kolja8
22.05.09,13:13
Prosim, poradte mi.Rada by som sa nakontaktovala na tych predajcov, ci distributerov, ktori sa prezentuju na vystavach, trhoch atd.Maju prezentacnu koju, stanok, ci stol a tam predvadzaju vyrobky a uskutocnuju priamy predaj.Vacsinou ide o vyrobky s "ideou" napr.male mixery, kedysi to boli hrnce a panvice, cistiace pomocky do domacnosti, ale i viacero drobnosti do domacnosti. Bola to i mikrofazova uterka ako novum, otvarac na konzervy, zatvarac zavaracich hlav atd atd.
Poznate nejaku spolocnost, ktora sa niecim takym zaobera?
Dakujem.
wagner
22.05.09,12:01
Podľa mňa si každá firma, ktorá má stánok, zabezpečuje svojho predajcu. Pokiaľ niečo predávaš, zabezpeč si stánok, resp. miesto na výstave a môžeš sa tam prezentovať. Pozri si firmy, ktoré takéto výrobky ponúkajú a môžeš sa u nich informovať. Ale pokiaľ si myslíš, že Tí predajcovia tých malých prkotín sú zamestnancami firmy, tak asi nie. Všetci na to majú živnosť a je to ich šikovnosť, že idú predávať aj na veľtrh, výstavu a pod. Lebo keď si u nich niečo kúpiš, pozrieš na blok z pokladne, tak uvidíš že je to malý predajca - na živnosť.
dragan.michal
22.05.09,13:53
nechapem na co sa chces na nich nakontaktovat,. nepochopil som co tym chces dosiahnut
kolja8
22.05.09,18:31
Ano, su firmy, ktore si predvadzaju same, ale existuju aj distributeri, predajcovia, ako popisujem.
V Nemecku sa to vola "Marktschreier"- "taky co vykrikuje na trhu" - u nas to boli dlho predajcovia takych multistruhadiel a aj hrncov, ci mixerov..urcite to neboli ich vyrobcovia a boli len medziclankom.Tych myslim. teraz napr.robia nieco podobne, hoci inou formou a s ovela vyssieobratovymi vecami napr.Beck, alebo podobne tj.ti, ktori organizuju tie lacne cestovne zajazdy spojene s prezentaciou vyrobkou (tiez su medziclankom).
Vzdy je to spojene s predvadzanim vyrobkov - nepamatate na strihanu cibulu a mrkvu?:-)
kolja8
22.05.09,18:36
nie strihanu, ale struhanu:-)
a povedzme, ze by som chcela cez nich nieco "s myslienko"v buducnosti prezentovat a predavat.Hypoteticky: vynasla som uzasnu skrabku na chrbat, ktora beha presne podla mojho hlasu a pokynov:dolava, doprava, hooore, pod lopatkou..a chcem to predat presne takou formou.
Mozu to byt aj Vami spominani mensi zivnostnici.Kde ich najdem?
aviator
23.05.09,15:43
Na výstavách a trhoch? Držím palce