Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

hnedoočka Pozri príspevok
až také leháro ho nečaká...ešte absolvujeme /dúfam že len/ jednu operáciu, potom sa zotavíme a čaká nás predsa len nejaký výcvik poslušnosti....jedného rozmaznanca už mám v dome.

Ale večer sme sa zoznamovali s dvorom a krásnym 3* domčekom, ktorý manžel operatívne skladal celý deň.
hnedoočka, klobúk dolu ... aj pred tvojím sb ...

ja som si tak toho nášho rozmaznanca slovenského kopova Azora z Očovského dvora zamilovala, že nie som schopná zatiaľ prijať nového psíka, možno časom. Vlastne prvý krát po 22 rokoch sme bez hafana.
http://www.porada.sk/t17056-p80-doma...ml#post1251369
Naposledy upravil janka67 : 06.11.10 at 16:46
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
janka67 Pozri príspevok
hnedoočka, klobúk dolu ... aj pred tvojím sb ...

ja som si tak toho nášho rozmaznanca slovenského kopova Azora z Očovského dvora zamilovala, že nie som schopná zatiaľ prijať nového psíka, možno časom. Vlastne prvý krát po 22 rokoch sme bez hafana.
na zodpovednosť stačí jeden,ale ten náš je izbový a strašne chce kamaráta,tak sme chceli niečo na dvor...vlastne nie niečo ,ale rozhodli sme sa pre labradora. No nikdy nebol na šteniatko vhodný čas...teraz som to zobrala ako výzvu....a vyšlo to. Ešte ich musím postupne skamarátiť,lebo náš izbový bišon je pojašenec a na Maxa -labradora ešte nemôže skákať....no ide sa za ním potrhať, takže je to dnes u nás pestré.....
5 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Labrador je veľmi prívetivý psík, ale že to máte pestré, verím. Chce to čas a lásku, a to u vás bude, nech sa darí ...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
Čo sa mi stalo..................:

V stredu som sa zaľúbila na prvý pohľad.......
Včera som povedala " ÁNO"...........
A dnes som si ho presťahovala do domu........

....a dúfam, že zostaneme navždy spolu, lebo je ÚŽASNÝ !!!!

ŠTENIATKO LABRADORA

Štvormesačné šteniatko labradora hľadá nový domov alebo aspoň dočasnú opateru, potom, čo ho majiteľ nechtiac prešiel autom a zlomil mu pri tom labku. Keď u veterinára zistil, koľko bude stáť operácia, povedal aby ho radšej utratil...Nájde sa človek, ktorý ho bude mať skutočne rád? Psík sa nachádza v Michalovciach.

ježiši ty si úžasná, to fakt ste si ho zobrali domenkov, ja ako som videla tú fotku som utekala vybozkávať našeho labroša /7,5r/ a ešte mi ajsú to úžasní psíci, želám s ním veľa krásnych zážitkov a skoré uzdravenie
8 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Prosím vás, držte palce, podarilo sa mi, po takmer 3 týždňoch nejakým spôsobom (už som to takmer vzdala) presvedčiť sb, aby vyhľadal lekára. Netušila som, že tam ide, ale zabudol názov liekov, ktoré užíva, tak mi volal. Práve je na pohotovosti a čaká na výsledky.
4 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Držím palce, určite to dobre dopadne a lásky bude plný dom
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Ďakujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
Čo sa mi stalo..................:

V stredu som sa zaľúbila na prvý pohľad.......
Včera som povedala " ÁNO"...........
A dnes som si ho presťahovala do domu........

....a dúfam, že zostaneme navždy spolu, lebo je ÚŽASNÝ !!!!

ŠTENIATKO LABRADORA

Štvormesačné šteniatko labradora hľadá nový domov alebo aspoň dočasnú opateru, potom, čo ho majiteľ nechtiac prešiel autom a zlomil mu pri tom labku. Keď u veterinára zistil, koľko bude stáť operácia, povedal aby ho radšej utratil...Nájde sa človek, ktorý ho bude mať skutočne rád? Psík sa nachádza v Michalovciach.

..

..no tybrďo!....to je rýchlovka na doživotie...a aká láska!...a tie očká!!!....
(som ja potrebovala ráno piť kávu na porade a plakať tu?...mojuš, si obdivuhodná, neboj, havík ti to stonásobne vráti)
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ako debo čumím na toho havka a revem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
janka67 Pozri príspevok
Prosím vás, držte palce, podarilo sa mi, po takmer 3 týždňoch nejakým spôsobom (už som to takmer vzdala) presvedčiť sb, aby vyhľadal lekára. Netušila som, že tam ide, ale zabudol názov liekov, ktoré užíva, tak mi volal. Práve je na pohotovosti a čaká na výsledky.
..

..no píš, je všetko oki?..držala som palčoky aj v noci,teda nad ránom..tvoj príspevok som večer čítala posledný a keď som sa nadránom zobudila, no tak že "ktohovie, čo ten na tej pohotovosti!"
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
PORADA.sk > Rôzne > Smetisko Čo vy na to poraďáci, že minister práce chce diskriminovať dôchodcov?


Richard Administrator





Re: Čo vy na to poraďáci, že minister práce chce diskriminovať dôchodcov?
Tému uzatváram, nielenže je politická, ale ešte ju aj založila nedávno vylúčená členka.


......neverila som, že tá téma je na smetisku...ani to, že to dokážeš...
...to je hit!...
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...to je hit!...
...jedno písmenko , pred " h " mi tam chýba ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

juraj, je jedno či sa to slovensky na "h" alebo anglicky na "s" začína
furt to na to jedno vyjde...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No na káve som s Danilou nebola, ale som presvedčená, že v tej téme nenapísala ani mäkké f.
Počkáme si na Almenu, isto nám to vysvetlí. Odvčera tu nebola, ale vylúčená nie je.
A rada by som tiež vedieť, čo je politické na téme, kde sa nediskutuje o voľbách, ale diskriminácii dôchodcov.
6 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Všetkým ,ktorí mi fandili posielam krásne ďakujem!
Neviem, či by tento príspevok nezapasoval i do témy od misimis o prioritách v živote, lebo Max, psík, ktorého sme si "adoptovali" je úžasne milý, vnímavý a na svoj vek učenlivý a múdry.
Vždy, pri pohľade na neho si nemôžem pomôcť,ale zamýšľam sa,ako mohol bývalý majiteľ zaujať taký postoj.....v konečnom dôsledku mu však ďakujem za veľké kusisko šťastia, ktoré sa nám od Maxa "vďaka nemu" dostáva.....
Dnes sa už udomácňoval vo voliere,z čoho mi bolo zo začiatku smutno,ako tam stál bezradný, no večer som zistila, že sa odvážil i do svojho zatepleného domčeka, takže sme jasali od radosti....
Prikladám foto z prvej noci strávenej u nás.....

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  max -pózujem.jpg
Zobrazení: 51
Veľkosť:  59.3 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  max-aj z profilu.jpg
Zobrazení: 50
Veľkosť:  60.2 KB
23 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja by som mu urobila "búdku" pri mojej posteli...je nádherný..nech rýchlo vyzdravie..daj mu cmuk na ňufík, fešákovi..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
No na káve som s Danilou nebola, ale som presvedčená, že v tej téme nenapísala ani mäkké f.
Počkáme si na Almenu, isto nám to vysvetlí. Odvčera tu nebola, ale vylúčená nie je.
A rada by som tiež vedieť, čo je politické na téme, kde sa nediskutuje o voľbách, ale diskriminácii dôchodcov.
..

...môže mať aj zablokovaný prístup sem...akože myslím, že aj má...a čo by si sa rada dozvedela, -nuž, to sa nedozvieme...ešteže máme smetisko...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Hnedoočka,
si fantastická, dnes som videla v TN, čo dokážu ľudia urobiť psíkovi, keď im dal všetko.
Ten teraz už tvoj psík je nádherný a určite ta nikdy nesklame.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pepsikova Pozri príspevok
..

...môže mať aj zablokovaný prístup sem...akože myslím, že aj má...a čo by si sa rada dozvedela, -nuž, to sa nedozvieme...ešteže máme smetisko...
Nemrozumiem, čo, ako, prečo, začo? Sme na verejnom portáli, nie na súkromnom majetku obohnanom ostnatým drôtom, či áno?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Sme na portali, ktory rozostiera ochrannu siet.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať