Zavrieť

Porady

valné zhromaždenie

Ahojte,
zakladám s r.o. /jednoosobová spoločnosť/ a potrebujem doložiť k registrácii s.r.o. v obchodnom registri ,, zápisnicu zo zakladajúceho valného zhromaždenia,,prosím o radu....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    mia13 Pozri príspevok
    Ahojte,
    zakladám s r.o. /jednoosobová spoločnosť/ a potrebujem doložiť k registrácii s.r.o. v obchodnom registri ,, zápisnicu zo zakladajúceho valného zhromaždenia,,prosím o radu....
    a kto toto od teba vyžaduje?????

    mia13 je offline (nepripojený) mia13

    žena mia13
    zatiaľ nikto,ale študujem portál Firma.sk-aké dokumenty potrebujem na založenie s r.o. a tam je to spomínané.No myslím si,že nie je probém si sama sebe niečo schváliť pred založením firmy keď v nej budem mať 100%,no musím sa držať zákonov.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    mia13 Pozri príspevok
    zatiaľ nikto,ale študujem portál Firma.sk-aké dokumenty potrebujem na založenie s r.o. a tam je to spomínané.No myslím si,že nie je probém si sama sebe niečo schváliť pred založením firmy keď v nej budem mať 100%,no musím sa držať zákonov.
    ...ak je toto napísané na portáli Firma.sk, tak ten portál je zlý a nečítaj ho, lebo ťa iba zbytočne domotá. Čítaj radšej Obchodný zakonník....

    mia13 je offline (nepripojený) mia13

    žena mia13
    vďaka za tie články,to mám ako čítanie ,, rozprávočku na dobrú noc,,no v skutočnosti každé info ocením....

    mi_ke je offline (nepripojený) mi_ke

    mi_ke
    ziadnu zapisnicu zo zakladajuceho valneho zhromazdenia nepotrebujes, potrebujes zakladatelsku listinu

    mia13 je offline (nepripojený) mia13

    žena mia13
    Zakladatelskú listinu mám vypracovanú,len sa chcem poradiť,
    či pri registrácii na živnostenský úrad potrebujem doložiť kópiu zakladatelskej listiny overenú notárom? Na živnostenský úrad ešte dokladám kópiu listu vlastníctva/originák k nahliadnutiu/.Prosím,chýba mi ešte niečo?
    Jedná sa o jediného spoločníka,ktorý je zároveň konateľom.

    mia13 je offline (nepripojený) mia13

    žena mia13
    odpovedám si sama,
    na živnostenský úrad potrebujem overenú zakladatelskú listinu a list vlastníctva nepotrebujem......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.