Zavrieť

Porady

barter - tvorba webu za pomoc pri neziskovom projekte

Ahoj poraďáci,

hľadám firmy, ktoré potrebujú novú webstránku, prípadne internetový obchod. Pracujem v tejto oblasti niekoľko rokov a momentálne si rozbieham živnosť. ALE... keďže pracujem na jednom neziskovom projekte pre decká z nášho mesta a chýba nám na realizáciu potrebný materiál, rozhodol som sa osloviť ľudí trochu netradičným nápadom. A to ponúknutím mojich služieb výmenou za potrebný materiál. Hľadám firmy, alebo živnostníkov, ktorý vyrábajú alebo obchodujú s nasledovným materiálom:

  • OSB dosky
  • stavebné hranoly
  • izolačné materiály
  • strešné krytiny
  • okná
  • spojovací materiál

Pokiaľ takú firmu poznáte, resp. ste jej majiteľom, konateľom, zamestnancom... a mali by ste záujem vymeniť skladové ležiaky za kompletnú tvorbu webu, od grafického návrhu, cez tvorbu a implementáciu redakčného systému až po SEO optimalizáciu, dajte mi prosím vedieť.
Okrem tohto by sme mali záujem taktiež o:

  • outdoorovú a horolezeckú výstroj (prípadne horolezecký kurz - môže byť aj zoznamovací pre decká od 13 do 17 rokov)
  • táborový materiál - stany, podsadové stany, tee-pee, celty, kotliny, kuchynský materiál...
  • člny, kánoiky
  • pokiaľ poznáte šikovného kováča tak ocielky (vysvetlím asi osobne )
  • paraglidingovú výstroj (sedačku, záložák, vario, prípadne gps - tento posledný bod je už ale pre mňa )

Bližšie info nájdete na mojich stránkach fajnidea.sk
Ďakujem všetkým, ktorý zareagujú, poradia, odporučia, alebo priamo pomôžu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    barter - tvorba webu za pomoc pri neziskovom projekte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.