jokova
31.05.09,18:16
Caute poradaci.
Nieco som postlacal v exceli a neda sa mi odstranit list ani vordArt mi nefunguje vie niekto poradit? dik za odpoved.
Blankake
31.05.09,16:19
Caute poradaci.
Nieco som postlacal v exceli a neda sa mi odstranit list ani vordArt mi nefunguje vie niekto poradit? dik za odpoved.
Máš v ponuke "Zobraziť/Panely nástrojov" zafajknutý WordArt?
marjankaj
31.05.09,16:34
Nemáš zabezpečený list alebo zošit? NÁSTROJE/OCHRANA ...
Prilož sem súbor, prípadne screenshot.
jokova
31.05.09,17:31
WordArt,kreslei,sit www,ovladaci prvky no proste vsetko mi svieti na bledo co som mohol vypnut?
kergulaan
31.05.09,17:59
asi si zapol ochranu listu.
Pozri Nastoje / Zamok / Odemknut list alebo to co tam budes mat zamknute.
MMCH robi ti to aj pri novych suboroch - cistych alebo iba r´pri tom jednom?
jokova
31.05.09,18:36
Skusil som Nastroje-zamok no aj tam mi vsetko svieti na bledo dokonca aj makro po kliknuti svieti na bledo ako i sledovanie zmien atd.
marjankaj
31.05.09,19:02
Skusil som Nastroje-zamok no aj tam mi vsetko svieti na bledo dokonca aj makro po kliknuti svieti na bledo ako i sledovanie zmien atd.

Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail
jokova
01.06.09,00:47
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
marjankaj
01.06.09,04:01
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co

To myslíš naozaj, alebo je to preklep?
V jednom liste sa list nedá odstrániť a v druhom áno?
A už pri otvorení súboru sa pýta či chceš uložiť zmeny?

Daj uložiť súbor.xls a tem pošli.
Keď otvoríš iný súbor(zošit) tam to funguje, tak ako má? Potom chyba bude v súbore(zošite).
kergulaan
01.06.09,06:22
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
No asi to vyzera ze tam mas makro - to je taky program ktory ti laicky povedane prepocitava tebov zadane hodnoty na danom liste. A samozrejme je ten list chraneny. Ked dany subor otvaras, nepyta sa ta to na to ci povolit makro alebo nie?
marjankaj
01.06.09,09:13
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co

Myslel som niečo takéto.
Pozri v súbore.
Chobot
01.06.09,10:17
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co

Nie stránku, ale ten súbor. A ak tam máš nejaké dôverné údaje, ktoré nechceš zverejniť, tak ho pošli na súkromný e-mail marjankaj-ovi.

Inak nevieme, čo si tam zapol-vypol, keď nevidíme, ako sa ten zošit správa a čo ukazuje.

A pri otváraní sa ťa nemôže excel pýtať, či chceš súbor uložiť. Pozri pozorne, čo hlási a kedy (pri zatváraní súboru?, zmene zabezpečenia?).
jokova
07.06.09,10:23
Dakujem marjankaj.
kveti
08.06.09,16:08
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to
marjankaj
08.06.09,17:19
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to


Nech sa páči. Vyskúšaj tvoj postup.
jokova
08.06.09,17:41
Pôvodca textu príspevku: kveti
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to

No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.
Marína
08.06.09,20:30
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to

mimotemy
Buď nemáš dobrý deň, alebo čo je horšie, je to tvoja zvyčajná komunikácia ........Stihol si toho dnes dosť.
– kydy
- neviem prečo tu ľudia radia,
- preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
- super takze som asi na zlej stranke navrhujem teda premenovat z porada na webove byrokraticko moralizacne centrum
.
.
.
atd. sa na porade nenosia.
Viem, môžeš ma obviniť, že som výrazy vytrhla z kontextu, kto však chce, tvoje celé príspevky si nájde.
Drž sa, prosím, dobrých rád, ktoré si dnes dostal, nepremárni ich. Nájdeš ich aj v http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Prajem ti príjemný zvyšok dňa.:)
Chobot
09.06.09,06:52
mimotemy
Buď nemáš dobrý deň, alebo čo je horšie, je to tvoja zvyčajná komunikácia ........Stihol si toho dnes dosť
– kydy
- neviem prečo tu ľudia radia,
- preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
-super takze som asi na zlej stranke navrhujem teda premenovat z porada na webove byrokraticko moralizacne centrum
.
.
.
atd. sa na porade nenosia.
Viem, môžeš ma obviniť, že som výrazy vytrhla z kontextu, kto však chce, tvoje celé príspevky si nájde.
Drž sa, prosím, dobrých rád, ktoré si dnes dostal, nepremárni ich. Nájdeš ich aj v http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Prajem ti príjemný zvyšok dňa.:)

Máme tu nového Truhlíka, ktorý "všadebol", "všetkovidel", "všetkovie"...

:D:D:D:D
kergulaan
09.06.09,08:15
Máme tu nového Truhlíka, ktorý "všadebol", "všetkovidel", "všetkovie"...

:D:D:D:D

No az takto by som to nevidel, iny pohlad, trochu dravejsi, viac sebavedomia - celkom zaujimave, ved "sediva je teoria a zeleny je strom zivota"
jokova
11.06.09,17:20
No pekne od teba MARINA ale som ta opet nepochopil.
Reagoval som na prispevok kveti krory znel: radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to.Kveti asi prehliadla ze som sa podakoval mariankovi za to ze vyriesil moj problem na 100% a moja reakcia na kvetinu radu znela:No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.Je hanba sa nieco nove naucit?alebo co ta trapi????
marjankaj
11.06.09,17:38
No pekne od teba MARINA ale som ta opet nepochopil.
Reagoval som na prispevok kveti krory znel: radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to.Kveti asi prehliadla ze som sa podakoval mariankovi za to ze vyriesil moj problem na 100% a moja reakcia na kvetinu radu znela:No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.Je hanba sa nieco nove naucit?alebo co ta trapi????


Asi si nepochopil ty. Marína reagovala na príspevok od kveti, nie na tvoj. Prečítaj si to pozornejšie. kveti tu mala viac "pozoruhodných " príspevkov.
Prajem ti pekný deň:)
Marína
11.06.09,18:22
No pekne od teba MARINA ale som ta opet nepochopil.
Už ti to vysvetlil marjankaj, Ak píšeš opäť, v ktorom príspevku si ma ešte nepochopil?
Ak sú v príspevkoch aj citácie, všímaj si, prosím, od koho sú.

Reagoval som na prispevok kveti krory znel: radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to.Kveti asi prehliadla ze som sa podakoval mariankovi za to ze vyriesil moj problem na 100% a moja reakcia na kvetinu radu znela:No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.Je hanba sa nieco nove naucit?alebo co ta trapi????
Trápi ma, že si nepochopil ty mňa, ale to je v pohode, vzniklo to určite len z nepozornosti.;)
Prajem ti pekný večer.:)
jokova
13.06.09,09:49
Dakujem za vysetlenie Marina teraz nemam cas si vsetko pozorne precitat este raz,ale urcite tak urobim dik aj marjankajovi v buducnosti budem pozornejsi.