Monika78
15.06.09,07:12
Dobrý deň kolegovia, chcela by som sa opýtať skúsenejších. Mám problém s určením ceny za stravu pre našich klientov. Sme zariadenie DSS pre mentálne a telesne ťažko postihnuté deti, mládež a dospelých. Sme nezisková organizácia. Chcela by som pomôcť so stanovením ceny za stravu. Vychádzame samozrejme z noriem a ceny stravy danej podľa vyhlášky, ale vykazujeme už dlhšie úsporu. Chcela by som sa opýtať či mi vie niekto poradiť v tom, ako by som mohla stanoviť cenu jedla tak, aby som zohľadnila aj réžiu (mzdové náklady kuchárok, elektriku, plyn, vodu, stočné...), prípadne mi posunúť zákon, vyhlášku. Ďakujem
asma
15.06.09,05:30
sme síce RO s právnou subjektivitou zriaďovateľom je obec - my keď sme určovali výšku stravnej jednotky - hodnota stravy tak táto sa skladala z dvoch častí - hodnoty potravín potrebných na prípravu jedla a režijných nákladov - režijné náklady - mzdy, energie a ostatné sme zobrali náklady školskej jedálne za predchádzajúce dva roky a tieto sme vydelili počtom vydaných jedál v tomto období a tak sme dostali výšku režijných nákladov na jedno vydané jedlo.
Sojka 007
15.06.09,05:53
Ja len dodám, že okrem počtu obedov sa započítava aj desiata. Tam ale desiata nemá takú hodnotu ako obed. Myslím , že dve desiaty= jeden obed, ale musím sa opýtať vedúcej školskej jedálne. Ona to bude vedieť lepšie.
Monika78
15.06.09,05:55
Aj ja mám takú predstavu, ale ak by nebol problém trošku mi nejaký vzorový príklad dať. My patríme pod Trenčín a sme financovaný Trenčínom. Čiže riadime sa len usmernením ale toto som nenašla v žiadnom usmernení. A nemáme vypracovanú ani vnútroorganizačnú smernicu. Tak som to chcela ošetriť kvôli tomu že dosahujeme úspory na jedle, aj touto smernicou aj tým že by sme cenu jedla stanovili aj s réžiou len neviem presne akým pomerom - percentami. Uvítala by som ak by sa dalo viac k tomu, veľmi by mi to pomohlo...