ikovacova
13.05.09,12:15
Dobrý deň, chcela by som Vas poprosit o radu a nazor...som na materkej a chcela by som začať nieco robit. Bola som zamestanna v leasing. spolocnosti,ale rusia moje prac. miesto, takze to musim riesit...a popravde rada by som skusila nieco na "vlastne triko" , ale trosku sa bojim...
Vždy som sa tocila v oblasti financii, robila som sebe aj znamym JU-iba tak pomimo lightovo ako sa hovori, napadlo ma ze by som v tom pokracovala-robit s peniazmi ma bavi,aj ked je to zodpovednost, ale neviem ci uz nie je presíteny trh /som zo ZA/....a ked tak ako zacat- JU alebo PU...potrebovala by som kurz, to chapem, ale ci oboje alebo najskor len to JU...mam dvoch znamych co idu rozbiehat sro a mali by zaujem aby som im uct robila...
len ma odraza to, ze sa nemam o koho opriet, ziadnu znamu kamosku na konzultacie, pomoc v zaciatkoch, lebo v tej nasej republike sa to furt meni a je to ako kocurkovo...ono aj po materkej dovolenke mam akosi sebavedomie teraz iba ked citam dcerke knizku :) v tom som si ista ze to viem precitat :)
budem rada za kazdy nazor.....dakujem...podnet...
p.s. zaujimaju ma tiez veci ohladom poradenstva v oblasti uct- je na to nejaka skola, kurzy.... myslim ze to spada pod oblast danovy poradca, ze?
Paula
13.05.09,10:42
Iba krátko: Presýtený trh naozaj je. Stačí sledovať Poradu a zistíš, že účtovníctvom sa živí polovica Slovenska - a podľa otázok tu kladených, polovica z tejto polovice o zákonoch, týkajúcich sa danej oblasti, nemá ani šajnu. Nechcem Ťa však odrádzať, ak máš naozaj vážny záujem a dostatok času, študuj veci potrebné a daj sa do boja :)
ikovacova
13.05.09,11:39
dakujem za uprimnost, no jelikoz nebudem mat asi navyber budem bojovat....ale odkial zacat???
no ono je to asi tak ze poistovanim a uct sa fakt zaobera asi kazdy druhy slovak-slovenka...ale chcela by som byt tak dobra ako ti kt. tu davaju rady a musia sa niekedy riadne nasmiat nad "nasimi" otazkami! :)
ako sa to da?byt tak dobry????
Kvietocek
13.05.09,11:46
učit sa učit sa ucit sa - jedine tak človek ziskava poznatky a vedomosti :)
Jara
13.05.09,11:55
Ja by som ešte pridala: Čím viac vieš, tým si viac na pochybách...
alebo: Prázdny klas hore hlavu drží, plný padá...

Já mám osobne také skúsenosti, že ten kto je menej skúsený, je odvážnejší a menej sa bojí, ako ten čo už veľa preskákal a každým dňom zistí, že niečo nevie...
veronikasad
13.05.09,13:21
dakujem za uprimnost, no jelikoz nebudem mat asi navyber budem bojovat....ale odkial zacat???
no ono je to asi tak ze poistovanim a uct sa fakt zaobera asi kazdy druhy slovak-slovenka...ale chcela by som byt tak dobra ako ti kt. tu davaju rady a musia sa niekedy riadne nasmiat nad "nasimi" otazkami! :)
ako sa to da?byt tak dobry????
skús začať tu - a nebude to o varení ...

http://www.porada.sk/t8703-svokrina-kuchyna-minikurz-pu.html?highlight=svokrina+kuchy%F2a