudúce, až pôjdu "autíčkom" alebo pešo do kostola a začnú to "svoje", tak len ukáž ukazovákom hore do neba a nahlas povedz: " On to všetko vidí, bude vám veľmi, veľmi teplo!" Ak toto nepochopia, tak potom do kostola chodia len, aby ostatní videli, akí sú "pobožní" navonok, ale zhnití vnútorne. A kašli na nich. Čas všetko ukáže.
3 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
misoft Pozri príspevok
infinity:
Nabudúce, až pôjdu "autíčkom" alebo pešo do kostola a začnú to "svoje", tak len ukáž ukazovákom hore do neba a nahlas povedz: " On to všetko vidí, bude vám veľmi, veľmi teplo!" Ak toto nepochopia, tak potom do kostola chodia len, aby ostatní videli, akí sú "pobožní" navonok, ale zhnití vnútorne. A kašli na nich. Čas všetko ukáže.
Prostredník by bol lepší...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ále no!!! , Že sa nehanbíš. . Takéto posunky (i keď na druhej strane by bol vhodnejší ).
0 0
infinityfx21 infinityfx21

infinityfx21 je offline (nepripojený) infinityfx21

Excise Duty Pozri príspevok
Prostredník by bol lepší...
Ved aj bol,ale asi neskoro.Ale zlepšili ste mi tu náladu a kašlem na nich.

A tam dole im bude až velmi,velmi horúco za to ako sa správajú. Pekný večer.
Naposledy upravil infinityfx21 : 15.11.10 at 18:34
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak ta znovu budu cestou do kostola "potesovat", skus im povedat, ze Boh neodmenuje tych, ktori ho chodia do kostola pokusat, ale tych, ktori sa krestansky spravaju. A ak budu mat pocit, ze si im ublizila, pripomen im Otcenas /odpust nam nase viny ako aj my odpustame svojim vinnikom/. A vo Verim v Boha je veticka "Boh pride sudit zivych i mrtvych".
5 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ďakujeééém skúšam...škrtám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..keby mal Pánboh riešiť všetky mrchy, ktoré ubližujú, zbláznil by sa od roboty...ja by som teda zastavila milú exsvokrušu a pekne s úsmevom by som sa jej spýtala, že či má milenca...zhrozená by mi určite odpovedala, že ona veru nie!..no a ja , zase s úsmevom, by som jej pekne nahlas povedala, že to je veru zle- lebo má kopu času venovať sa tomu, čo ju nemusí trápiť, ale o svoje pocuchané nervy sa nedokáže postarať...
(kým by jej došlo, čo som povedala, budem dávno preč a ona nech sa zadusí hnevom!)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ver, že by sa nezbláznil, ani pri stvorení sveta, a to musela byť veru riadna makačka, sa nezbláznil. Nech je mi to odpustené, ale musela som.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No, a to všetko za sedem dní, bez projektovej dokumentácie, bez dodávateľsko-odberateľských vzťahov, bez vypísania verejnej súťaže, bez stavebného povolenia, bez financií, materiál si musel vyrobiť sám, makať taktiež, bez ohľadu na bezpečnosť práce. Nakoniec stvoril, ale doteraz nemá kolaudačné rozhodnutie.


Sorry, nedalo mi to .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

za šesť, siedmy oddychoval
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dnes ráno som si všimla, že v susednej ulici okrasná vŕba nahodila puky /moja zatiaľ nie/... Tak teraz neviem, či pomaly robiť vianočné upratovanie, alebo radšej maľovať veľkonočné vajíčka... , keďže v obchodoch momentálne nie sú - ibaže by ich nahradili čokoládoví Santa Clausovia a Mikuláši /tí sú chudáci v menšine - hoci na Slovensku vždy chodil Mikuláš a nie nejaký Santa na soboch či s kamiónom Coca-Coly... /

O blížiacich sa Vianociach sa nás snažia presvedčiť akurát obchodné reťazce a Dedé s Latinákom ...
Naposledy upravil Oliwa : 16.11.10 at 10:09
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Dnes ráno som si všimla, že v susednej ulici okrasná vŕba nahodila puky /moja zatiaľ nie/ ... Tak teraz neviem, či pomaly robiť vianočné upratovanie, alebo radšej maľovať veľkonočné vajíčka... , keďže v obchodoch momentálne nie sú - ibaže by ich nahradili čokoládoví Santa Clausovia a Mikuláši /tí sú chudáci v menšine - hoci na Slovensku vždy chodil Mikuláš a nie nejaký Santa na soboch či s kamiónom Coca-Coly... /

O blížiacich sa Vianociach sa nás snažia presvedčiť akurát obchodné reťazce a reklamy mobilných operátorov...
mňa naopak prekvapila moja magnólia: dole ešte len opadávajú suché hnedé lístočky a na koncoch konárikov sú nové puky....myslím, že pre prírodu to nie je dobré....
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...........pre prirodu to urcite nie je dobre,ale ja osobne,ako teplomilny zivocich,"krochkam "blahom .Keby bolo na mne,tak nech nasnezi tak 2 tyzdne pred vianocami a nech to zmizne po 7 january a potom uz 30 v tieni
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
magno Pozri príspevok
...........pre prirodu to urcite nie je dobre,ale ja osobne,ako teplomilny zivocich,"krochkam "blahom .Keby bolo na mne,tak nech nasnezi tak 2 tyzdne pred vianocami a nech to zmizne po 7 january a potom uz 30 v tieni
v tomto smere sme zajedno...ešte mi stačí týždeň snehu na lyžovačku....
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

....ja ani nelyzujem,jedine co je v zime super je pozerat cez okno ako je vsetko krasne zasnezene,ale v momente ako mam vyjst von sa mi tlacia slzy do oci.. ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
za šesť, siedmy oddychoval
To je oficiálna verzia. Ten siedmy deň chcel vybaviť kolaudáciu, dať si do poriadku všetky papiere a tlačivá, no pretože bola nedeľa - tak prd vybavil.
No a potom sa s ním už nik nebavil.

Veď aj kto, keď nikoho okrem neho nebolo.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aj takto môže vyzerať deň dovolenky :
Ráno som vstala o 6:30. Najprv som zistila, že psine sa pritrafila nehoda(predným koncom) na koberci. Nasledovala prvá pomoc kobercu, vyvenčenie psiny. Potom jedna rehabilitácia, druhá procedúra, návšteva jednej doktorky, návšteva druhej doktorky, vybranie liekov. O 14:30 som sa doplazila domov, oddýchla si, najedla sa, pokecala s dcérou, a teraz idem deň zavŕšiť prehliadkou koberca a jeho úplnou očistou....čo znamená penový obklad vo vani, masáž špongiou, záverečná sprcha vlažnou vodou...očistený prejsť detektorom...teda dôkladne ovoňať....v prípade potreby zopakovať všetky procedúry...a potom to mokré hebedo vyložiť na balkón...má to 5 cm chlpy, užijem si zábavy....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Raz za čas si aj zvieratká doprajú pohodlie a luxus.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia! Zajtra je sviatok. Viete prečo? Ak to niektorí nevedia (tí neskôr narodení ), tak im to pripomeniem:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  hole-ruce.jpg
Zobrazení: 56
Veľkosť:  56.1 KB


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Ľudkovia! Zajtra je sviatok. Viete prečo? Ak to niektorí nevedia (tí neskôr narodení ), tak im to pripomeniem:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  hole-ruce.jpg
Zobrazení: 56
Veľkosť:  56.1 KB


..

...šmarjáá- a ja že to preto je voľno, lebo je streda...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať