Cinderella
19.05.09,10:35
Dobry den, potrebujem poradit. Nas zakaznik si k nam dal v auguste minuleho roku do opravy niekolko brusiek a inych strojov, cca asi 15 ks. Za cast strojov si uhradil opravu a stroje si prevzal este auguste-septembry. Zostali tu však 3 opravene stroje, spolu v hodnote opravy cca. 300 € a 2 stroje, ktoré sme už ani neopravovali.. lebo si opravene stroje este stale neboli vyzdvihnut.. Samozrejme neuhradili ani ich opravu.. Ako postupovat dalej? Momentalne pisem vyzvu na uhradu a vyzdvihnutie strojov. Keby vsak nereagoval, mozme si tie stroje jednoducho privlastnit, predat v komisionalnom predaji alebo nieco podobne? Co ked sa ku strojom, ako svojmu majetku, prihlasi o rok, o dva? Dakujem za akekolvek reakcie.
Chobot
19.05.09,09:21
Dobry den, potrebujem poradit. Nas zakaznik si k nam dal v auguste minuleho roku do opravy niekolko brusiek a inych strojov, cca asi 15 ks. Za cast strojov si uhradil opravu a stroje si prevzal este auguste-septembry. Zostali tu však 3 opravene stroje, spolu v hodnote opravy cca. 300 € a 2 stroje, ktoré sme už ani neopravovali.. lebo si opravene stroje este stale neboli vyzdvihnut.. Samozrejme neuhradili ani ich opravu.. Ako postupovat dalej? Momentalne pisem vyzvu na uhradu a vyzdvihnutie strojov. Keby vsak nereagoval, mozme si tie stroje jednoducho privlastnit, predat v komisionalnom predaji alebo nieco podobne? Co ked sa ku strojom, ako svojmu majetku, prihlasi o rok, o dva? Dakujem za akekolvek reakcie.

Ako podnikateľský nápad to nie je zlé... (taká je totiž sekcia, kam si otázku zaradila :D).

A v obchodných podmienkach ste na také niečo ako nevyzdvihnutie opravenej veci nemysleli?
elpka
19.05.09,09:50
Ja som to ešte na začiatku podnikania konzultovala s SOI, ktorí mi doporučili nasledujúci postup a je aj v súlade s občianskym zákonníkom : 3x doporučene-do vlastných rúk list s výzvou na vyzdvihnutie prístroja do 3 prac. dní od doručenia tejto výzvy a po 6 mesiacoch prístroj dávame do komisionálneho predaja, čo musí byť uvedené aj v poslednej výzve, zatiaľ čo som mala kontrolu SOI (čo u mňa je dosť často, firmu mám vedľa sídla SOI) som s mojím postupom nemala problém, ale najlepšie si zájť na tvoju príslušnú pobočku a poradiť sa. Ak budeš tieto postupy aplikovať, treba to vyvesiť vo firme na viditeľnom mieste, lebo zákazník o tom musí byť informovaný.