mia13
13.05.09,15:44
Ahojte,
zakladám s r.o. /jednoosobová spoločnosť/ a potrebujem doložiť k registrácii s.r.o. v obchodnom registri ,, zápisnicu zo zakladajúceho valného zhromaždenia,,prosím o radu....
zalobaba
13.05.09,14:06
Ahojte,
zakladám s r.o. /jednoosobová spoločnosť/ a potrebujem doložiť k registrácii s.r.o. v obchodnom registri ,, zápisnicu zo zakladajúceho valného zhromaždenia,,prosím o radu....

a kto toto od teba vyžaduje?????
vmsux
13.05.09,14:30
Zakladali sme X jednoosobovych sro a nikdy to nebolo treba.
mia13
13.05.09,14:31
zatiaľ nikto,ale študujem portál Firma.sk-aké dokumenty potrebujem na založenie s r.o. a tam je to spomínané.No myslím si,že nie je probém si sama sebe niečo schváliť pred založením firmy keď v nej budem mať 100%,no musím sa držať zákonov.
zalobaba
13.05.09,20:24
zatiaľ nikto,ale študujem portál Firma.sk-aké dokumenty potrebujem na založenie s r.o. a tam je to spomínané.No myslím si,že nie je probém si sama sebe niečo schváliť pred založením firmy keď v nej budem mať 100%,no musím sa držať zákonov.

...ak je toto napísané na portáli Firma.sk, tak ten portál je zlý a nečítaj ho, lebo ťa iba zbytočne domotá. Čítaj radšej Obchodný zakonník....
vmsux
15.05.09,12:05
mia13
15.05.09,13:42
vďaka za tie články,to mám ako čítanie ,, rozprávočku na dobrú noc,,no v skutočnosti každé info ocením....
mi_ke
18.05.09,16:28
ziadnu zapisnicu zo zakladajuceho valneho zhromazdenia nepotrebujes, potrebujes zakladatelsku listinu
mia13
07.06.09,05:39
Zakladatelskú listinu mám vypracovanú,len sa chcem poradiť,
či pri registrácii na živnostenský úrad potrebujem doložiť kópiu zakladatelskej listiny overenú notárom? Na živnostenský úrad ešte dokladám kópiu listu vlastníctva/originák k nahliadnutiu/.Prosím,chýba mi ešte niečo?
Jedná sa o jediného spoločníka,ktorý je zároveň konateľom.
mia13
09.06.09,08:06
odpovedám si sama,
na živnostenský úrad potrebujem overenú zakladatelskú listinu a list vlastníctva nepotrebujem......