Iyuškin
10.07.09,19:42
Ahoj poraďáci,

hľadám firmy, ktoré potrebujú novú webstránku, prípadne internetový obchod. Pracujem v tejto oblasti niekoľko rokov a momentálne si rozbieham živnosť. ALE... keďže pracujem na jednom neziskovom projekte pre decká z nášho mesta a chýba nám na realizáciu potrebný materiál, rozhodol som sa osloviť ľudí trochu netradičným nápadom. A to ponúknutím mojich služieb výmenou za potrebný materiál. Hľadám firmy, alebo živnostníkov, ktorý vyrábajú alebo obchodujú s nasledovným materiálom:


OSB dosky
stavebné hranoly
izolačné materiály
strešné krytiny
okná
spojovací materiál

Pokiaľ takú firmu poznáte, resp. ste jej majiteľom, konateľom, zamestnancom... a mali by ste záujem vymeniť skladové ležiaky za kompletnú tvorbu webu, od grafického návrhu, cez tvorbu a implementáciu redakčného systému až po SEO optimalizáciu, dajte mi prosím vedieť. :)
Okrem tohto by sme mali záujem taktiež o:


outdoorovú a horolezeckú výstroj (prípadne horolezecký kurz - môže byť aj zoznamovací pre decká od 13 do 17 rokov)
táborový materiál - stany, podsadové stany, tee-pee, celty, kotliny, kuchynský materiál...
člny, kánoiky
pokiaľ poznáte šikovného kováča tak ocielky (vysvetlím asi osobne ;))
paraglidingovú výstroj (sedačku, záložák, vario, prípadne gps - tento posledný bod je už ale pre mňa :D)

Bližšie info nájdete na mojich stránkach fajnidea.sk
Ďakujem všetkým, ktorý zareagujú, poradia, odporučia, alebo priamo pomôžu :)