Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa nepotešilo, že manželke prišlo od policajtov predvolanie na políciu ohladne tej nehody- najskor povedali,že sa ozvú do mesiaca a keďže sa 3 mesiace neozývali, už sme si mysleli,že "zabudli"


NEZABUDLI- na to sa asi nezabúda...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Pepsikova: tak to je ozaj silná káva....ale na druhej strane-úprimne si povedzme, ktorý minister/ministerka myslí skutočne v predvolebnej kampani na ľudí? nikto....myslia na svoje vrecká a tak nasľubujú občanom hory-doly, len nech su v parlamente -zožnú úspech a presadenie na nejaký ten post na ministerstve a ľudia ich netrápia....sem-tam si niečo zahlasujú, aby zalepili oči občanom-že niečo robia-ale stále to robia vo svoj prospech....
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

durisovad Pozri príspevok
Sme na portali, ktory rozostiera ochrannu siet.
Myslíš sito, pletivo? Na jednej a druhej strane sú ľudia, pre ktorých rozostiera tú ochranu? Isto len pre jednu stranu! Inak by bolo sito zbytočné.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
ježiši ty si úžasná, to fakt ste si ho zobrali domenkov, ja ako som videla tú fotku som utekala vybozkávať našeho labroša /7,5r/ a ešte mi ajsú to úžasní psíci, želám s ním veľa krásnych zážitkov a skoré uzdravenie
No tak takéhoto hafana má v susednej ulici moja kamoška. Milý a priateľský psík, ďalší člen ich rodiny - a stráááááášne žiarlivý, teda žiarlivá...
To sa ani pri plote porozprávať nemôžeme, hneď sa dožaduje pozornosti, vyskakuje, labky naťahuje... A z palaciniek či v lete zo zmrzliny musí vždy vraj dostať ako prvá - nielen z granúl je ich havo živý...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to pepsikova: Na našich politikov a pos(r)lancov sa dá povedať asi toto:
Zabudol vôl, že teľaťom bol,
zabudol poslanec, že občanom bol.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pepsi, vymazala som príspevok na základe telefonátu s údajným autorom, uvedeným v Tvojom príspevku. Nič o tom nevie a ide pátrať, kto zneužil jeho meno.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tak toto je pre mňa ešte silnejšia káva ako tá raňajšia od pepsi - ak sa niekto (v článku plnom osočovania) dokáže skrývať za indentitu iného a dokonca zverejniť jeho telefonne číslo ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Pepsi, vymazala som príspevok na základe telefonátu s údajným autorom, uvedeným v Tvojom príspevku. Nič o tom nevie a ide pátrať, kto zneužil jeho meno.
..

..dobre, mojuš...ale toto fičí v emailoch už asi týždeň..(len podľa dátumu v mojom)...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Dnes, 01:07 PM
Tak toto je pre mňa ešte silnejšia káva ako tá raňajšia od pepsi - ak sa niekto (v článku plnom osočovania) dokáže skrývať za indentitu iného a dokonca zverejniť jeho telefonne číslo ..

..no, je to diskutabilné, možno sa dopátra,možno nie...a takéto veci sa tuším na Slovensku stávajú bežne...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Práve teraz ma rozčuľuje môj sexuchtivý škrečok - stále lezie na regál a snaží sa vyšplhať za samičkou. Za posledných 5 min. som ho sundávla minimálne 10x a už zase bežím...sundala som ho 11x ... 12x.. o chvíľu bude 13x... už bol a pri 15x ho zavriem späť do klietky. Ďakujem, takéto rozptyľovanie pred spaním (beh od stola k regálu a späť) nepotrebujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
Práve teraz ma rozčuľuje môj sexuchtivý škrečok - stále lezie na regál a snaží sa vyšplhať za samičkou. Za posledných 5 min. som ho sundávla minimálne 10x a už zase bežím...sundala som ho 11x ... 12x.. o chvíľu bude 13x... už bol a pri 15x ho zavriem späť do klietky. Ďakujem, takéto rozptyľovanie pred spaním (beh od stola k regálu a späť) nepotrebujem.
..

...vieš čo si môže myslieť ten škrečko o tvojom behaní?...

(ja by som využila chute škrečka a rapídne by som chudla- dopriala by som mu sex, malé škrečkovčatá by lozili hore-dolu, ja by som ich odpratávala z kdejakých výlezov a moja postava by ččochvílka bola šik a šlang- ako sa na ozajstnú sedemnástku patrí..tak!..)
Naposledy upravil pepsikova : 08.11.10 at 20:20
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...potešilo ma , že som našla cez fejsbúk môjho bratanca, ktorý žije na Gulf of Mexico a dnes som si s ním konečne , asi po 50 rokoch pokecala...na skype...
...a hoci je za morom, naviedol ma na jednu fajn stránku, k dobrému blogu Petra Remiša, piešťanca jak remeň..no a tam som sa dobre zasmiala..
..pripájam link..a to heslo naspodu nemá chybu...

http://www.piestanskydennik.sk/rubri...holubnik-5633/



„Človeka nemožno poraziť. Ale vždy pred voľbami z neho môžete spraviť idiota.“
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..

...vieš čo si môže myslieť ten škrečko o tvojom behaní?...
Netuším. Napovieš?
(A už je schovaný, už ma to nebavilo, stále ho dávať dolu. A je nejaký výnimočne kľudný, ani sa nesnaží prehrýzť mreže, ani na wc-ko neútočí ako na najväčšieho nepriateľa.)
Naposledy upravil Llívia : 09.11.10 at 06:50
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
Všetkým ,ktorí mi fandili posielam krásne ďakujem!
Neviem, či by tento príspevok nezapasoval i do témy od misimis o prioritách v živote, lebo Max, psík, ktorého sme si "adoptovali" je úžasne milý, vnímavý a na svoj vek učenlivý a múdry.
Vždy, pri pohľade na neho si nemôžem pomôcť,ale zamýšľam sa,ako mohol bývalý majiteľ zaujať taký postoj.....v konečnom dôsledku mu však ďakujem za veľké kusisko šťastia, ktoré sa nám od Maxa "vďaka nemu" dostáva.....
Dnes sa už udomácňoval vo voliere,z čoho mi bolo zo začiatku smutno,ako tam stál bezradný, no večer som zistila, že sa odvážil i do svojho zatepleného domčeka, takže sme jasali od radosti....
Prikladám foto z prvej noci strávenej u nás.....

Príloha 67094 Príloha 67095
je prekrásny, strašne by som si ho chcela pomojkať a vybozkávať tú voňavú hlavičku-miminkovskústrašne Vám držím palce
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..

...vieš čo si môže myslieť ten škrečko o tvojom behaní?...

(ja by som využila chute škrečka a rapídne by som chudla- dopriala by som mu sex, malé škrečkovčatá by lozili hore-dolu, ja by som ich odpratávala z kdejakých výlezov a moja postava by ččochvílka bola šik a šlang- ako sa na ozajstnú sedemnástku patrí..tak!..)
Pepsikova, Jozka56 a ste ochotné vziať si nejakých škrečúlikov? Lebo škrečkovia sa neznesú, každý by musel bývať sám a pri možnom počte 10 a viac samostatne bývajúcich mláďatiek + tých, čo mám teraz, by som sa do izby nezmestila . Museli by mať samostatnú detskú izbu . Či skôr škrečkovskú .
(Inak, táto samička má skoro rok a to už nie je vhodný vek na potomstvo. Ale druhá samička (mláďatko) čochvíľa pricestuje z ČR . Mláďatká by mohli byť v marci na budúci rok - vydržíte dovtedy s chudnutím?)
(Pôvodne som vám chcela napísať niečo vtipné v tom zmysle, že sex na chudnutie je lepší ako pobehovanie, ale pozrela som si tabuľky a nie je.)
Naposledy upravil Llívia : 09.11.10 at 08:22
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Politika - nepolitika... žijem v tomto štáte, tak sa ma to týka...

Mňa dnes ráno šokovala správa o zastrelení právnika Ernesta Valka /bývalého sudcu ústavného súdu/ v jeho dome v Limbachu...
Keďže jeho meno figurovalo v najväčších kauzách tohto štátu - v pozadí nemôže byť nič iné len moc a peniaze - a pre tie si ktosi objednal vraždu tohto človeka... Toto = poprave... Som zdesená a otrasená - kde to žijeme?
Za takmer 20 rokov, čo sa pohyboval v tej najvyššej politike, zrejme príliš veľa vedel... A je to veľmi vysoko na to, aby sa verejnosť raz dozvedela skutočnú pravdu...
Vyslovujem úprimnú sústrasť jeho príbuzným.

A teraz ma môže admin kľudne zmazať. Ale pri predstave, že prídete večer domov a niekto Vás zastrelí /a nemusíte byť zrovna renomovaný právnik/ je mi z toho nanič...
Naposledy upravil Oliwa : 09.11.10 at 13:58
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Moja stara mama v takomto pripade hovorievala: Nemiesaj sa medzi otruby - zozeru ta svine.
Ale ktokolvek a pre cokolvek to urobil, nebolo to spravne. Malo sa to riesit inym sposobom.
Naposledy upravil durisovad : 09.11.10 at 09:10
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mňa teraz potešila dodávka, ktorá mi doviezla pneumatiky o deň skôrCez internet sme si objednali a včera prišiel email, čakajte dobierku v stredu. A práve v stredu máme vybavovačky, tak som tŕpla, , ako to dopadne. Stálo sa to niekomu, že Vám dobierku doviezli skôr????
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Stalo sa aj nam vo firme, ale najskor nas kontaktovali telefonom, ci sme tam a ci mozu prist.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Llívia, u mňa škrečok nemôže byť, to by bol poprask....Miník by mu dal "votrelcovi))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať