helahh
18.06.09,07:51
Mám problem: Ked si spustim čokoľvek na nete z mojeho pc tak mi vyhadzuje toto. CHYBA Vyskytla sa chyba v režime "Runtime". Riadok 233. Chyba obal má hodnotu null alebo nie je objekt Chcete spusti? ladenie? ...
arizona
18.06.09,06:02
mimotemy http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

...Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
pistik71
18.06.09,07:40
Konkretizovat - ako nieco spustas na nete? Asi cez internetovy prehliadac - aky pouzivas? (Internet Explorer, Forefox, Opera,...) Aky pouzivas OS (XP, Vista), na ktorej stranke ti to robi?
Dalej ci pouzivas nejaky antivirusovy program a podobne...
Andy Kralik
18.06.09,09:04
Taketo hlasenie svedci najpravdepodobnejšie pre nejaku chybu v javascript aplikacii.
Ak to vyhadzuje len pri niektorých konkrétnych stránkach môže byť chyba v kóde na danej stránke.
Chyba by mohla byť aj v inej aplikácii na počítači ktorá "sa bije" s javascriptom. Neinštalovalo sa niečo nové predtým ako to začalo zobrazovať?
Problém môže byť aj v prítomnosti malware alebo iného "vírusoidného" software na počítači ktoré sa pokúša spustiť a hlási chybu.
A samozrejme problém môže byť aj úplne inde.

Najprv by som skúsil poriadne prekontrolovať počítač antivírom a nejakým anti-spyware-malware programom. Súčasne by som odstránil cookies v prehliadaci.