Zavrieť

Porady

začať podnikat v učt?!

Dobrý deň, chcela by som Vas poprosit o radu a nazor...som na materkej a chcela by som začať nieco robit. Bola som zamestanna v leasing. spolocnosti,ale rusia moje prac. miesto, takze to musim riesit...a popravde rada by som skusila nieco na "vlastne triko" , ale trosku sa bojim...
Vždy som sa tocila v oblasti financii, robila som sebe aj znamym JU-iba tak pomimo lightovo ako sa hovori, napadlo ma ze by som v tom pokracovala-robit s peniazmi ma bavi,aj ked je to zodpovednost, ale neviem ci uz nie je presíteny trh /som zo ZA/....a ked tak ako zacat- JU alebo PU...potrebovala by som kurz, to chapem, ale ci oboje alebo najskor len to JU...mam dvoch znamych co idu rozbiehat sro a mali by zaujem aby som im uct robila...
len ma odraza to, ze sa nemam o koho opriet, ziadnu znamu kamosku na konzultacie, pomoc v zaciatkoch, lebo v tej nasej republike sa to furt meni a je to ako kocurkovo...ono aj po materkej dovolenke mam akosi sebavedomie teraz iba ked citam dcerke knizku v tom som si ista ze to viem precitat
budem rada za kazdy nazor.....dakujem...podnet...
p.s. zaujimaju ma tiez veci ohladom poradenstva v oblasti uct- je na to nejaka skola, kurzy.... myslim ze to spada pod oblast danovy poradca, ze?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Iba krátko: Presýtený trh naozaj je. Stačí sledovať Poradu a zistíš, že účtovníctvom sa živí polovica Slovenska - a podľa otázok tu kladených, polovica z tejto polovice o zákonoch, týkajúcich sa danej oblasti, nemá ani šajnu. Nechcem Ťa však odrádzať, ak máš naozaj vážny záujem a dostatok času, študuj veci potrebné a daj sa do boja

    ikovacova je offline (nepripojený) ikovacova

    ikovacova
    dakujem za uprimnost, no jelikoz nebudem mat asi navyber budem bojovat....ale odkial zacat???
    no ono je to asi tak ze poistovanim a uct sa fakt zaobera asi kazdy druhy slovak-slovenka...ale chcela by som byt tak dobra ako ti kt. tu davaju rady a musia sa niekedy riadne nasmiat nad "nasimi" otazkami!
    ako sa to da?byt tak dobry????

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    učit sa učit sa ucit sa - jedine tak človek ziskava poznatky a vedomosti

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Ja by som ešte pridala: Čím viac vieš, tým si viac na pochybách...
    alebo: Prázdny klas hore hlavu drží, plný padá...

    Já mám osobne také skúsenosti, že ten kto je menej skúsený, je odvážnejší a menej sa bojí, ako ten čo už veľa preskákal a každým dňom zistí, že niečo nevie...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ikovacova Pozri príspevok
    dakujem za uprimnost, no jelikoz nebudem mat asi navyber budem bojovat....ale odkial zacat???
    no ono je to asi tak ze poistovanim a uct sa fakt zaobera asi kazdy druhy slovak-slovenka...ale chcela by som byt tak dobra ako ti kt. tu davaju rady a musia sa niekedy riadne nasmiat nad "nasimi" otazkami!
    ako sa to da?byt tak dobry????
    skús začať tu - a nebude to o varení ...

    http://www.porada.sk/t8703-svokrina-...rina+kuchy%F2a

    začať podnikat v učt?!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.