Zavrieť

Porady

SOFTIP PROFIT - zle zadané heslo

Ahojte Poraďáci,

vie mi prosím niekto poradiť ako sa dostanem do programu ak som zadala TRI krát zlé heslo?
Vypisuje mi to, že KONTAKTUJTE ADMINISTRATORA (bohužiaľ administrátor som JA).

Nevie mi prosím niekto poradiť?

Potrebujem robiť RZZP a neviem sa dostať do programu .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Skúšam sa tam dovolať už od rána ale nikto ma tam neberie : -(. Prepoja ma a potom sa človek nevie dovolať .

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Veronika Gabrielova Pozri príspevok
    Skúšam sa tam dovolať už od rána ale nikto ma tam neberie : -(. Prepoja ma a potom sa človek nevie dovolať .
    A nemáš číslo licencie, zavolaj č.048/4358600 a potom si bude pýtať číslo licencie, tak ho zadáš a počkáš. Ak ho náhodou nevieš, otvor si prpogram, tam je pomoc, potom o aplikácii a tam nájdeš licenčné číslo pre hotline.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    btw: neviem ako ste natom zo znalosťami databáz ale každý ekonom. soft je v nejakej databáze. Stačí ju otvoriť (pretým zálohovať!!!) v napr accessi a najst tabulku kde su uvzivatelia a odstranit heslo...

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    mpca Pozri príspevok
    btw: neviem ako ste natom zo znalosťami databáz ale každý ekonom. soft je v nejakej databáze. Stačí ju otvoriť (pretým zálohovať!!!) v napr accessi a najst tabulku kde su uvzivatelia a odstranit heslo...
    Tak toto by som ja osobne nezvládla, určite by som všetko pokazila. Som len úbohý užívateľ

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ok tak na nic "nesahat" a snazit sa dovolat na softip .... prajem vela stastia..

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    ešte som našla v mojich poznámkach, že keď sa zablokuje, mám ísť:
    Adeministrátor- otvoriť
    tam sú: moje heslo, konto, správca - z ktorých hociktoré otvoriť a dať dole opravu a povoliť - je tam také okienko, kde dáme kvačku.

    SOFTIP PROFIT - zle zadané heslo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.