Michaela-CVProfík
28.05.09,13:46
Ahojte,
vidim, ze tento portal je ozaj velmi oblubeny. Radi si tu navzajom kopec ludi, co je super..
Ja som sa sem prihlasila najma koli prehladu a skusenotiam inych uzivatelov v oblasti hladania si prace, s cim sa potykaju- prijemne aj neprijemne. Zaujima ma co ludom pomaha presadit sa a ziskat novy zaujimavy job a co povazuju za dolezite v tomto pocese hladania. Pracujem totiz v tejto oblasti, takze verim, ze ja tu ziskam nejaky prehlad a na oplatku snad mozem s niecim poradit ;)

Michaela
tibet80
16.06.09,15:04
Ahojky,
akurát dneska som objavila túto stránku a neváhala som sa zaregistrovať. Hľadám si prácu a bola som na pohovore v jednej nemeckej firme o ktorej som ale nič na nete nenašla čo mi príde podozrivé. Našlo mi to tu aj nejaké podobné pochybnosti ale z roku 2004 kedy sa niekto pýtal či túto firmu niekto nepozná. Dnes mám tú istú otázku a jedná sa o firmu OBJECTIVE VERMOGENS BERATUNG A.G.. Je to firma ktorá sa zaoberá finančným poradenstvom a príde mi málo transparentná takže chcem zistiť čo sa dá. V tejto dobe už človek pristupuje veľmi obozretne ku všetkému pretože toľko podvodníkov a zavádzania koľko je na trhu práce ...!!! Škoda hovoriť....
tutiola
17.06.09,11:37
Vítaj medzi nami. Cíť sa tu dobre, určite odpoveď na svoje otázky nájdeš na stránkach Porady.
Lianka
17.06.09,11:46
tibet, toto sme riesili vcera v tvojej otazke inde polozenej. Asi si ju polozila dvakrat. Nepytaj sa na dvoch miestach to iste, vid. http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html.