Zavrieť

Porady

Odomknutie Olympu

Má niekto skúseností s tým že si po urobení miezd za príslušný mesiac tento mesiac uzavrie teda zamkne ??? Ja si to tak robím stále a včera so pozerala údaje za zamestnanca ktorého ideme vyhodiť a akosi mi zmizol z miezd za 6/2005 neviem ako je to možné. Neviete mi niekto poradiť či sa dá zamknutý mesiac ešte aspoň na chvíľu odomknúť ??? robím v olympe.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Choď cez "mzdy", "kalendár", klikni na jún a dá ti možnosť odomknúť.Ale musíš mať ostatné mesiace zamknuté.

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Takže zamknem si júl keď ho mám teraz rozrobený a odomknem si jún dobre tomu rozumiem??

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    miriza
    Takže zamknem si júl keď ho mám teraz rozrobený a odomknem si jún dobre tomu rozumiem??
    Presne tak. Ak si chceš len pozerať jún a nič neopravovať, nemusíš
    odomykať, iba sa naň nastav a stlač OK.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    V Olympe môžeš mať odomknuté aj všetky mesiace. Treba to nastaviť v parametroch.
    Pekný deň...

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    Manual
    V Olympe môžeš mať odomknuté aj všetky mesiace. Treba to nastaviť v parametroch.
    Pekný deň...
    Ak si chcete nastavit moznost mat odomknutých viac ako jeden mesiac, nastavíte si to cez Firma - Nastavenia. Tu máte polícko "Iba jedno neuzavrete obdobie". Ak toto políčko bude prázde, je možné mať v programe niekoľko mesiacov naraz neuzamknutých.

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Prosim, odkedy mam nainstalovanu 6.0 verziu Olymp na vyplatnej paske mi nezobrazuje zrazku zo mzdy DDS. Doteraz mi to pekne vypisovalo. Neviete nahodou co s tym?

    Dakujem
    Naposledy upravil anet : 09.08.05 at 17:12

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    anet
    Prosim, odkedy mam nainstalovanu 6.0 verziu Olymp na vyplatnej paske mi nezobrazuje zrazku zo mzdy DDS. Doteraz mi to pekne vypisovalo. Neviete nahodou co s tym? Dakujem
    ktorý typ výplatnej pásky máš na mysli?

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Ten prvy, vyplatna paska-vypis zloziek. Z cistej mzdy mi to normalne zrazilo, takze ku vyplate ma o to DDS menej, ale do rozpisu zloziek mi to nenapisalo (DDS -300,- SK).

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    anet
    Ten prvy, vyplatna paska-vypis zloziek. Z cistej mzdy mi to normalne zrazilo, takze ku vyplate ma o to DDS menej, ale do rozpisu zloziek mi to nenapisalo (DDS -300,- SK).
    tak v tomto type výplatnej pásky to bude upravené až niekedy v septembri Skús si zvoliť iný typ výplatnej pásky, tak to už v zrážkach mať budeš.
    Anet, a si si istá, že v predošlých verziách ti to medzi zrážky dávalo? Lebo ja si tlačím ten istý typ výplatných pások a v predošlých verziách to bolo rovnaké ako v novej verzii. Akurát je v novej verzii rozdiel, že zamestnancom, ktorým prispieva zamestnávateľ na DDS v zrážkach svoj príspevok majú a tým zamestnancom, ktorým zamestnávateľ neprispieva, svoj príspevok v zrážkach nemajú ... no nič, počkáme do septembra

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Som si na 100% ista, mam to cierne na bielom. Tlacilo mi to tam (zamestnavatel neprispieva na DDS) a stale tlacim ten isty typ vyplatnej pasky. No tak cakajme co september prinesie.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    anet
    Som si na 100% ista, mam to cierne na bielom. Tlacilo mi to tam (zamestnavatel neprispieva na DDS) a stale tlacim ten isty typ vyplatnej pasky. No tak cakajme co september prinesie.
    ešte ťa budem trošku otravovať ... ako je pomenovaná tá zrážka (DDS), čo máš vo výplatnej páske?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    anet, kým to opravia, daj mu za zamestnávateľa príspevok 0,01 Sk. Budeš mať sumu v zrážkach, odvody ti to neovplyvní

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Mam to pekne zadane v zrazkach, DDS, nastavenu Tatry-sym. sumu, vyuctovana v hotovosti. Stale som to mala tak nastavene a bolo to O.K.

    PS: Neotravujes ma, to ja otravujem.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    anet
    Mam to pekne zadane v zrazkach, DDS, nastavenu Tatry-sym. sumu, vyuctovana v hotovosti. Stale som to mala tak nastavene a bolo to O.K.

    PS: Neotravujes ma, to ja otravujem.
    anet, ale čo máš zadané v zrážkach (celý názov zrážky)?

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    anet
    Ano, cely nazov zrazky.
    milé ... anet, pozri sa do Olympu a napíš mi celý názov zrážky, čo máš zadanú v personalistike

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    bodka pri poistnom
    datum mam zadany ze od kedy (do kedy nemam zadane)
    dopln.dochodkove sporenie
    Tatry sympatia
    vypocet - podla legislativy
    zrazka pracovnik 300,-Sk
    vyplatit - spoločne - zrazka vyuctovana v hotovosti
    Cely cas si to kontrolujem s Olympom, aby som sem nenapisala nahodou nejaku blbost.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    anet
    bodka pri poistnom
    datum mam zadany ze od kedy (do kedy nemam zadane)
    dopln.dochodkove sporenie
    Tatry sympatia
    vypocet - podla legislativy
    zrazka pracovnik 300,-Sk
    vyplatit - spoločne - zrazka vyuctovana v hotovosti
    Cely cas si to kontrolujem s Olympom, aby som sem nenapisala nahodou nejaku blbost.
    ok, takže zadané to mám aj ja takto ... len teraz zistiť prečo mi v starších verziách neukazovalo zrážku vo výplatnej páske - výpis zložiek ...
    Takže nakoniec sme sa k niečomu dopracovali, a budeme čakať do septembra
    anet, dík za spoluprácu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.