Zavrieť

Porady

predvadzaci vyrobkov na trhoch a vystavach

Prosim, poradte mi.Rada by som sa nakontaktovala na tych predajcov, ci distributerov, ktori sa prezentuju na vystavach, trhoch atd.Maju prezentacnu koju, stanok, ci stol a tam predvadzaju vyrobky a uskutocnuju priamy predaj.Vacsinou ide o vyrobky s "ideou" napr.male mixery, kedysi to boli hrnce a panvice, cistiace pomocky do domacnosti, ale i viacero drobnosti do domacnosti. Bola to i mikrofazova uterka ako novum, otvarac na konzervy, zatvarac zavaracich hlav atd atd.
Poznate nejaku spolocnost, ktora sa niecim takym zaobera?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Podľa mňa si každá firma, ktorá má stánok, zabezpečuje svojho predajcu. Pokiaľ niečo predávaš, zabezpeč si stánok, resp. miesto na výstave a môžeš sa tam prezentovať. Pozri si firmy, ktoré takéto výrobky ponúkajú a môžeš sa u nich informovať. Ale pokiaľ si myslíš, že Tí predajcovia tých malých prkotín sú zamestnancami firmy, tak asi nie. Všetci na to majú živnosť a je to ich šikovnosť, že idú predávať aj na veľtrh, výstavu a pod. Lebo keď si u nich niečo kúpiš, pozrieš na blok z pokladne, tak uvidíš že je to malý predajca - na živnosť.

    kolja8 je offline (nepripojený) kolja8

    kolja8
    Ano, su firmy, ktore si predvadzaju same, ale existuju aj distributeri, predajcovia, ako popisujem.
    V Nemecku sa to vola "Marktschreier"- "taky co vykrikuje na trhu" - u nas to boli dlho predajcovia takych multistruhadiel a aj hrncov, ci mixerov..urcite to neboli ich vyrobcovia a boli len medziclankom.Tych myslim. teraz napr.robia nieco podobne, hoci inou formou a s ovela vyssieobratovymi vecami napr.Beck, alebo podobne tj.ti, ktori organizuju tie lacne cestovne zajazdy spojene s prezentaciou vyrobkou (tiez su medziclankom).
    Vzdy je to spojene s predvadzanim vyrobkov - nepamatate na strihanu cibulu a mrkvu?:-)

    kolja8 je offline (nepripojený) kolja8

    kolja8
    nie strihanu, ale struhanu:-)
    a povedzme, ze by som chcela cez nich nieco "s myslienko"v buducnosti prezentovat a predavat.Hypoteticky: vynasla som uzasnu skrabku na chrbat, ktora beha presne podla mojho hlasu a pokynov:dolava, doprava, hooore, pod lopatkou..a chcem to predat presne takou formou.
    Mozu to byt aj Vami spominani mensi zivnostnici.Kde ich najdem?

    predvadzaci vyrobkov na trhoch a vystavach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.