Zavrieť

Porady

Pomoc s príspevkom peňazí od niektorého dodávateľa

Chcel by som sa spýtať, respektíve porosiť o radu ...

Zatial síce prerábame a rekonštrujeme coctail bar, ktorý chcem otvoriť do dvoch mesiacov.. Otázka spočíva v tom , " Je možné aby mi niektorý dodávateľ ako napr. Pepsi , alebo Cola , či Heineken zaplatila a dala príspevok na moj nábytok , ktorý si tam chcem dať spraviť ... (niečo málo som počul , ževraj hej , avšak ak niekto vie poradiť , poprosím dajte vedieť ako treba postupovať v tomto prípade)

Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Mala by si obvolat obchodných zástupcov.
    Príklad: Ćoca cola dáva napríklad celú terasu (stoly, stolicky) ale iba tým co majú dobré odbery. Pokial chces terasu na leto tak to sa vybavuje rok dopredu.
    Pivovar Černá hora Ti vie zabezpečiť veľké dáždniky
    Kofola vychádza velmi v ústrety.
    Káva musetti, dávajú kaurát nejaké obrazy (malickosti)
    Každopádne je to na dohovore medzi Tebou a obch. zástupcom prípadne oblastným riaditelom. ucrite budú chciet: aby si mala lukratívne miesto, odbery, vyvesial ich reklamy a podobne

    spidergang je offline (nepripojený) spidergang

    budúci milionar spidergang
    A ak ide o stoly , stoličky, respektíve o nejake sedasie súpravy do interieru , hovoriac o tom čí by bol ochotný niektorý dodávateľ zacvakať túto službu ...ak by som s nim uzavrel zmluvu napr. na štyri roky ... je možné že by na to pristúpili?

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    netuším, kedy si sa také veci robili. Ale neviem ako je to teraz, nerobim v gastronomii uz nejake 2 roky tak neviem co sa zmenilo a ako to funguje teraz.

    Odporúčam akurát to, že by si sa mal skontaktovať s obchodnými roaditelmi firiem. Nie z obchodakmi ale oblastnými riaditelmi, lebo obchodaci su na predaj vyrobkov spolocnosti a su takymi poskokmi,

    spidergang je offline (nepripojený) spidergang

    budúci milionar spidergang
    tak dakujem ...skusim aspon takto ...
    no a ak mi este vie niekto poradit v tomto budem len rad...

    Pomoc s príspevkom peňazí od niektorého dodávateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.