miriza
04.08.05,10:00
Má niekto skúseností s tým že si po urobení miezd za príslušný mesiac tento mesiac uzavrie teda zamkne ??? Ja si to tak robím stále a včera so pozerala údaje za zamestnanca ktorého ideme vyhodiť a akosi mi zmizol z miezd za 6/2005 neviem ako je to možné. Neviete mi niekto poradiť či sa dá zamknutý mesiac ešte aspoň na chvíľu odomknúť ??? robím v olympe.
Paula
04.08.05,08:04
Choď cez "mzdy", "kalendár", klikni na jún a dá ti možnosť odomknúť.Ale musíš mať ostatné mesiace zamknuté.
miriza
04.08.05,08:56
Takže zamknem si júl keď ho mám teraz rozrobený a odomknem si jún dobre tomu rozumiem??
Aňuška
04.08.05,09:03
Takže zamknem si júl keď ho mám teraz rozrobený a odomknem si jún dobre tomu rozumiem??
Presne tak. Ak si chceš len pozerať jún a nič neopravovať, nemusíš
odomykať, iba sa naň nastav a stlač OK.
Manual
04.08.05,12:45
V Olympe môžeš mať odomknuté aj všetky mesiace. Treba to nastaviť v parametroch.
Pekný deň...
Kimáková
04.08.05,13:24
V Olympe môžeš mať odomknuté aj všetky mesiace. Treba to nastaviť v parametroch.
Pekný deň...
Ak si chcete nastavit moznost mat odomknutých viac ako jeden mesiac, nastavíte si to cez Firma - Nastavenia. Tu máte polícko "Iba jedno neuzavrete obdobie". Ak toto políčko bude prázde, je možné mať v programe niekoľko mesiacov naraz neuzamknutých.
Paula
04.08.05,13:39
p. Kimáková, vďaka za návod :)
anet
09.08.05,15:04
Prosim, odkedy mam nainstalovanu 6.0 verziu Olymp na vyplatnej paske mi nezobrazuje zrazku zo mzdy DDS. Doteraz mi to pekne vypisovalo. Neviete nahodou co s tym?

Dakujem
vladan
10.08.05,03:21
Prosim, odkedy mam nainstalovanu 6.0 verziu Olymp na vyplatnej paske mi nezobrazuje zrazku zo mzdy DDS. Doteraz mi to pekne vypisovalo. Neviete nahodou co s tym? Dakujem
ktorý typ výplatnej pásky máš na mysli?
anet
10.08.05,05:35
Ten prvy, vyplatna paska-vypis zloziek. Z cistej mzdy mi to normalne zrazilo, takze ku vyplate ma o to DDS menej, ale do rozpisu zloziek mi to nenapisalo (DDS -300,- SK).
vladan
10.08.05,05:37
Ten prvy, vyplatna paska-vypis zloziek. Z cistej mzdy mi to normalne zrazilo, takze ku vyplate ma o to DDS menej, ale do rozpisu zloziek mi to nenapisalo (DDS -300,- SK).tak v tomto type výplatnej pásky to bude upravené až niekedy v septembri ;) Skús si zvoliť iný typ výplatnej pásky, tak to už v zrážkach mať budeš.
Anet, a si si istá, že v predošlých verziách ti to medzi zrážky dávalo? Lebo ja si tlačím ten istý typ výplatných pások a v predošlých verziách to bolo rovnaké ako v novej verzii. Akurát je v novej verzii rozdiel, že zamestnancom, ktorým prispieva zamestnávateľ na DDS v zrážkach svoj príspevok majú a tým zamestnancom, ktorým zamestnávateľ neprispieva, svoj príspevok v zrážkach nemajú :( ... no nič, počkáme do septembra
anet
10.08.05,05:58
Som si na 100% ista, mam to cierne na bielom. Tlacilo mi to tam (zamestnavatel neprispieva na DDS) a stale tlacim ten isty typ vyplatnej pasky. No tak cakajme co september prinesie.;)
vladan
10.08.05,06:01
Som si na 100% ista, mam to cierne na bielom. Tlacilo mi to tam (zamestnavatel neprispieva na DDS) a stale tlacim ten isty typ vyplatnej pasky. No tak cakajme co september prinesie.;)
ešte ťa budem trošku otravovať ... ako je pomenovaná tá zrážka (DDS), čo máš vo výplatnej páske?
Paula
10.08.05,06:01
anet, kým to opravia, daj mu za zamestnávateľa príspevok 0,01 Sk. Budeš mať sumu v zrážkach, odvody ti to neovplyvní :)
anet
10.08.05,06:15
Mam to pekne zadane v zrazkach, DDS, nastavenu Tatry-sym. sumu, vyuctovana v hotovosti. Stale som to mala tak nastavene a bolo to O.K.

PS: Neotravujes ma, to ja otravujem.:o
vladan
10.08.05,06:23
Mam to pekne zadane v zrazkach, DDS, nastavenu Tatry-sym. sumu, vyuctovana v hotovosti. Stale som to mala tak nastavene a bolo to O.K.

PS: Neotravujes ma, to ja otravujem.:o
anet, ale čo máš zadané v zrážkach (celý názov zrážky)?
anet
10.08.05,06:26
Ano, cely nazov zrazky.
vladan
10.08.05,06:28
Ano, cely nazov zrazky.
:D milé ... anet, pozri sa do Olympu a napíš mi celý názov zrážky, čo máš zadanú v personalistike ;)
anet
10.08.05,06:50
bodka pri poistnom
datum mam zadany ze od kedy (do kedy nemam zadane)
dopln.dochodkove sporenie
Tatry sympatia
vypocet - podla legislativy
zrazka pracovnik 300,-Sk
vyplatit - spoločne - zrazka vyuctovana v hotovosti
Cely cas si to kontrolujem s Olympom, aby som sem nenapisala nahodou nejaku blbost.:o
vladan
10.08.05,06:55
bodka pri poistnom
datum mam zadany ze od kedy (do kedy nemam zadane)
dopln.dochodkove sporenie
Tatry sympatia
vypocet - podla legislativy
zrazka pracovnik 300,-Sk
vyplatit - spoločne - zrazka vyuctovana v hotovosti
Cely cas si to kontrolujem s Olympom, aby som sem nenapisala nahodou nejaku blbost.:o
ok, takže zadané to mám aj ja takto ... len teraz zistiť prečo mi v starších verziách neukazovalo zrážku vo výplatnej páske - výpis zložiek ...
Takže nakoniec sme sa k niečomu dopracovali, a budeme čakať do septembra ;)
anet, dík za spoluprácu