Zavrieť

Porady

Vchodové dvere - hlinik

Vidím v niektorých témach sa diskutovalo už na tému hliníkové dvere. Viete mi dať aj typy na nejaké firmy, ktoré takéto dvere vyrábajú a montujú? Najlepšie ak by to bolo z Nitrianskeho kraja. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    .... a ja môžem cez ss povedať, s kým sme pri hliníkových dverách spokojní neboli

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Heni Pozri príspevok
    .... a ja môžem cez ss povedať, s kým sme pri hliníkových dverách spokojní neboli
    Aj ja Heni, lebo jeden pán predseda si zaumienil, že nedá na moju radu /myslel si, že on je naj.../...a dopadlo to s dverami na ich paneláku otrasne..., ale je to ďaleko od NR, tak hadam to Betty nehrozí.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Prosím ak máte typ a skúsenosti s dobrým výrobcom takých dverí v Košiciach, budem rada ak to napíšete. Mám aj dotaz na zámok a kľúče k ním pre 90 bytový dom. čo je lepšie? iba čipová karta, alebo čípová karta + kľúče (to má u nás na sídlisku jeden blok, v čom je výhoda zdvojenia?). Alebo DEK kľúče,kde je možnosť sledovania ak áno v čom je výhoda sledovania, ako sa osvedčili.
    Ďakujem

    Betty21 je offline (nepripojený) Betty21

    Betty21
    Ďakujem Vám za typy, vyskúšam ich osloviť a uvidím čo z toho bude. Dám Vám vedieť. Lebo zvažujeme či hliníkové alebo plastové, pretože sme malá bytovka iba so 4 bytmi a vchodové dvere až tak nie sú využívané. Lebo dole pod bytmi sú garáže a cez ne sa ide na schodisko a väčšina ľudí chodí cez garáže. Ešte raz ďakujem, dám info.

    natalycom je offline (nepripojený) natalycom

    natalycom
    Urcite doporucujem spolocnost http://www.vsokna.sk/ . Su sice v Prievidzi, ale nam montovali hlinikove dvere v BA a bolo to rychle jednanie, dobra cena a velmi kvalitna robota. Maju siroku skalu farieb a urobia Vam dvere podla Vasich predstav.

    tornyai je offline (nepripojený) tornyai

    tornyai
    Celkom sa mi pozdaval alugarden.sk . Samotny navrh a dizajn v nejakom CAD programe, slusne jednanie a rozumna cena

    vierka541 je offline (nepripojený) vierka541

    vierka541
    Na vchodové dvere si objednajte firmu RAPE v B.B.ale musíte mať veľa peňazí, pretože robia veľmi draho a hlavne nezodpovedajúco kvalite, ktorú odvedú. Ak chcete vidieť ako sa nemá robiť prídte sa pozrieť do Bystrice na sídlisko Sásová. Je to unikát, ktorý stojí zato.

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    Vierka, ušetri nám prosím cestu a vyfoť ten unikát. Radi sa naň pozrieme aj z viacerých uhlov pohľadu. Čiže môžeš nafotiť aj viac obrázkov.

    vierka541 je offline (nepripojený) vierka541

    vierka541
    No pokúsim sa to urobiť nie je problém foťák mám, ale či ma predsedníčka spoločenstva nevyhodí, tak to už je na pováženie. Pretože ona nedá dopustiť na kvalitu i keď je to naozaj viditeľné fušeráctvo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.