spidergang
09.05.09,12:51
Chcel by som sa spýtať, respektíve porosiť o radu ...


Zatial síce prerábame a rekonštrujeme coctail bar, ktorý chcem otvoriť do dvoch mesiacov.. Otázka spočíva v tom , " Je možné aby mi niektorý dodávateľ ako napr. Pepsi , alebo Cola , či Heineken zaplatila a dala príspevok na moj nábytok , ktorý si tam chcem dať spraviť ... (niečo málo som počul , ževraj hej , avšak ak niekto vie poradiť , poprosím dajte vedieť ako treba postupovať v tomto prípade)

Vopred ďakujem
dragan.michal
09.05.09,12:28
Mala by si obvolat obchodných zástupcov.
Príklad: Ćoca cola dáva napríklad celú terasu (stoly, stolicky) ale iba tým co majú dobré odbery. Pokial chces terasu na leto tak to sa vybavuje rok dopredu.
Pivovar Černá hora Ti vie zabezpečiť veľké dáždniky
Kofola vychádza velmi v ústrety.
Káva musetti, dávajú kaurát nejaké obrazy (malickosti)
Každopádne je to na dohovore medzi Tebou a obch. zástupcom prípadne oblastným riaditelom. ucrite budú chciet: aby si mala lukratívne miesto, odbery, vyvesial ich reklamy a podobne
spidergang
09.05.09,12:58
A ak ide o stoly , stoličky, respektíve o nejake sedasie súpravy do interieru , hovoriac o tom čí by bol ochotný niektorý dodávateľ zacvakať túto službu ...ak by som s nim uzavrel zmluvu napr. na štyri roky ... je možné že by na to pristúpili?
dragan.michal
09.05.09,13:48
netuším, kedy si sa také veci robili. Ale neviem ako je to teraz, nerobim v gastronomii uz nejake 2 roky tak neviem co sa zmenilo a ako to funguje teraz.

Odporúčam akurát to, že by si sa mal skontaktovať s obchodnými roaditelmi firiem. Nie z obchodakmi ale oblastnými riaditelmi, lebo obchodaci su na predaj vyrobkov spolocnosti a su takymi poskokmi,
spidergang
09.05.09,14:43
tak dakujem ...skusim aspon takto ...
no a ak mi este vie niekto poradit v tomto budem len rad...