Zavrieť

Porady

EXPORT Z OLYMPU DO OMEGY ????????

Prosím ľudkovia poradí mi niekto kde v OLYMPE nám vykonať export výplat za 12/2004 - dá sa?, mám verziu 5,52 ,pre OMEGU? - našla som pre Alfu, ale pre OMEGU nie. Pomôže niekto? - dííííííík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Myslím, že sa to ešte nedá. Ja mám už verziu 5.60 a ani tam to nie je. Malo by to byť až v update koncom 1/05 aspoň tak sa vyjadrili v Žiline.
    Pekný večer

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    SWAY, ja mám verziu 5.60 a tiež som to nenašla. Iba do Alfy. Skús zavolať HOT - LINE do Žiliny, tam ti povedia, či je taká možnosť. Ale až v pondelok

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Je to škoda. lebo v Omege som tú funkciu už našla, ale bohužiaľ niet odkiaľ importovať. a to som sa dnes trápila s nahadzovaním účtov v Olympe, aby mi to fungovalo. No nič aspoň použijem ID z OLYMPU - rozúčtovanie pre PU. Ale je to škoda. A fakt až v máji? - no ja tam zavolám a hodím to potom sem. dííík za ochotku.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    sway
    Je to škoda. lebo v Omege som tú funkciu už našla, ale bohužiaľ niet odkiaľ importovať. a to som sa dnes trápila s nahadzovaním účtov v Olympe, aby mi to fungovalo. No nič aspoň použijem ID z OLYMPU - rozúčtovanie pre PU. Ale je to škoda. A fakt až v máji? - no ja tam zavolám a hodím to potom sem. dííík za ochotku.
    Nie v máji ale písal som v 1/05 = koncom januára
    Už nepracuj, odpočívaj...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    dík, už veru končím, lebo nevidím........ dííík.

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    ja som skúšala export z Olympu do Omegy už vo verzii 5.41. Išlo mi to - cez Mzdy\Export predkontácii. Len si treba doplniť analytiky účtov. V Olympe zatiaľ nie sú.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    slnko
    ja som skúšala export z Olympu do Omegy už vo verzii 5.41. Išlo mi to - cez Mzdy\Export predkontácii. Len si treba doplniť analytiky účtov. V Olympe zatiaľ nie sú.
    Áno funguje to - s u p e r !!! - dík!!!, len pre poradenie - keď to budete niekto robiť najprv si nastavte v OLYMPE podľa tohto ríspevku analytiky.

    ešte raz všetkým dííííík
    http://www.porada.sk/showpost.php?p=26156&postcount=2

    EXPORT Z OLYMPU DO OMEGY ????????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.