Betty21
07.05.09,10:51
Vidím v niektorých témach sa diskutovalo už na tému hliníkové dvere. Viete mi dať aj typy na nejaké firmy, ktoré takéto dvere vyrábajú a montujú? Najlepšie ak by to bolo z Nitrianskeho kraja. Ďakujem.
ivka70
07.05.09,09:17
Heni
07.05.09,14:01
.... a ja môžem cez ss povedať, s kým sme pri hliníkových dverách spokojní neboli :cool:
Halli
07.05.09,14:03
.... a ja môžem cez ss povedať, s kým sme pri hliníkových dverách spokojní neboli :cool:

Aj ja Heni, lebo jeden pán predseda si zaumienil, že nedá na moju radu /myslel si, že on je naj...:rolleyes:/...a dopadlo to s dverami na ich paneláku otrasne...:D, ale je to ďaleko od NR, tak hadam to Betty nehrozí.
Zitulda
07.05.09,15:05
Prosím ak máte typ a skúsenosti s dobrým výrobcom takých dverí v Košiciach, budem rada ak to napíšete. Mám aj dotaz na zámok a kľúče k ním pre 90 bytový dom. čo je lepšie? iba čipová karta, alebo čípová karta + kľúče (to má u nás na sídlisku jeden blok, v čom je výhoda zdvojenia?). Alebo DEK kľúče,kde je možnosť sledovania ak áno v čom je výhoda sledovania, ako sa osvedčili.
Ďakujem
0500429
07.05.09,15:22
čo tak Incon? hoci je z Prievidze, montaz mimo PD nie je problem...
Betty21
10.05.09,17:36
Ďakujem Vám za typy, vyskúšam ich osloviť a uvidím čo z toho bude. Dám Vám vedieť. Lebo zvažujeme či hliníkové alebo plastové, pretože sme malá bytovka iba so 4 bytmi a vchodové dvere až tak nie sú využívané. Lebo dole pod bytmi sú garáže a cez ne sa ide na schodisko a väčšina ľudí chodí cez garáže. Ešte raz ďakujem, dám info.
natalycom
13.05.09,20:35
Urcite doporucujem spolocnost http://www.vsokna.sk/ . Su sice v Prievidzi, ale nam montovali hlinikove dvere v BA a bolo to rychle jednanie, dobra cena a velmi kvalitna robota. Maju siroku skalu farieb a urobia Vam dvere podla Vasich predstav.
tornyai
03.08.09,19:25
Celkom sa mi pozdaval alugarden.sk . Samotny navrh a dizajn v nejakom CAD programe, slusne jednanie a rozumna cena
vierka541
05.08.09,20:14
Na vchodové dvere si objednajte firmu RAPE v B.B.ale musíte mať veľa peňazí, pretože robia veľmi draho a hlavne nezodpovedajúco kvalite, ktorú odvedú. Ak chcete vidieť ako sa nemá robiť prídte sa pozrieť do Bystrice na sídlisko Sásová. Je to unikát, ktorý stojí zato.
peton
06.08.09,03:48
Vierka, ušetri nám prosím cestu a vyfoť ten unikát. Radi sa naň pozrieme aj z viacerých uhlov pohľadu. Čiže môžeš nafotiť aj viac obrázkov.
vierka541
14.08.09,09:35
No pokúsim sa to urobiť nie je problém foťák mám, ale či ma predsedníčka spoločenstva nevyhodí, tak to už je na pováženie. Pretože ona nedá dopustiť na kvalitu i keď je to naozaj viditeľné fušeráctvo.