Veronika Gabrielova
16.06.09,08:30
Ahojte Poraďáci,

vie mi prosím niekto poradiť ako sa dostanem do programu ak som zadala TRI krát zlé heslo?
Vypisuje mi to, že KONTAKTUJTE ADMINISTRATORA (bohužiaľ administrátor som JA).

Nevie mi prosím niekto poradiť?

Potrebujem robiť RZZP a neviem sa dostať do programu :(.
mzdarka renca
16.06.09,06:35
skús zavolať na hotline do Softipu, tam ti poradia
č.t. 048/4358600
Veronika Gabrielova
16.06.09,06:40
Skúšam sa tam dovolať už od rána ale nikto ma tam neberie : -(. Prepoja ma a potom sa človek nevie dovolať :(.
VERONIKA6
16.06.09,07:29
Skúšam sa tam dovolať už od rána ale nikto ma tam neberie : -(. Prepoja ma a potom sa človek nevie dovolať :(.
A nemáš číslo licencie, zavolaj č.048/4358600 a potom si bude pýtať číslo licencie, tak ho zadáš a počkáš. Ak ho náhodou nevieš, otvor si prpogram, tam je pomoc, potom o aplikácii a tam nájdeš licenčné číslo pre hotline.
mpca
16.06.09,07:34
btw: neviem ako ste natom zo znalosťami databáz ale každý ekonom. soft je v nejakej databáze. Stačí ju otvoriť (pretým zálohovať!!!) v napr accessi a najst tabulku kde su uvzivatelia a odstranit heslo... ;)
mzdarka renca
16.06.09,07:37
btw: neviem ako ste natom zo znalosťami databáz ale každý ekonom. soft je v nejakej databáze. Stačí ju otvoriť (pretým zálohovať!!!) v napr accessi a najst tabulku kde su uvzivatelia a odstranit heslo... ;)

Tak toto by som ja osobne nezvládla, určite by som všetko pokazila. Som len úbohý užívateľ:D
mpca
16.06.09,07:55
ok tak na nic "nesahat" a snazit sa dovolat na softip .... prajem vela stastia..
VERONIKA6
16.06.09,07:56
ešte som našla v mojich poznámkach, že keď sa zablokuje, mám ísť:
Adeministrátor- otvoriť
tam sú: moje heslo, konto, správca - z ktorých hociktoré otvoriť a dať dole opravu a povoliť - je tam také okienko, kde dáme kvačku.
Veronika Gabrielova
16.06.09,08:14
Ďakujem Vám za pomoc : -). Idem skúšať volať ešte.