Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

korela Pozri príspevok
Neviem ani ja, ale Falconeho si pamätám. Ako aj Kennedyho, plakala som pri správach.
no pri Kennedym som moc plakať nemohol- časovo to nevychádza, ale viem že som bol smutný keď zomrel černenko...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Na súťažiach si zas mýlia Slovensko so Slovinskom. A aj domácim, dokonca občas aj moderátorom TV správ chýba všeobecný prehľad, keď nás stále pchajú do východnej Európy . (To, že nás tam má napchatý zvyšok sveta, radšej ani nekomentujem.)
Pred niekoľkými rokmi som čítala článok, podľa ktorého väčšina Angličanov - detí - ani nevedela, že Anglicko patrí k Európe.
(Krvák Hostel, ktorý sa odohráva na Slovensku: sú v ňom také perličky, ako napr. mladí Američania vystúpia na NÁDRAŽÍ alebo sa v ňom objaví tabuľka označujúcu obec, ktorá má v názve "Ř" - typický slovenský kolorit Tvorcovia filmu si tiež nedali námahu zistiť, čo a kde je Slovensko.)
A videli ste EUROTRIP - tiez americka hlupost. Mladi Americania sa vybrali tusim niekoho hladat do Europy. Ked dorazili do nejakeho statu, tak to bolo zobrazene na mape - napr. Pariz: Eif. a chutne jedlo, pri Nemecku tiez nieco pekne a prisli na Slovensko: tam bol popolnik a smeti a hned prvy zaber na Lunik (len neviem ci to bol original alebo to bolo natocene tiez niekde v Cechach). Moj brat to videl v Spanielsku a vsetci okolo sa cudovali ako to u nas vyzera...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
A videli ste EUROTRIP - tiez americka hlupost. Mladi Americania sa vybrali tusim niekoho hladat do Europy. Ked dorazili do nejakeho statu, tak to bolo zobrazene na mape - napr. Pariz: Eif. a chutne jedlo, pri Nemecku tiez nieco pekne a prisli na Slovensko: tam bol popolnik a smeti a hned prvy zaber na Lunik (len neviem ci to bol original alebo to bolo natocene tiez niekde v Cechach). Moj brat to videl v Spanielsku a vsetci okolo sa cudovali ako to u nas vyzera...
Neviem,čo sa čudujete všetci -však to je stará známa vec,že američania sú totál vymletý národ- jediné čo tam majú dobré je basketbal.- inak sú to komplet vymletý národ...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

... nečudujem sa Američanom, predsa len Európa je ďaleko a oni sú "pupok sveta" . Nedávno som zostala v nemom úžase - Česi boli prekvapení, že z Bratislavy do Viedne je to len 60 km
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Chcem sa spýtať, ako máme riešiť problém pokiaľ v 15-dňovej lehote máme zaplatiť správny poplatok odboru životného prostredia prostredníctvom kolkov a na poštách nie sú dostupné kolky.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Braňo Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, ako máme riešiť problém pokiaľ v 15-dňovej lehote máme zaplatiť správny poplatok odboru životného prostredia prostredníctvom kolkov a na poštách nie sú dostupné kolky.
Braňo, asi v naturaliach
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Braňo Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, ako máme riešiť problém pokiaľ v 15-dňovej lehote máme zaplatiť správny poplatok odboru životného prostredia prostredníctvom kolkov a na poštách nie sú dostupné kolky.
http://www.expres.sk/spravodajstvo/s...dodavatel.html


Braňo skús ako radí pošta.....móóžno uspeješ , len mám obavu, že platby inými spôsobmi naše úrady nie sú schopne spracovať.
Naposledy upravil Halli : 11.11.10 at 08:50
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
Vraždu si radšej pozriem v Myšlienka zločincu, alebo CSI ... hlavne CSI dáva ľuďom "dobré" nápady, na čo si majú dávať bacha, ak chcú spáchať neobjasniteľnú vraždu
..

ja také nepozerám..nikdy nebudem také rady potrebovať, lebo nemám v pláne ani také činy a len by som mala nočné mory....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem,čo sa čudujete všetci -však to je stará známa vec,že američania sú totál vymletý národ- jediné čo tam majú dobré je basketbal.- inak sú to komplet vymletý národ...
Vsetci vedci a odbornici su pristahovalci, lebo tam maju na vsetko peniaze. V Amerike je automaticka prevodovka na aute nie luxus ale potreba, lebo preradovanie nezvladaju
Mna len zarazilo, ked sme mali videopozicovnu, ze tie filmy ako Hostel a Eurotrip este ponukali za dost velke peniaze, aby sme zakupili autorske prava. To som razne odmietla. Nechapem ze sa to vobec objavilo na Slovenskom trhu.
Naposledy upravil nika.sum : 11.11.10 at 09:17
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

ja také nepozerám..nikdy nebudem také rady potrebovať, lebo nemám v pláne ani také činy a len by som mala nočné mory....
No ako sa povie- nikdy nehovor nikdy...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Braňo Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, ako máme riešiť problém pokiaľ v 15-dňovej lehote máme zaplatiť správny poplatok odboru životného prostredia prostredníctvom kolkov a na poštách nie sú dostupné kolky.
dnes som v spravach pocula (neviem ci to nebola repriza zo vcera) ze o dva dni by mali byt uz k dispozicii kolky
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Rozčúlilo ma, že mi zomrela moja krstná mama? To nie je ten správny výraz. Mala 86 rokov. Som z toho smutný, ale cez smútok je aj potešenie, že som na pohrebe stretol rodinu s ktorou sa tak často nevídam. Hlavne som sa potešil mojej ujčinej a sesternici z Prešova.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Halli Pozri príspevok
http://www.expres.sk/spravodajstvo/s...dodavatel.html


Braňo skús ako radí pošta.....móóžno uspeješ , len mám obavu, že platby inými spôsobmi naše úrady nie sú schopne spracovať.
No nám sa nakoniec podarilo zohnať kolky na dedine Dcéra ich zháňala 3 týždne. Nakoniec si zavesila na facebook a kamaráti pomohli. Cítili sme sa ako za socializmu
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
Vsetci vedci a odbornici su pristahovalci, lebo tam maju na vsetko peniaze. V Amerike je automaticka prevodovka na aute nie luxus ale potreba, lebo preradovanie nezvladaju
Mna len zarazilo, ked sme mali videopozicovnu, ze tie filmy ako Hostel a Eurotrip este ponukali za dost velke peniaze, aby sme zakupili autorske prava. To som razne odmietla. Nechapem ze sa to vobec objavilo na Slovenskom trhu.
Aj v nejakej TV sa to objavilo (a tuším tá TV bola niektorá slovenská TV). Možno tam tých halúz a blbostí bolo viac, len ja som to mala pustené ako zvukovú kulisu a iba občas som sa pozrela na obrazovku.
A v Amerike sú prisťahovalci všetci - okrem Indiánov.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem,čo sa čudujete všetci -však to je stará známa vec,že američania sú totál vymletý národ- jediné čo tam majú dobré je basketbal.- inak sú to komplet vymletý národ...
To nás chceš presvedčiť, že 300 mil. Američanov je vymletých, si napríklad presvedčený o tom že 5 miliónov Slovákov nemá chybu? Milujem takéto jalové kádrovanie národov.
0 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Prekvapilo ma, keď som v správach počul, že z roka na rok sa znižuje záujem o robotnícke profesie na SOU. Každý chce odrazu sedieť v kancelárii. Je to prekvapujúce, lebo mnohé "kancelárske" profesie sú ťažké na psychiku. Na druhej strane v novinách som čítal, že terajší mladí ľudia od 15 do 26 rokov, sú tzv.generácia X, ktorí chodia do zamestnania alebo v budúcnosti budú chodiť do zamestnania, len kvôli peniazom. Chcieť od nich, aby mali radosť z práce, aby sa v práci uskromnili, prípadne "žili" svojou prácou, na to treba zabudnúť. Na to už teraz upozorňujú psychológovia a dúfam, že sa aspoň trošičku mýlia.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

erzet Pozri príspevok
Rozčúlilo ma, že mi zomrela moja krstná mama? To nie je ten správny výraz. Mala 86 rokov. Som z toho smutný, ale cez smútok je aj potešenie, že som na pohrebe stretol rodinu s ktorou sa tak často nevídam. Hlavne som sa potešil mojej ujčinej a sesternici z Prešova.
Úprimnú sústrasť, krstná mama sa však dožila pekného veku. A vieš ako to je s tými rodinnými stretnutiami. S rodinou sa najprv stretávame na svadbách a potom na pohreboch.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dnes byvaju svadby povacsine komorne, takze sirsia rodina sa stretne najskor na pohrebe a potom mozno na Vsech svatych pri hroboch. Je to smutne, ze si nenajdeme cas navstivit svojich pribuznych pokial si zivi.
3 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Adiks Pozri príspevok
Prekvapilo ma, keď som v správach počul, že z roka na rok sa znižuje záujem o robotnícke profesie na SOU. Každý chce odrazu sedieť v kancelárii. Je to prekvapujúce, lebo mnohé "kancelárske" profesie sú ťažké na psychiku. Na druhej strane v novinách som čítal, že terajší mladí ľudia od 15 do 26 rokov, sú tzv.generácia X, ktorí chodia do zamestnania alebo v budúcnosti budú chodiť do zamestnania, len kvôli peniazom. Chcieť od nich, aby mali radosť z práce, aby sa v práci uskromnili, prípadne "žili" svojou prácou, na to treba zabudnúť. Na to už teraz upozorňujú psychológovia a dúfam, že sa aspoň trošičku mýlia.
No,obavam sa,ze sa ani velmi nemylia.Ved ak sa teraz clovek opyta 18-19 rocneho absolventa gymnazia co ho bavi a co by chcel robit,tak vyvali oci a pomaly ani nechape o com clovek hovori.Ked som sa netere,ktora tento rok maturuje opytala na aku vysku chce ist,tak nato isla vylucovacou metodou-kriteria boli predpokladany plat a nie co by ju bavilo........
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Kazu Pozri príspevok
Úprimnú sústrasť, krstná mama sa však dožila pekného veku. A vieš ako to je s tými rodinnými stretnutiami. S rodinou sa najprv stretávame na svadbách a potom na pohreboch.

Veru, je to tak. My sa tiež stretávame častejšie už len na pohreboch. No život je už raz taký.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať